Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

güle güle kullan fıstıkımkaydirigubbakcemile5
canım kajal vede netreugena göz kremini bi süre kullanıktan sonra yorumlayabilirmisin:ecrin_bebek:

kızçeler güle güle kullanınn hihoyyyt
bende kullandım emily kalemmm siyahını güzeldi..
ben arkadaşıma aldrdm izmitten orda 1 tl
burda 3tl yaaa

güle güle kullan fıstıkımkaydirigubbakcemile5
canım kajal vede netreugena göz kremini bi süre kullanıktan sonra yorumlayabilirmisin:ecrin_bebek:

tabii ki canım. göz kremi için göz çevresi bakımına konu açmıştım, güzel nemlendiriyor demişlerdi, aslında The Body Shop E vit. kremden çok memnundum ama bunun fiyatı daha uygun (13.5 TL) denemek istedim =)) :1rolleyes:

sonuçları yazarım canım bnm.

nisancım güle güle kullan o şampuan mı adı ne tam olarak kaça aldın neli ne işe yarıo bunların hepsi bir çelişkimidir bu 3ünün yanıtını alabilirmiyim hehehhehehe hihoyyyt

nisancım güle güle kullan o şampuan mı adı ne tam olarak kaça aldın neli ne işe yarıo bunların hepsi bir çelişkimidir bu 3ünün yanıtını alabilirmiyim hehehhehehe hihoyyyt

:roflol:

evet şampuan canım...bioblas kullanıyordum, ama çok sertleşti saçlarım, zaten kurudur, kötü oldu yani...
Down Under Naturals NUDE şampuanın markası.
%98 organik bitkisel...
Sülfat, fosfat ve dea içermiyormuş...

Bambu ve Soya içeren nemlendirici olanı aldım, saçlarım kuru olduğu içün...:1rolleyes:

umarım yumuşatır ve iyi gelir canım...
Fiyatı 15 Lira.

çelişki saptadın mı hayatım ? :))) :roflol:

[/URL][/IMG]
Kızlar bu rujlar çok kullanışlı yaz için güzel bir renk.Flormar True color glossy splash no:05 ve diğer bir çeşidi
Flormar Supershine lipgloss no.110 tavsiye ederim...
fiyatı 9-10 tl arası..

Son düzenleme:

hayır tatlım çilek çabuk geliyor..
ben everyday minerals ten sipariş verdim geç gelirdi evet ama bu kez baya gecikti..

bekliyorum cicişŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…