Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
manhattanin farlarini kullanan warmiifisfisfis
[ımg]http://www.cosmopinie.nl/files/products/1077/multieffect.jpg[/ımg]

ben mannhattenın ürünlerını cok begenıyorum

gecen gün 25% ındırım vardı bende bu farın altın rengını aldım cok hosuma gıttı orda deneyınce ama henüz makyaj yapmaya kullanmadım

sonunda çilek siparişim geldii arezia far setini çok beğendim her gören keşke banada isteseydin diyo iyikide almışım eklerim resimlerini bi ara

tmm yi inceledim biraz önce ya şu kargoya para verme işine sinir oluyorum madem bişey satıyosun kargosunuda öde!!
varmı bildiğiniz çilek gibi kargosunu ödeyen??

almagaster canım yaaaa benimde flormardan aldığım far düştü kırıldı yaa nedir bu bizim kaderimizz yaa nasıl için yandı tahmin ediyorum yaa sen süremeden yer sürdü biliorumm bende yerden kırıklarını toplayıp bi altın kutusuna koydum ordan kullanıorum geçmiş olsun canım ikimize dee:teselli:

evet ya çok üzüldüm bende toplayamadım ben yerden :1no2::1no2:

bunları bugün aldım. ilarzu'nun son videosunda görüp beğenip kıskanıp aldığım maybelline dream mousse kapatıcı:) ve pek bi memnun olduğum emily göz kalemlerinden 2 renk daha

mge güle güle kullan hayatım bende alcam o maybeline den
ben maybeline in wonder finish kapatıcısını kulanıyorum çok kremsi ve çok saten gibi sürülüyo süper onuda tavsiye ederim hayatım

benim de gelmedi yaaasenağlama
geçen ayın 10 gibiydi sipariş verdiğimde sen ne zaman vermiştin?

nası yani:1shok:
strawbery den sipariş verdin 10 martta ve bugün 22 nisan..
hala gelmedi mi benneyaptımki
bende sipariş verdim geçen akşam
z.çtım sanırsam
artık haziran başı gibi bende olur herhal senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…