Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ya kızlar ben yine bir şey soracağım :roflol:
Hani cilt analizi yaptırdım demiştim ya
2 eczacı bana 2 faklı ürün önerdi nemlendirici olarak
1. avene
2. la posay roche

kullanan oldu mu hiç ???

Can kuşum La Roche Posay'in ürünleri çoooooook kalitelidir...
Avene'i tam bilmiyorum ama...:1hug:

layzacım sana tekrar koyayım resimleri canım bide bodyshopta herşeyde %30 inidirm var fırçalara 13 e falan geliyo 3 gün boyunca devam etcekmiş kaçırma derimhihoyyythihoyyyt

canım bu fondöten fırçam dehşet kaliteli bişey maske fondöten ne bulursam sürüyorum ve en ufak kılı dökülmedi şiddetle tavsiye ederim
uytrew.jpg

bunlar allık fırçalarım en çok kullandığım ve sevdiğim
kljhtz.jpg

afghjkl.jpg

bunlarda en çok kullandığım far fırçalarım genelde bodyshop artnet ve inglot canım benim

1002593e.jpg

inglotun kodları 8OHP ve 6SS ...bodyshop olanlar eyeshadow blender,line softener,lip/concealer. watsonsada var benim burdaki artnetin fırçalrı canım Şeniz diğerleride resimdekiler avonun ve taylor made mineralden aldıklarım

kızlarr bir cevap ne olur:) etiket fiyatı 39 idi %30 indirimle 11 tlye düşüyordu yani?? ve ben almadan öylece çıkıp gittim öyle mi?

Kuzum hacerim bu arada, Flormarın farlarına bayıldım...=)
Videonu da şimdi izledik ablamla, çok şekersin tatlım, makyajın da her zaman ki gibi çok başarılı =) Şeniz

Ah nisanım sen olmasan benim halim nolurdu :asigim:
Bu arada göz makyajında gözlerini de gördümmm :nazar:

Canım yaa, ben gözlerime senin makkaşın gibi yapamam di mi ? ÇEkik gözlerim baya, kapatınca doru dürüst alan olmuyo ki far sürülecek :roflol:

Ama dün Trucco Sebastian dan Smokey Eyes Farı aldım, yakında bir davet var da, siyah beyaz elbisem var giyicem, işallah beceririm yapmayı :)) :roflol:

Canım yaa, ben gözlerime senin makkaşın gibi yapamam di mi ? ÇEkik gözlerim baya, kapatınca doru dürüst alan olmuyo ki far sürülecek :roflol:

Ama dün Trucco Sebastian dan Smokey Eyes Farı aldım, yakında bir davet var da, siyah beyaz elbisem var giyicem, işallah beceririm yapmayı :)) :roflol:

canım saçmalamaa neden olmasın
ben internette o site senin bu site benim gezerken :eek:
gördüğüm en güzel makyajlar çekik gözlülerin makyajlarıydı
hatta sana süper smokey eyes makyaj videoları adresleri verebilirim istersen
hem de çekik gözlülerden :jeyyar:

canım saçmalamaa neden olmasın
ben internette o site senin bu site benim gezerken :eek:
gördüğüm en güzel makyajlar çekik gözlülerin makyajlarıydı
hatta sana süper smokey eyes makyaj videoları adresleri verebilirim istersen
hem de çekik gözlülerden :jeyyar:

Ayyy bitanesin sen yaa =)) hihoyyyt Şeniz
Çok sevindirik olurum guzuumm =)):teytey:

Kremsi bir yapısı var canım ama Klasik krem farlara da benzemiyor, ikisinin ortası heralde, sürümü kolay =))

layzacım sana tekrar koyayım resimleri canım bide bodyshopta herşeyde %30 inidirm var fırçalara 13 e falan geliyo 3 gün boyunca devam etcekmiş kaçırma derimhihoyyythihoyyyt

canım bu fondöten fırçam dehşet kaliteli bişey maske fondöten ne bulursam sürüyorum ve en ufak kılı dökülmedi şiddetle tavsiye ederim
uytrew.jpg

bunlar allık fırçalarım en çok kullandığım ve sevdiğim
kljhtz.jpg

afghjkl.jpg

bunlarda en çok kullandığım far fırçalarım genelde bodyshop artnet ve inglot canım benim

1002593e.jpg

inglotun kodları 8OHP ve 6SS ...bodyshop olanlar eyeshadow blender,line softener,lip/concealer. watsonsada var benim burdaki artnetin fırçalrı canım Şeniz diğerleride resimdekiler avonun ve taylor made mineralden aldıklarım

Cnm çok çok teşekkür ederim çok aydınlatıcı oldu body shopta hazır indirim var oraya bakabilirim hoş genelde kalem çekiorum sdc ama hazır deneyim konuşuo aklımdayken aliim everydayin dier fırçasını alıcaktım zaten bi de o ilk fırçayı alırım fondöten kullanmıorum ama maske için güzel olur yardımların için çok saol

almagester06

Fırçaların muhteşem görünüyor canım...Benim de almam gerekiyor, Artnet düşünüyorum, Watsons larda var demiştin di mi tadlum ?

nisancım tşk ederimŞeniz evet canım watsonda ve ykm de var

barbie canım bodyshop olanlar özellikle far fırçarı 13-17-19-23 gibi ama allık fırçaları 35 falan ( ama bence everyday mineralden al çok güzel hatta aynısı ve 6 dolar)

artnet ise 15-21 arası yine , ama allık fırçası pek i değil resimde mor olan, ama siyah açılı olan süperr 21 e almıştım hergün kullanırım

everday mineralin fırçaları ise 6-9 dolar arası kimüthişkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 sürekli kullanırım

inglotun ise 28 ve 29 du ama ben far alınca indirimde 19 ve 20 ye geldi Şeniz

Kızlar ben geldimmmmm hihoyyyt
Yarın doğum günüm olduğu için cnm arkadaşım bana hediye almış kozmetik ürünleri sevdiğim için bunu almış çok hoşuma gitti :asigim:

Arkadaşımı çok seviyorum ya düşünmesi bile yeter benim için :1hug:

X