Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet işte aldıklarımm hihoyyyt

pict5012dl0.jpg

john frieda saç ürünlerim
ve clinique makyaj temizleme sütü. hihoyyyt

pict5005hy6.jpg

dior diorama rujum, mükemmel rengi, fotoda göründüğünden 1000 kat daha güzel, çok doğal, çok şeker duruyor dudakta :asigim:
dior concealer ım, denettim,beğendim :lepi: esteedan daha etkili kapatma bakımından, çizgilere dolmayı ilerleyen saatlerde görcez :lepi:
ve the body shop yüz temizleme fırçası. :nazar:

Pilar cım güle güle kullan aldıklarını cnm rujunun rengini ben de çok beğendim çok güzel duruyor.

yüz temizleme fırçasından ben de kullanıyorum çok memnunum

güle güle eskit canımkaydirigubbakcemile3a.s.

pilarr güle güle kullan şekerrr..
hem bak cildin güzelmiş kile faln gerek yok

pilarcım harika ürünler almışsın güle güle kullan benim cocealerimden almışsın ben çok memnunum benden deneyenlerde çok memnun kalıp aldılar zaten memnun kalacağından çok çok eminim ve uzun süre gidiyo
indirim varmı ykm de :uhm:

canım indirim yok ama bonusla 100ytl üzeri alışverişlere 50 ytl hediyeçeki veriyorlar. dior concealerım bedavaya geldi sayılır yani :asigim: azcık daha kassam 2. hediye çekini de alcaktım ama tuttum kendimi :lepi:

pilarım güle güle kullan tatlım
yine harika şeyler almışsın
dior rujun rengine hasta oldum,hep bu renk rujlar alıyorum bende
dior concealerı kaça aldın canım
güzel kapatıyorsa bende clinique im bitince ondan alayım
john friedanın ürünleri neler
vallahi saçına çok bakıyorsun,harika saçların olmalıı :hihoyyyt:

kapatıcı 54 ytl canım, şimdi sildim makyajımı kendim sürdüm kapatıcıyı :lepi: çok güzel yaa, estee- double weardan yapı olarak daha ince, daha güzel dağıtılıyor. bide çok güzel kokusu :lepi: saçlarım pek iyi durumda değil canım haftada 2 3 kere düzleştirdiğim için. onun için ısıya karşı koruyucu aldım :1ninca:

kızlar siz concealer ı fırçayla mı sürüyorsunuz yoksa parmaklamı?? bide normal mi sürüyorsunuz böyle yoksa pıt pıt yaparak mı? :uhm:

valla cnm ben parmağımla sürüyorum fırçayla sürmenide tavsiye etmiyorum çünkü göz altı çok hassas biyer ve istediğin kadar yumuşak dokunuşlarda elde edemeyebiliosun fırçayla bende estee kullanıorm memnunum ama diordan da menun kalan çok güle güle eskit cicilerini :)

kapatıcı 54 ytl canım, şimdi sildim makyajımı kendim sürdüm kapatıcıyı :lepi: çok güzel yaa, estee- double weardan yapı olarak daha ince, daha güzel dağıtılıyor. bide çok güzel kokusu :lepi: saçlarım pek iyi durumda değil canım haftada 2 3 kere düzleştirdiğim için. onun için ısıya karşı koruyucu aldım :1ninca:

kızlar siz concealer ı fırçayla mı sürüyorsunuz yoksa parmaklamı?? bide normal mi sürüyorsunuz böyle yoksa pıt pıt yaparak mı? :uhm:

ayyy concealerın fiyatı iyiymiş hemen bitireyimde dior alayım bende
gerçi ben concealer kullanmada yeniyim,nasıl sürülür tam olarak nerelere sürülür tam bilmiyorum uyduruyorum valla
resimli bi uygulama olsa fena olmaz
kızlar kaş altınızada sürüyormusunuz kapatıcıyı?

pilarcım parmakla sürüyorum hem pıt pıt yaparak hemde normal duruma göre yani

çubukçuğum ben kaş altına sürüyorum aydınlık vermek amacıyla.

fotoğraf makinem çok dandik, çok az anlaşılıyor malesef. normalde 2 gözüm arasında dağlar kadar fark var :lepi:

4359.jpg

çubukçuğum ben kaş altına sürüyorum aydınlık vermek amacıyla.

fotoğraf makinem çok dandik, çok az anlaşılıyor malesef. normalde 2 gözüm arasında dağlar kadar fark var :lepi:

4359.jpg

aa baya belli canımm,çok farkediyor
bende kaş altına sürüyordum da annem sanki kaş altına sürünce gözlerin şiş duruyor sürme dedi de o yüzden yanlışmı yapıyorum acaba dedim,ama doğruymuş
o zaman devam
bende şu göz altına hani bi kemik varya o kemiğe kadar ve kaş altıma sürüyorum

çubuğum uygulayan kadın bana tüm gözüne sür dedi, gözkapağına falanda sırnaşık şey ama ben zaten far için baz almayı düşündüğümden sürmem.
çok tavsiye ederim valla. :asigim:
fiyatı da gayet iyi, 54 dedi kadın çok şaşırdım, bitane daha vardı diorun fırçalı kapatıcısı, o 73dü. ama onun kapatma özelliği bu kadar yokmuş, kapatıcılığı orta, aydınlatması çok olan bir ürünmüş o.
bide bu kapatıcı baya büyük ya, cidden uzun süre gider.
bide nemlendirici özelliği varmış canım. adı zaten moisturizing li bişey. :roflol:

pilarcım john frıeda ları kaça aldın?bende düşünüyorum almayı.hatta konu açmıştım.hatırlarsın belki.seninkilerin özelliği ne?ben serumunu almayı düşünüyorum.fön öncesi hem saçı rahat açıyor hemde elektriklenmeyi önlüyor

çubuğum uygulayan kadın bana tüm gözüne sür dedi, gözkapağına falanda sırnaşık şey ama ben zaten far için baz almayı düşündüğümden sürmem.
çok tavsiye ederim valla. :asigim:
fiyatı da gayet iyi, 54 dedi kadın çok şaşırdım, bitane daha vardı diorun fırçalı kapatıcısı, o 73dü. ama onun kapatma özelliği bu kadar yokmuş, kapatıcılığı orta, aydınlatması çok olan bir ürünmüş o.
bide bu kapatıcı baya büyük ya, cidden uzun süre gider.
bide nemlendirici özelliği varmış canım. adı zaten moisturizing li bişey. :roflol:

anaa o zaman ben bu clinique i her gün gözlerime boca ediyim :roflol:
gidip hemen dior alayım
tam adı neydi piloşum ayy ebnde çok ne soru sordum yaww kafamçokkarıştı

anaa o zaman ben bu clinique i her gün gözlerime boca ediyim :roflol:
gidip hemen dior alayım
tam adı neydi piloşum ayy ebnde çok ne soru sordum yaww kafamçokkarıştı

canım tam adı anticerne perfecteur. böyle krem modunda kabı olan tek concealerı bu zaten diorun, görünce rahat tanırsın bebişim :asigim:
şakasına söylediğinin farkındayım ama yinede söyliyim canım, sakın kapatıcıyı fazla sürme, bütün çizgilere dolar, gözaltını kırışık gösterir. Şeniz

X