Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
164_buyuk.jpg

yeşil serisinden almıştım çok memnunum bugün mavi serisini aldım
2505_buyuk.jpg

rosense temizleme köpüğü..ilk kez kullanıcam..kullanan varsa yorum yazabilirler :)
1658_buyuk.jpg

ve rosense gülsuyu aldım...

oriflame renkli nemlendirici, loreal true match mineral pudra, oriflame makyaj öncesi baz diğer adıyla makyaj altı

Resim002.jpg
[/QUOTE]

CANIM RENKLİ NEMLENDİRCİNİN tam ismini alalbilirmiyim bende sipariş vermek istiyorum. geçen kataloğa baktım ama bulamadım.resimdende tam olarak anlaşılmıyor.

oriflame renkli nemlendirici, loreal true match mineral pudra, oriflame makyaj öncesi baz diğer adıyla makyaj altı

Resim002.jpg

CANIM RENKLİ NEMLENDİRCİNİN tam ismini alalbilirmiyim bende sipariş vermek istiyorum. geçen kataloğa baktım ama bulamadım.resimdende tam olarak anlaşılmıyor.[/QUOTE]

canım linkini hemen vereyim açıklaması da var ordan bak istersen ;

http://www.oriflame.com.tr/prod/cat..._tr_TR&search=false&noMenu=&fromWhere=catalog

bugün tansaş'daki kozmetik reyonundaki indirimden faydalanıp loreal yüz temizleme jeli ve toniği aldım. daha önce nivea visage young serisini kullanıyordum umarım bundan da memnun kalırım :)

Resim-1.jpg

Son düzenleme:
http://img217.imageshack.us/img217/1058/img0125a.jpg
Resim çok büyük olduğu için link olrak attım sayfaya yer kaplamasın die bunlarda benim aldıklarım
4lü paletler çıkmış MAC farlarını alıp yerleştirebiliyorsun her yönden avantajlı yani
Allık ve pudram E.Funkhouser
Kahverengi, Yeşil farım ve kahve göz kalemim MAC
Mürdüm rengi07 far ve siyah göz kalemim waterproof Bourjois
Rimelim Loreal Extra-volume collagene süper bir rimel
Sürmelerim Sheida
Makyaj temizleme mendilim Diadermine
Hepsinden çok memnunum:dance: bi tek kusurum ruj onuda kullanamıyorum :1no2:

bende daha taze bunları aldım

artık benimde bebakım vaaar delikafadulden ama bunun arkasında göz makyajı temizlenmez diyo....temizleyen var mı ?

buda far seti 10 ytl ye aldım ama çok güzel renk veriyo renkleri çok güzel ve yine ama simleri dökülüyo yinede güzel sositososito :dance: vovo marka nedemekse artık kadife üstü :1closedeyes:

hulişiim hoşgeldin bebişimmm:)
kıslar ciciler süper ii günlerde kullanın

hosbuldum seker paremmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

164_buyuk.jpg

yeşil serisinden almıştım çok memnunum bugün mavi serisini aldım
2505_buyuk.jpg

rosense temizleme köpüğü..ilk kez kullanıcam..kullanan varsa yorum yazabilirler :)
1658_buyuk.jpg

ve rosense gülsuyu aldım...

iyi günlerde kullan canim benim

Resim002.jpg

lorealin pudrasindan memnunmusun? Güle güle kullan

bugün tansaş'daki kozmetik reyonundaki indirimden faydalanıp loreal yüz temizleme jeli ve toniği aldım. daha önce nivea visage young serisini kullanıyordum umarım bundan da memnun kalırım :)

Resim-1.jpg

iyi günlerde kullan seker

http://img217.imageshack.us/img217/1058/img0125a.jpg
Resim çok büyük olduğu için link olrak attım sayfaya yer kaplamasın die bunlarda benim aldıklarım
4lü paletler çıkmış MAC farlarını alıp yerleştirebiliyorsun her yönden avantajlı yani
Allık ve pudram E.Funkhouser
Kahverengi, Yeşil farım ve kahve göz kalemim MAC
Mürdüm rengi07 far ve siyah göz kalemim waterproof Bourjois
Rimelim Loreal Extra-volume collagene süper bir rimel
Sürmelerim Sheida
Makyaj temizleme mendilim Diadermine
Hepsinden çok memnunum:dance: bi tek kusurum ruj onuda kullanamıyorum :1no2:
canim cok hos hepsi özelliklede sürmeler nerden aldin onlari
iyi günlerde kullan

bende daha taze bunları aldım

artık benimde bebakım vaaar delikafadulden ama bunun arkasında göz makyajı temizlenmez diyo....temizleyen var mı ?

buda far seti 10 ytl ye aldım ama çok güzel renk veriyo renkleri çok güzel ve yine ama simleri dökülüyo yinede güzel sositososito :dance: vovo marka nedemekse artık kadife üstü :1closedeyes:

sende iyi günlerde kullan sekerim cok hos hepsi

hulicim loreal'in pudrasından memnunum, ilginç bir dokusu var biraz da fondötene benziyor, fakat mutlaka altına sürülen nemlendirici,makyaj altı vb. çok çok iyi emildikten sonra sürmek gerekiyor yoksa pul pul bir görüntü olabiliyor. ama iyice emildikten sonra çok az kullanarak şahane kapatıcılık sağlayabiliyorsun

Everyday mineralslerim gelmiş hihoyyyt 1nisan saat 23.30 gibi vermiştim siparişi hatta 2 nisan olmak üzereydi yani ve bu gün geldi babam saolsun işten geldi yorgundu yattı uyudu soora uyandı aa kızım sana bi paket geldi dedi çok sevindim yaa ne biliim 20 günde gelir die düşünmüştüm. ürünler hakkındaki yorumumu ve resimleri ekliicem ama yarın iişallah. fırçası harika buarada durup dururkrn yüzüme sürüorum ama düşündüümden küçüktü küçük olduklarını biliodum aslında ama iyiki baby kabuki almamışım

X