Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende aldım o rimelden cnm ama ben çok beğendim aksine hiç topaklanma olmadı tek tek uzun bi şekilde çok hoş duruoo.. sende neden öyle oldu ki şaşırdm cnmm :uhm:

kızlar bunlarda benim 2 gün önce aldığım farlar.. benim çok hoşuma gitti.paletteki özellikle porselen far gibi kalıcı gün boyu tazee :lepi:

Canım renkler gerçekten süper nerden aldın ?
Bu arada herkes paraları dökmüş yine, ii günlerde güle oynaya sürüştürün kızlar! :nazar: :nazar:

bende aldım o rimelden cnm ama ben çok beğendim aksine hiç topaklanma olmadı tek tek uzun bi şekilde çok hoş duruoo.. sende neden öyle oldu ki şaşırdm cnmm :uhm:

Bende bilmiyorum canım.Şimdiye kadar makyaj ürünlerimin hepsini avondan aldım ve hepsinden memnunum ama bu niye böyle oldu bilmiyorum yada ben sürmesini mi bilemedim acaba?Bütün numaralarda mı sürüyosun sen tek tek?

Bende bilmiyorum canım.Şimdiye kadar makyaj ürünlerimin hepsini avondan aldım ve hepsinden memnunum ama bu niye böyle oldu bilmiyorum yada ben sürmesini mi bilemedim acaba?Bütün numaralarda mı sürüyosun sen tek tek?

cnm acaba ürün hatası olabilir mi ki ? bu arada ben önce 1 numaradan sürüorum daha sonra 3 numaradan kullanıp bitiriorumm..
yerimseniben

merhabalar kızlar.bende en son bunları aldım.bronzlaştırıcı krem.4 gündür kullanıyorum ve bronzlaştım gerçekten.leke falan yapmıyor kıyafete o yüzden de çok memnunum

kzm14288091.jpg

kzm14291821.jpg

hulicim iyi günlerde kullankaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 kız bende merak ediyodum sexy curves maskarayı senden onay almam iyi oldu hihoyyyt

belinay bende flromarın matte olan glosslarını çok seviyorum çok güzel sende iyi kullan canımhihoyyyt

valla canim ben bayilyiorum bu rimele artik hic vazgecmem gerci dior iconic aldim ama zaten onada bayiliyorum sirf fiyati cok daha farkli

Bihter06, merWem, simal, kate_34, songa84

coook güzel seyler almissiniz, iyi günlerde kullanin:eek:

avon-spectra-lash-maskara.jpg

En son avon un bu rimelini aldım ama çok beğenmedim açıkcası çünkü topaklanma yapıyo.
Güle güle kullan canım...a.s.
Bende ne zaman avondan rimel alsam çok çabuk kuruyor...
Bu sefer oriflameden aldım, küçük ince bi fırçası var kirpikleri çok güzel ayırıyor...

merhabalar kızlar.bende en son bunları aldım.bronzlaştırıcı krem.4 gündür kullanıyorum ve bronzlaştım gerçekten.leke falan yapmıyor kıyafete o yüzden de çok memnunum

kzm14288091.jpg

kzm14291821.jpg
Güle güle kullan canım, geçen sene heves edip bende almıştım 1-2 defa kullandım öyle kaldı...-tatlicadiarzu-

kizlar güle güle kullanin
bende hafta ici bunlari aldim
niveanin kalemi coook güzel, yapi ve yumusakliginda manhatten khol kajala degismem ama kaliciligi hakkinda degisebilirim, özelliklede alt gözün icinde cok daha kalici ama 5-6 kere sürmek gerekiyor simsiyah olmasi icin :-)
1001868.jpg

Hulimmm bu farin aynisi bendede war.. geçen ki ekledigim siyah makyajimi bu farla yapmistimm.. hade bekliyorum sende yapta eklee Şeniz

Hulimmm bu farin aynisi bendede war.. geçen ki ekledigim siyah makyajimi bu farla yapmistimm.. hade bekliyorum sende yapta eklee Şeniz

tesekkür ederim tatlim benim ama simdi yapamam daha yeni makyajimi temizledim kendimi yatmaya odakladim yavas yavas malum 5 de kalkiyorum ama en kisa zamanda yapip eklicem söz sana

kızlar oncelikle herkes aldıklarını gule gule kullansın! bunlarda benim aldıklarım:

foto0001.jpg

foto0002.jpg

ben de flormarcılardanım, oyle ki şu noktada bana prim vermeleri gerek diye dusunuyorum :roflol:

Hülyacım o farın pembiş-yeşil-beyazı var bende görmüşsündür videoda
Çok güzel hayırlı olsun canım

tsk ederim bbegim evett gördüm sende güle güle kullan:1hug:

huli81 tşk ederim cnm. sende güle güle kullan,süslen tatlım :CüvCüv:

tsk ederim tatlim

kızlar oncelikle herkes aldıklarını gule gule kullansın! bunlarda benim aldıklarım:

ben de flormarcılardanım, oyle ki şu noktada bana prim vermeleri gerek diye dusunuyorum :roflol:

cok güzl canim güle güle kullan

X