Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pilarcım canım cildim cevre tarafından cok begenilir.ama beyaz tenli oldugum için kızarıklıklarım oluyor ve özel günlerde elimin altında kaliteli bişiy bulunsun istiyorum.ve tabi burnumun üzerindeki siyah noktalarım çok kötükafamçokkarıştı senin dediğin markalara bakıcam canım...peki maskarda favorin ne pilarcım??:1hug:a.s.

canım benim kirpiklerim sorunlu mu diyim böyle enterasan, clinique high definitiondan, lancome hypnose dan herkes memnundur mesala ama ben de kullandımi kirpiklem tane tane olmuyordu, karışık görünüyordu örümcek bacağı gibi :dilcikar: birsürü marka denedim. Sephora- atomic volume kullanıyorum şimdi ve çok memnunum. çok güzel ayırıyor+uzatıyor Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
54975300hg7.jpg

En son bu ruju aldım INNOVA 67 numara almadan elime sürdüm rengi çok hoşuma gitti ama şimdi sürdüğümde hiç belli olmuyor offfffffffff

En son bu ruju aldım INNOVA 67 numara almadan elime sürdüm rengi çok hoşuma gitti ama şimdi sürdüğümde hiç belli olmuyor offfffffffff

güle güle kullan canım.. baktığın renk olduğundan emin misin, belki denediğinden faklıdır :uhm:
innovayı severim ben.. fırçalı rujlarını ve allıklarını kullanmıştım beğenerek. kaliteli güvenilir bi marka a.s

Bak işte ona hiç dikkat etmedim ama ilk defa böyle birşey oldu sürüyorum ama arkadaşlara rengi nasıl diye sorunca aaa ruj mu sürdün sen şimdi diyor galiba senin dediğin gibi oldu bundan sonra daha dikkatli olucam artık bu rujuda diğer renklerle karıştırıp kullanırım :)

hayatımda ilk defa avondan alışveriş yaptım bugün
gerçi yarısı vucut bakım ürünleri ama hepsini koyasm geldi :eek:

pict9894qh0.jpg

çok 1 beklentim olmadan aldım, ama far+ruj çok iyi, çok beğendim. vucut ürünleri nasıl bilmiyorum daha, forumda öneren arkadaşlar vardı, alıyım dedim hihoyyyt

canım güle güle kullan ama avonun rujlarında kurşun miktarı fazla test et bence. ben 4-5 tane rujunu çöpe attım hepsi yeniydi üstelik. rujlarınızı test etmeden almayın bence.a.s.

canım güle güle kullan ama avonun rujlarında kurşun miktarı fazla test et bence. ben 4-5 tane rujunu çöpe attım hepsi yeniydi üstelik. rujlarınızı test etmeden almayın bence.a.s.

sağol tatlım. 40 yılın başı da 1 ruj beğenmiştim :çok üzgünüm: bakıyım ama sağlığımızdan değerli değil :lepi:

en son çantama giren makyaj ürünü şamdan gelen sürme oldu :eek:
toz sürme pek sevmiyorum gerçi ama kullanılışı diğer tozlara göre zor kaydirigubbakcemile

pilar..çok güzel şeyler almışsın :KK66:
güle güle kullan ...
melodi...avonun rujlarındaki kimyasal madde ..o diğer aldığınız pahalı rujlarla aynı...

pilar..çok güzel şeyler almışsın :KK66:
güle güle kullan ...
melodi...avonun rujlarındaki kimyasal madde ..o diğer aldığınız pahalı rujlarla aynı...

canım ben lorealin rujlarını kullanıyorum. test ettim rengi kararmadı. flormarıda test ettim oda kararmadı.
ama avonun rujları kapkara oldu. üstelik yeni almıştım. 8 tane rujumu çöpe attım.
almadan önce testerleri test etmek lazım.
avonda böyle bir şans yok. katologtan beğenip alıyoruz.a.s.

kızlar rujların kararması olayının tamamen yalan oldugu ortaya çıktı.rujlarınızı gönül rahatlıgyla kullanın.bununla ilgili kimyager bir arkadaş yabancı bir yazıyı çevirdi ve açıkladıyerimseniben

kızlar rujların kararması olayının tamamen yalan oldugu ortaya çıktı.rujlarınızı gönül rahatlıgyla kullanın.bununla ilgili kimyager bir arkadaş yabancı bir yazıyı çevirdi ve açıkladıyerimseniben

rujların kararması yalan ne demek anladım. bunu test ettim ve bizzat bazı markaların kapkara olduğunu gördüm.
peki canım rujların kapkara olmasının nedeni nedir? bazıları kararmıyor, kimyager arkadaşın ne dedi açıklar mısın?

rujların kararması yalan ne demek anladım. bunu test ettim ve bizzat bazı markaların kapkara olduğunu gördüm.
peki canım rujların kapkara olmasının nedeni nedir? bazıları kararmıyor, kimyager arkadaşın ne dedi açıklar mısın?

şöyle açıklayayım.abdde snopes.com diye bir site var.bu site şehir efsanelerinin tamamen uydurma olanlarını açıklıyor.ve bu sitede en büyük yalanlardan biri de " kurşun testi" olarak açıklanmış.kimin bu senaryoyu yazdıgı bilinmiyormuş ama zamnala nette yayılmış.

gelelim neden kararıyora.bazı rujların için wax yani mumsu bir madde bulunuyormuş ve bu mumsu madde yüzüğe sürülünce.erimekte olan mumu elimize sürttüğümüzde bütün kirleri toplayıp simsiyah olması gibi yüzügün üstünde biriken kirlere yapışıp gri-siyah renk alıyormuş.ki zaten rujların içinde kurşun zaten kullanılamayacak.yararı olmayan bir maddeymiş.bazı yerlerde yok ruj dayansın diye kurşun konuyor da deniyor çünkü.

goggleda da lead in lipstick olarak yazıp araştırırsanız bu konu artık dünyada
dalga geçilen eski bir geyik olarak görülüyor.kimyager arkadaşımın araştırdıgı olay bu cnm.

ben de bunları aldım..avon color trend rujlarını hiç beğenmemiştim ama bu hoşuma gitti..
fondöten de çok kullanmamama ve pek anlamama rağmen hoşuma gitti..

grnt009nx7.jpg

w600.png

kızlar buraya yükleyemedim malesef :çok üzgünüm:ama sanırım linki tıklıynca açılıo :hooray:

X