Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet bendede allığı var ya hiç uçmuyo hatta bazen tek tarafa fazla kaçırınca cıkaramıyom bile kaydirigubbakcemile3

Hülim show da iconic in farkı nedir ?
Fırçası daha mı ince ?
sexy i bende edinicem lakin Trabzon wats da rımmel henüz yok yolunu göslüoruz . . .
:1ninca:

hmmmmmm valla bilmemki, benim kullandigimin üstünde diorshow iconic yaziyor, fircasi kocaman ama, ince degil yani tek desavantaji bu benim icin zaten
digerini kullanmadigim icin bilemiyecegim

kızlar dün bakıköyden far seti aldım içinde 40 yakın far çeşidi var muu-da markalı 19 tl ye sizce uyguna almışmıyım bakırköt erkul kozmetikti sanırım beyaz adamın oradan aldım...

canım en güzel yöntem yıkamak ılık suyla ve dove sabunla yada başka uyumlu bi temizleyici ile bende eser kalmıo her makyaj temizlerken yıkarım (daha doğrusu makyaj temizleyici kullanmıorum)

Aynen canım, Dove sabun ne rimel ne makyaj hiçbirşey bırakmıyor,çok pratik, jeller falan fazla pratik gelmiyor bana...Cildi de kurutmuyor,harika yani ne denir...tavsiye ederim..

hulicim iyi günlerde kullankaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 kız bende merak ediyodum sexy curves maskarayı senden onay almam iyi oldu hihoyyyt

belinay bende flromarın matte olan glosslarını çok seviyorum çok güzel sende iyi kullan canımhihoyyyt

kızlar bunlarda benim 2 gün önce aldığım farlar.. benim çok hoşuma gitti.paletteki özellikle porselen far gibi kalıcı gün boyu tazee :lepi:

Hepiniz güle güle kullanın kızlar... a.s.

Bunlarda yeni aldıklarım...:icecream:

Hepiniz güle güle kullanın kızlar... a.s.

Bunlarda yeni aldıklarım...:icecream:

]

Şimal far fırçalarını nerden aldın bacım,ben bulamadım bir türlü yaa..
Bizim burası abbas çarşısı gb hiç aradığım bir şeyi bulamıyorum zatensenağlama
Güle güle güzel günlerde süslen kokoş karı ne olcek-tatlicadiarzu-

Burda da adam gibi makyaj malzemeleri satan yok ki bacım...
Far fırçasını da avondan bulabildim ancak...
Hatta geçen ay indirimdeydi kaçırmayayım dedim...alkisalkisalkis

hayırlı olsun sekerim
Teşekkür ederim canım...a.s.

şimalcım sende güle güle kullan cnm bnm.. yerimseniben
Sağolasın canım...a.s.

şimal aplikatörü avondan mı aldın cnm ?

Yok canım ya, onu karışık makyaj malzemesi satan yerden aldım..
2 lira birşey... İçinde 10 tane vardı ikisini kullandım bile...:))
Ama hoşuma gitti, süngerlerin altında da dolgu var, far sürerken rahat yani...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…