Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cnm aldıklarını güle güle kullan şu ortasında beyaz yuvarlak olan rujlardan var galiba aldıklarının içinde öle diil mi? nası memnun musun?

evet cnm avonun ortası beyaz olan nemlendiricili rujlarından.açık kırmızı rengini çok beğenmiştim o yusden aldım ama ortasındaki beyaz kısım mentollü galiba sürünce hafif dudaklarını yakıyo.tam anlayamadım ama nemlendirmesi için heralde.kokusuna dayanamayacaksan almanı tavsiye etmem ben rengini sevdimyerimseniben

kıslar ii günlerde kullanın yenilerinizi harikalar:)
roseangel cnm allık ve pudranın markasını yazmışsn ama nereden bulunur ki bilemedim bide memnun kaldın mı cnm
bide bide orda far gibi duruo ama mor olan ruj mu nedir cnm markası fln

ilaydahey

keri338

mge

canları güle güle kullanın çok güzellerrr çiçekler

keri allığın süper pastel mi o bi de o avonun rujundan bende de var yanı renk dehşet bişey üzerine parlatıcı ile manyaaaakkkk görünüyor yaaawww bi de bne o kkokuyu ve o fresh hissi sevdim canım ya nedensee nemlendiricili bi ruj o çiçeğim

herkesss cicilerini gülegüle kullansın hepsi çokçok güzeller pastelin allıklarını bende merak ediyorum umarım en kısa zamanda deneyebilirim renkler süper görünüyorcokacimcoook

slmmmmm
ahan da bunlar da benimkiler
kızlar benim düğün makyajım bu ürünlerle yapıldı ve çok güzel oldu.
düğünde güzel bir gelin makyajı ise uğrunda adam öldürecek kadar mühim hadise kaydirigubbakcemile

Eklentiler

• $M2H9.jpg
    $M2H9.jpg
    6,3 KB · Görüntüleme: 33
  • $M6JC.jpg
    $M6JC.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 33
  • $M300.jpg
    $M300.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 33
  • $M450.jpg
    $M450.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 30
kıslar ii günlerde kullanın yenilerinizi harikalar:)
roseangel cnm allık ve pudranın markasını yazmışsn ama nereden bulunur ki bilemedim bide memnun kaldın mı cnm
bide bide orda far gibi duruo ama mor olan ruj mu nedir cnm markası fln

canım allık ve pudram amway den çok memnunum ediee nin ürünleri profesyonel makyaj uzmanının ürünleri bunlar amway satıcılarından temin edebilirsin
O gördüğün mor yani mürdüm rengide buorjours dan aldım boyner mağazalarında var vivolet07 numarası gözde enfes duruyor tavsiye ederim umarım yardımcı olmuşumdur...kaydirigubbakcemile3

Eşime ve kendime givenchy'den parfüm aldım. Yeni saç rengime uyumlu olsun diye allığımı değiştirdim, flormar aldım bakalım nasıl çıkıcak ve 2 adet goldenrose ojee :eek:
dsc02110pta.th.jpg

ilaydahey

keri338

mge

canları güle güle kullanın çok güzellerrr çiçekler

keri allığın süper pastel mi o bi de o avonun rujundan bende de var yanı renk dehşet bişey üzerine parlatıcı ile manyaaaakkkk görünüyor yaaawww bi de bne o kkokuyu ve o fresh hissi sevdim canım ya nedensee nemlendiricili bi ruj o çiçeğim

evet cnm pastelin ikili allığıa.sörendiim ii oldu bende parlatıcıyla kullanıyım:dance:

bunnnarda benim son aldıklarımm

stila ve elizabeth ardenler strawberryden indirimden faydalandım gene :mymeka:
tek stiladan memnun kaldım onuda çok sevdim 2inciyi almaya niyetlenmiştimki stokta kalmamışşşsenağlama
elizabethlerin biri spfli gündüz nemlendiricisi diğeride leke tedavisinde kullanıyomuş bana işe yarayacak gibi gelmedi ama umarım yanılırım :Saruboceq:
fırçalar avondan ortadaki minik kutu eyeliner
minik beyaz şişede ise dermalogicanın precleaseri sample istemiştim bunu gönderdiler çokta sevaba geçtiler bu ürüne bayılıyorum almak için aranıyodum sample bu çıkınca altın bulmuşa döndüm -tatlicadiarzu-
şuan çilekte indirimde umarım ekstrem kesilene kadarda öyle kalırrrr:Saruboceq:

(fotodada picamam çıkmış:eek:)

[
şu stilayı ben de çok merak etmiştim ama alamadım. kaç günde geldi siparişlerin strawberry den bebişim?

055902947141.jpg

077543937092.jpg

067327842021.jpg

kızlar bunlarda benim dün çilekten gelen siparişlerim
arezia makyaj setim(bayıldım süper bi set fiyatıda çok iiye geldi)
bare minerals fırçam(daha kullanmadım ed den gelceklei bekliyorum ama kılaarı harika bu da kampanyadan alınmştr)
ve givencyh aydınlatıcı(hiç begenmedim ufacık bişi iade etmeyi düşünüorum yaaÇok üzgünüm çoook

evet cnm avonun ortası beyaz olan nemlendiricili rujlarından.açık kırmızı rengini çok beğenmiştim o yusden aldım ama ortasındaki beyaz kısım mentollü galiba sürünce hafif dudaklarını yakıyo.tam anlayamadım ama nemlendirmesi için heralde.kokusuna dayanamayacaksan almanı tavsiye etmem ben rengini sevdimyerimseniben

cnm galiba o tip 2 tane ruj var yani ortası beyaz olan bana sokakta bi kadın uuraşmıştı satmaya ama hepsini birbirine karıştırdı bi tanesi nemlendiricili galiba diğer türü de dudağı şişirmek için mentollü ama satıcı kadın özelliklerini birbirine karıştırdı zaten elinde fazla renkte yoktu hatta 1 renk vardı bende almamıştım. Güle güle kullan rengi çok hoş

055902947141.jpg

077543937092.jpg

067327842021.jpg

kızlar bunlarda benim dün çilekten gelen siparişlerim
arezia makyaj setim(bayıldım süper bi set fiyatıda çok iiye geldi)
bare minerals fırçam(daha kullanmadım ed den gelceklei bekliyorum ama kılaarı harika bu da kampanyadan alınmştr)
ve givencyh aydınlatıcı(hiç begenmedim ufacık bişi iade etmeyi düşünüorum yaaÇok üzgünüm çoook

tatlım bunnarın hepici kaca mal oldu ?
bende alam yaa pek begendım farların renklerini..
klitesi nası peki?
yokladın mı?
renklerin canlılığı vs?

fundacımm canım o set indirimdeydi 22.5 a aldım ben ama sanırım stokta kalmamış keşke dha önce davransaydın be guzum ama renkleri kalitesi harika farlarından 3ünün 1i çok simli biri orta digeride mat..allıkları çok pembe geldi bana sürümü de idare eder kaş için olan farları da güzel pudralarıda idare eder ama sırf farları ve renkleri için alınabilir bi set
fırçam da 10.5 a geldii(buraya kadar indirimden faydalandım)
o gördügün givenchy de 75 e aldım :roflol:ama isteyerek almadım ve geldiginde şokk oldumm ufacık bişey iade edicigiiimÇok üzgünüm çoooksengözlerimebaksanab

X