Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hulicim loreal'in pudrasından memnunum, ilginç bir dokusu var biraz da fondötene benziyor, fakat mutlaka altına sürülen nemlendirici,makyaj altı vb. çok çok iyi emildikten sonra sürmek gerekiyor yoksa pul pul bir görüntü olabiliyor. ama iyice emildikten sonra çok az kullanarak şahane kapatıcılık sağlayabiliyorsun

tsk ederim bebegim.... memnun kalmana sevindim :1hug:

Everyday mineralslerim gelmiş hihoyyyt 1nisan saat 23.30 gibi vermiştim siparişi hatta 2 nisan olmak üzereydi yani ve bu gün geldi babam saolsun işten geldi yorgundu yattı uyudu soora uyandı aa kızım sana bi paket geldi dedi çok sevindim yaa ne biliim 20 günde gelir die düşünmüştüm. ürünler hakkındaki yorumumu ve resimleri ekliicem ama yarın iişallah. fırçası harika buarada durup dururkrn yüzüme sürüorum ama düşündüümden küçüktü küçük olduklarını biliodum aslında ama iyiki baby kabuki almamışım

nasıl yani sipariş verdikten 1 gün sonra mı geldi çok şaşırdım yaa ben 7sinde verdim hala bekliyorum güzel günlerde kullan canım bu arada sample kit mi verdin sen de ben öle yaptım yanındada kabuki fırça ve bi kaç aplikatör verdim canım birde senn everydayden ilk siparişinmiydi bu

nasıl yani sipariş verdikten 1 gün sonra mı geldi çok şaşırdım yaa ben 7sinde verdim hala bekliyorum güzel günlerde kullan canım bu arada sample kit mi verdin sen de ben öle yaptım yanındada kabuki fırça ve bi kaç aplikatör verdim canım birde senn everydayden ilk siparişinmiydi bu

cnm bugün geldi 14 nisanda 1 nisanın akşamı sipariş vermiştim nerdeyse 2 nisan olcaktı yani çok geç vermiştim sparişi yani 12-13 günde gelio demek sevindim. evet free kit aldım ilkti ve tutturmuşum fondöteni cool fair o tip almıştım galiba. Ben açık tenliyim tam oldu çok sevindim hatta öle bi olduki anca bukadar olur yani yarın bi de gün ışığında bakıcam fırça olarak angle brush tı sanırım adı allık fırçası aldım sdc çünkü bidahakinde başka bi kit alıcam onun içinde fırça seçeneği var zaten. Allık olarak nick nack bi de salon fun aldım hatta neleri seçtiimi çoktan unutmuştum biçok şeyin arasında kalmıştım nick nack kutuda daha açık duruo ama sürünce rengi çok hoş oluo salon funın ise kutudaki rengi süper fakat sürünce daha kırmızımsı gibi geldi ki aslında pembe mor gibi duruo gün ışığında bakınca daha rahat anlarım tam olarak renklerini. Sen nelerseçmştin ve seninki de ilk sipariş mi? buarada teşekkür ederim umarım seninkide hemen gelir

Huli81 sağol canım istanbulda watsons dan aldım gözde çok güzel duruyor canım sanırım almanyadasın dm de var bi bakim nereye koyduğumu bulabilirsem sana markasını yazarım o zaman bulman kolaylaşır
ilaydahey aldıklarını güle güle kullan canım far paletinin renklerine bayıldım...Herkes iyi ve mutlu günlerde kullansın şekerler...

bugün tansaş'daki kozmetik reyonundaki indirimden faydalanıp loreal yüz temizleme jeli ve toniği aldım. daha önce nivea visage young serisini kullanıyordum umarım bundan da memnun kalırım :)

Resim-1.jpg

hayırlı olsun canım:lepi:

bende daha taze bunları aldım

artık benimde bebakım vaaar delikafadulden ama bunun arkasında göz makyajı temizlenmez diyo....temizleyen var mı ?

buda far seti 10 ytl ye aldım ama çok güzel renk veriyo renkleri çok güzel ve yine ama simleri dökülüyo yinede güzel sositososito :dance: vovo marka nedemekse artık kadife üstü :1closedeyes:

ooooh cicilerimizde pek guzelmişkaydirigubbakcemile2

Huli81 sağol canım istanbulda watsons dan aldım gözde çok güzel duruyor canım sanırım almanyadasın dm de var bi bakim nereye koyduğumu bulabilirsem sana markasını yazarım o zaman bulman kolaylaşır
ilaydahey aldıklarını güle güle kullan canım far paletinin renklerine bayıldım...Herkes iyi ve mutlu günlerde kullansın şekerler...

DM`mi ???? ay hic görmedim ben, valla bakabilirsen cok cok sevinirim canim Şeniz

DM`mi ???? ay hic görmedim ben, valla bakabilirsen cok cok sevinirim canim Şeniz

huli canım markası p2 hatta bu markanın roll-on lu farlarınıda almıştım uygulaması çok kolay roll-on u gözüne sürüp fırçayla dağıtıyorsun aynı deo sctikler gibi yardımcı olmuşumdur umarım kaydirigubbakcemile5

X