Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gıvenchy sedef renkte far 34 ytl
gıvenchy eyeliner 45 ytl
chanelden 3 tane far (pembe siyah ve mor )164ytl
chanel kapatıcı 64 ytl
chanel ruj 56 ytl
chanel dudak kalemi 39 ytl
chanel dudak parlatıcı 40 ytl
toplam 442 ytl verdim.. ama uzun bir zaman makyaj malzemesi almam herhalde..

Son düzenleme:
bende M.A.C ten lipgloss(20euro)
lancester dan aquamilk creme(30 euro)
annayake den pudra(43 euro)
yves saint laurent(YSL) den far paleti(56 euro) aldimm ama bana epey bi dayaniyo bozulmadigi sürece,rimelsiz kapinin önüne cikmam ama normaldede daha fazlasini yapmam,kocis sevmiooo

ben dün dayanamdım yine iki tane gloss aldım maybelline den :dance:indirimdeydi ama napıyım:dance:

çekemedim fotosunu ama bundan bi pembe bi kırmızı aldım kalem gibi çok hoşuma gitti. ne olcak benim sonum ya kendimi kaybediyorum bi stand görünce

Son düzenleme:
bugün the body shop a uğradım yine kafamçokkarıştı

oceanus sabun, çok güzel kokuyor
white musk blush parfüm, bunun kokusuna da bayıldım Şeniz
mor ve kahve far, aslında almıcaktım ama indirim vardı %50, ucuz geldi aldım :sm_cool:

Maxfactor Foundation & Kas kalemi aldim..

Foundationu kullanacagimdan degilde arada cikan sivilcelerimi gizlemek icin aldim:))

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ben hepsini birlikte ödediğim için tam bilmiyorum ama 10 ytl civarı birşeydi.
the body shop istanbulda var zaten, cevahirde görmüştüm ben ama birsürü alışveriş merkezinde de vardır sanırım.

gurbaaacim ben uzun süredir kullaniyorum cokta memnunum..

sen neyinden memnun kalmadinki?merak ettim..!

Benim aldıklarım C.Dior,Estee flan deil işsizim o kadar param yok tatlicadiarzu
Gurbaa'nın tavsiyesi üzerine bebak acı badem sütü ve kremi aldım bu hf içinde,
Dün golden rose parlatıcı aldım 2 tane ama renkleri böle durmuo dudakta,pembe olan çok güzel duruo mesela
Carmina shine for eyes,toz şeklinde simli pırıltıltı beyaz renk
Carmina kalem far toz pembe
Nivea çilekli stick

ben o niveanın çileklisine de hastayım ya
öylesine almıştım dursun diye iyi birşey beklemiyordum
sürdüm şaşırdım yani cidden çok iyi Şeniz

ben o niveanın çileklisine de hastayım ya
öylesine almıştım dursun diye iyi birşey beklemiyordum
sürdüm şaşırdım yani cidden çok iyi Şeniz

Ben sürüp sürüp yalıyorum onu :) ben normalde hep sade olanlarından kullanırdım koyu mavi kapaklı olan essential,bunu da ölesine aldım benim de aynen beklentim yoktu ama hem rengi çok güzel,hem parlatıcı gibi parlatıo,hem müthiş kokuo hem de yumuşacık yapıo

mrb arkadaşlar bende flormar bi fondöten aldım ve çok memnunum flormar baya aştı bana kalırsa kendini ama şunu farkettim hep süngerle sürüyodum ilk defa elimle sürdüm geçen gün ve daha iyi kapattığını gördüm beyaz tenliyim ben flormar 33 kullanıyorum açık tenlilere duyurulur tavsiye ederim:)))

ayy kızlar yaa ben fondoten alıcam karar weremedim estee mi body shop muu arada baya fiyat farkı war ama aldımmı ii bişey olsun istiyorum beyaz tenliyim body shopun renklerine baktım geçenlerde çok koyu geldi bana estee mi alsam diyorum !!!çok kararsız kaldım offf..cewplarınızı bekliyorum kızlarrrr

canım denedin mi ikisini de? body shop çok iyi ama makyaj ürünleri herzaman iyi olmayabiliyor, kullanmadım ben hiç fondotenini bilmiyorum, estee i de baya öven insan duydum. dene öyle al bence. a.s.

canım denedin mi ikisini de? body shop çok iyi ama makyaj ürünleri herzaman iyi olmayabiliyor, kullanmadım ben hiç fondotenini bilmiyorum, estee i de baya öven insan duydum. dene öyle al bence. a.s.

body shop denedim estee yi denemedim daha ama çok övüyolar ..kararsızım:sm_confused: canım sen ne kullanıyodun

canım ben fondoten kullanmıyorum, renkli nemlendirici kullanıyorum yetiyor. Arkadaşım clinique kullanıyor, o da beyaz tenli ve çok hoş duruyor bence. Fiyatı da estee den ucuzdur, baktın mı hiç canım. Hem belki daha bitkiseldir daha az zarar verir cilde?

canım aslında cildimin fondotene ihtiyacı yok sürmesemde olur ama bazı zamanlarda gerekiyo aniden bi sivilce patlayıweriyoo ..deliriyorum .o yüzden dogal ve pürüzsüz istiyorum ..en iyisi ben bi tekin acarı ziyaret edeyim..böle olmucak..cewapların için teşekkürler bebişima.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…