Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
corelim hayırlı olsun canımmmm çok güzelllll hadi güle güle kulan şekerrrrrr renkler süperrrrrrrrr oh ohhh alkisalkisalkis

güle güle kullan tatlım ne kdra aldın?

ankara ve island canlarım teşekkürederim.a.s.etiket fiyatı 18 liraydı.15 olurmu dedim ,kozmetikçi abide kabul etti:dance:fakat küçücük bir tüp alırken bayağı tereddüt ettim. ama azıcık bir miktar işinizi görüyor. bide tüpün yarısı hava dolu gibi geliyor bana, keşke tüp olmasaymış gramaj az bide tüpler hava biriktiriyor. tek dez avantajı bu yani ama onun dışında süper.
kızlar yeni bir keşfim daha var süper bir göz makyaj temizliyicisi buldum. önceden neutregina kullanıyordum. şimdi denemek amaçlı bimden garnier aldım hem ucuz hemde tamamen bitkiselmiş. veee süper bir kerede göz makyajım pamukta , ki ben kat kat rimel sürerim, bence fiyatına göre çokk başarılı bir ürün,ayrıca gözlerimide yakmadı. artık bu markayı almayı düşünüyorum. iyi bir göz makyaj temizliyicisi arayanlara duyurulur.sizin için araştırmalarım devam edicek....

Son düzenleme:

hmm
bu bana faydalı oldu işte
garnier göz makyajı temizleyicisi
haftaya alcadım bende
teşekkürler canım

corel canım rica ederim. bende bu markadan böyle bir perfonmans beklemiyordum açıkçası, çok memnun kaldım. umarım sende beğenirsin canım yerimseniben

corel cim bacım ni demekkk bayanlar arası dayanışma var bebeiimmmmmmmmm güle güle sürüştürrrrrr kurban olim yakışır sanaaaaa delikafadulden

garnier i acilen denemem lazım o halde:) çünkü bende kat kat rimel ve oldukça fazla siyah göz kalemi kullanıyorum, neyle temizlersem temizleyeyim sonu maden ocağı işçisi gibi oluyor:)

garnier i acilen denemem lazım o halde:) çünkü bende kat kat rimel ve oldukça fazla siyah göz kalemi kullanıyorum, neyle temizlersem temizleyeyim sonu maden ocağı işçisi gibi oluyor:)

canım en güzel yöntem yıkamak ılık suyla ve dove sabunla yada başka uyumlu bi temizleyici ile bende eser kalmıo her makyaj temizlerken yıkarım (daha doğrusu makyaj temizleyici kullanmıorum)

kıslar ben flormar ürünlerinden vazgeçemeiorum hem kaliteli hemde fiyat olarak keseme hitap ettiğini düşünüorum çnk makyaj malzemelerime okadar çok para bayamıorum maalesef...işte size aynamın önünü kaplayan ve kullanmaktan vazgeçemedgm ürünler ama netten buldum idare edin artıkkk

kizlar güle güle kullanin
bende hafta ici bunlari aldim
niveanin kalemi coook güzel, yapi ve yumusakliginda manhatten khol kajala degismem ama kaliciligi hakkinda degisebilirim, özelliklede alt gözün icinde cok daha kalici ama 5-6 kere sürmek gerekiyor simsiyah olmasi icin

Güle güle kullan cnm . . .
Show maskaradan bende şaşmam . . .

çok güzeller canımm...:)) :1hug:a.s.

tsk ederim sabuncugum ve nisancigim, bir rimmel sexy curves birde dior iconic vazgecemem :))

gule gule canım bende flormar ve maybellineciyim yetiyolar bana:teytey:

gulerek gullan canım:sm_cool:

tsk ederim sabuncugum ve nisancigim, bir rimmel sexy curves birde dior iconic vazgecemem :))

Hülim show da iconic in farkı nedir ?
Fırçası daha mı ince ?
sexy i bende edinicem lakin Trabzon wats da rımmel henüz yok yolunu göslüoruz . . .
:1ninca:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…