Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:roflol: süpermiş yaa :)) iyi güzel olmuş valla, sonuçta o da sana aşık olup evlendiğine göre, hala da herkesin sana aşık olma potansiyeli var yani, bunu hatırlamış olması süper kız şutarafagitti

Heralde guzum, ben şahsen pirensibimdir, kırmızı rujumu sürmeden bulaşık yıkayamam, alışkanlık bi yerde hihoyyyt :roflol:

şekercim repim bitmiş sağol tatlım bilsin dimi ama hala taş gibiyim:dilcikar::roflol::roflol:

75605673.jpg

krem delisi

kızlar tek tek aklımda tutamadım hepiniz iyi günlerde kullanın aldıklarınızı :eek::eek:

bende bu hafta aldıklarımı ekliyorum ama en çok skin lightner kremimi sevdim.( biodermanın ürünü ama bella b olarak çıkıyor eczaneden aldım) biraz pahalı 89 a aldım ama süper cidden. cilt tonunu dengeliyor kapatıcı sürmüş gibi üstelik 25 spf li bayıldımmmmkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

diğerleride bodyshoptan aldığım duş jeli ve dudak balmı,sephoradan aldığım 4lü kapatcı çok güzel bişey .ve inglottan aldığım farlar ve fırça, maybelline den adığım rimel ve gloss. glossa tek kelimeyle bittimmmm. flormardan aldığım farım ama ne yazıkki düştü ve parçalandıÇok üzgünüm çoook

1002621.jpg
1002622.jpg

1002635.jpg
1002631.jpg

1002620.jpg
1002624.jpg

1002646.jpg
1002637x.jpg

bu yeşilli farlar yeni aldıklarım.alttakilerde paletlerimin son hali

1002639.jpg
1002643.jpg

Son düzenleme:
almagester harika şeyler almışın gene bayıldım peki rimelden memnun kaldım mı
senin inglotlarında gözüm kaldı valla çok güzeller yazın bende bi palet yapcam izmirde
ya bide o concelaer canım çok farklı aynı far gibi şaşırdımmm

almagester harika şeyler almışın gene bayıldım peki rimelden memnun kaldım mı
senin inglotlarında gözüm kaldı valla çok güzeller yazın bende bi palet yapcam izmirde
ya bide o concelaer canım çok farklı aynı far gibi şaşırdımmm

sağol canım benim. valla rimeli öylesine aldım ama pek bi farkı yok açıkcası ahım şahım değil. inglotlar çok güzel oluyo valla. ben diğer farlarımıda kaplarından çıkartıp o paletlere yapıştırdım öyle daha güzel oluyor hep bi arada duruyor. bide şey canım o kapatıcıda lavanta rengi falan da var yani sivilceleri yada sarı tonları nötralize etmek için. sadece bej yada pembe tonlarında sürünce olmuyor. bazen böyle mavi ve lavanta tonları kullanılması gerekiyor. çok istiyodum aldım sonunda ŞenizŞeniz

Demek kadınlar çocuk doğurduktan sonra rahatlayıp kendini salıyor ha. Bunu söyleyenlerin çocuğu olmadığına eminim.

Allah hayırlısıyla sizlerede evlat versin hanımlar o zaman buraya özürlerinizi beklerim.

Çocuk doğuran kadınların ilk işi genelde saçlarını kestirmek olur. Neden. Çünkü artık saç yıkamakla kurutmakla harcayacak zamanı yoktur. Bırakın onu banyo yapabilmek için çocuklarımı komşuma bırakmam gerekiyor. O da her zaman olmuyor tabii. Bazen sıkışıyorum altıma yapacak gibi oluyorum ama tuvalete gidemiyorum. Çünkü çocukların bezlerinin değişmesi lazım beklerse pişik olurlar. Neyse daha anlatırdım ama çocuk ağlıyor gidiyorum.

mge, murgiz, huli, nisan teşekkürler arkadaşlar evet hulicim kahverengi olan gloss avonun almagaster yeni cicilerin çooooook sugar güle güle kullan canım

sağol canım benim. valla rimeli öylesine aldım ama pek bi farkı yok açıkcası ahım şahım değil. inglotlar çok güzel oluyo valla. ben diğer farlarımıda kaplarından çıkartıp o paletlere yapıştırdım öyle daha güzel oluyor hep bi arada duruyor. bide şey canım o kapatıcıda lavanta rengi falan da var yani sivilceleri yada sarı tonları nötralize etmek için. sadece bej yada pembe tonlarında sürünce olmuyor. bazen böyle mavi ve lavanta tonları kullanılması gerekiyor. çok istiyodum aldım sonunda ŞenizŞeniz

almagester canım güle güle kullan paletlerine bayıldım, bende böyle yapmak istiyorum. herhangi bir farı öyle çıkarıp o paletlere koyabiliyor musun? bir de o paletleri nerden almıştın?

hulican senin ürünlerini de yeni gördüm güle güle kullan iştah kabartıcı duruyor..
prensesim sende kokunu güsl güsel kullan güsel gusel kok emi rabbim muhabttinizi arttırsın :KK66:
vee bu kokuyu iyic merak etmeye başladım :)

kızlarrrr
yaşasın sonunda TMM'lerim geldi!
Allahım çok mes'udum :asigim:
perşembe elimde olurlar sanıyorum
ceker koyarım hihoyyyt

taylor made minerals cubugum hihoyyyt

kankaa şesiii bozuntusu yani :nazar:
fondötenler benim cildime yaramıyor
ne kadar temizleme jeliyle yıkasamda
şu biberiye sabununda hala bulamadım zatiÇok üzgünüm çoook
bu TMM den mi alsam acep
belkim o zarar vermez ha ne dersin bu işebenneyaptımki

ay canım tekrar güle güle kullan ben kapatıcı fondoten vs kullanmıyorum bikere alışsam hiç bırakmam diye fazlada almıyom sadece lorealin bu minerali var o kadar onuda bi düğünde falan sürüyom
ama kapatıcı gerçekten ilginç işine yaramasına sevindim
farkettim zaten palete başka farlarda koyumuşun çok hoş olmuş
peki sen o kadar rimel denemiş biri olarak ne önerirsin
rimmel markasını rimelde nasıl buldun bide

X