Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar 105 numarasını aldım
öğlen 2 de sürdüm ve şuan saat 22:12 hala duruyor
koluma denemiştimde:)

bugün aldıklarım :lepi:
yves rocher göz makyajı temizleyici
watsons parlama için pudralı kağıt :lepi: -- gerçekten işe yarıyor--
body shop allık
clinique göz altı kapatıcısı

a.s.

güle güle kullan canım.pudralı kağıdın fiyatı ne acaba?

canım 2-3 ytl gibi birşeydi. içinde 66 tane var :teytey: ve benim cildim karma, T bölgemde böyle parlama oluyor, eve geldim denedim hemen ciddi matlaştı anında :1shok: hergün dışarı çıkmadan sürcem artık, çokk beğendim Şeniz

bi de bence başlık değiştirilsin sadece en son alınanlar değil tüm cilt bakımı vücut bakımı ve makyaj malzemelerimizin olduğu cıvıl cıvıl bi paylaşım köşesi olsun şu yapışkanı nası yapıolar bilmiorm burasını da yapabilen varsa lütfena.s.

evet yaa benim kirpiklerim orta uzunlukta kısa diil ama kıvrılmıo dümdüz napabilirim hiç mi kıvrılmaz yaaa kıvrılmıo işte:çok üzgünüm:

ben o niveanın çileklisine de hastayım ya
öylesine almıştım dursun diye iyi birşey beklemiyordum
sürdüm şaşırdım yani cidden çok iyi Şeniz

evet çünkü yenilendi Eskiden çok yoğundu şimdi içinde parlatıcı da var süper yumuşacık yapıo ben rujların üstüne kullanıorm bazensırnaşık şey

body shop allık

a.s.
peki kapatıcı nası ii mi tatlım morluklara ii gelir mi mesela:1hug:

peki kapatıcı nası ii mi tatlım morluklara ii gelir mi mesela:1hug:

iyi canım bende var o morluklar :dilcikar: baya iyi kapatıyor hemde kullanımını çok sevdim, bundan önce kullandığım clinique in tüp şeklinde olanıydı, onu dağıtmakda daha çok zorlanıyordum, bu daha kolay geldı bana Şeniz

pastel magic touch aldım..elinizin ısısyla srülecek kıvama geliyor..gözaltlarınızı süper toparlıyor..alt kısmındada kaş altı için parlaklık veren beyaz bi toz var..aydınlatıcıymış galiba:)
tasarımda süper kokusuda süper tavsiye ederim:)

sonraaa..

pastel all over allık aldım
aslında adında anlaşılıcağı gibi compact powder olarak geçiyor isteyen pudra gibi isteyen allık olarak kullanbilr..hatta far olrak bile rahatça kullanılır..

sonraa
gene pastel metallic mono eyeshadow aldım ..renkleri okadr güzel ki resmen gözüm döndü görünce,ama iki tane renk aldım şimdilik:)
http://www.pinkar.com/pastel/publishDocument.php?id=953
ben ametist ve ruby renklerini aldım..ruby rengine bayıldım ama eskiden annemin vardı böyle bi farı kırmızıya yakın bi renk..süper duruyor..ve gene bunların tasarımıda çok hoş alttrfında kapı açılıyor içinden far fırçası çıkıyor ve gene aynası var..

merak eden olursa resimlerini çekerim bizzat..

bide maybelline water shine diamonds ruj aldım tam 4 renk
http://images.ciao.com/iuk/images/products/normal/573/product-5333573.jpg

öyle işte

body shop allık

a.s.

tatlım clinique gözaltısını kaça aldın ??bende düşünüyorum ondan.

tekin acardan 37 e aldım canım a.s.

merhaba pilarcım...makyaj konsuunda seni oldukçaaa bilinçli buluyorum takip ediyorum....iyi bir fondoten almak istiyorum canım?? beyaz tnliyim cildim çok probelmeli diil sadece burun üzerimdeki siyah noktalar hariç:) hangi markayı önerirsin? şimdiden tşk ederim...:1hug:a.s.

tatlım ben fondoten kullanmıyorum. ama arkadaşlarımdan bildiğimi yazıyım sana. 1 arkadaşım clinique ın fondotenini kullanıyor beyaz tenli o da, ben çok beğeniyorum fondotenin duruşunu, çok belli olmuyor ve bu arkadaşımın yüzünde sivilceleri var, fondoten sürdüğünde cidden anlaşılmıyor. estee nin double wear ı da güzel bence, öneren birsürü insan da var. ben kullancak olsam 2sinden birini alırdım. ucuz şeyleri kullanmanı tavsiye etmem ama, yüzünde uzun bir süre durcak sonuçta, kaliteli ve cildini bozmayacak birşey al canım bence :1hug: canım aslında sırf siyah nokta için alcaksan fondoten değil de siyah noktaya iyi gelcek geçirecek birşeyler alman daha iyi olmazmı, boşuna cildine sürme fondoten, çok kaliteli bile olsa az çok cilde zamanla zarar verebilir diye düşünüyorum ben :1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:

pilarcım canım cildim cevre tarafından cok begenilir.ama beyaz tenli oldugum için kızarıklıklarım oluyor ve özel günlerde elimin altında kaliteli bişiy bulunsun istiyorum.ve tabi burnumun üzerindeki siyah noktalarım çok kötükafamçokkarıştı senin dediğin markalara bakıcam canım...peki maskarda favorin ne pilarcım??:1hug:a.s.

Loreal allık.Kullanımı kolay çok sıcak değilse uzun süre kalıyora.s
Bir rimel birde göz kalemi benim makyaj tamam:icecream:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…