Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkürler burcum daha güzelleri senin olsun inşallah
inglot'un fırçasını alırken aslında çok tereddüt ettim
satıcı kızdan bana o fırça ve aldığım farlar ile makyaj yapmasını istedim
baktım ki gölgelendirme için süper
hemen alıverdim
fiyatını hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle indirimli fiyatı 11 TL gibi bir şeydi

tesekkur ederim canım benim.

kızlar iyi günlerde kullanın gerçi haceri gördüm bi tek güle güle kullansınhihoyyyt

bende inglota uğradım 3 tane far ve birde fırça aldım zaten almasam şaşardım:lepi: birde fondöten ponponu aldım gamyoncuiremsu

1002588h.jpg
1002591y.jpg
1002601.jpg

bunla birlikte fırçalarım böyle oldu kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

1002593.jpg
1002594.jpg
1002595s.jpg

1002597.jpg
1002596.jpg

:1shok: supeeeer bayıldım bayıldım bayıldıııım:lepi: bende de fırca manyaklıgıı var ay bayıldım fırcalarınaaa delikafadulden

kızlar iyi günlerde kullanın gerçi haceri gördüm bi tek güle güle kullansınhihoyyyt

bende inglota uğradım 3 tane far ve birde fırça aldım zaten almasam şaşardım:lepi: birde fondöten ponponu aldım gamyoncuiremsu

1002588h.jpg
1002591y.jpg
1002601.jpg

1002593.jpg
1002594.jpg
1002595s.jpg

1002597.jpg
1002596.jpg

ayy ne guzel renkler canım ya bende tam fırca fakiriyım ha-tatlicadiarzu- hayırlı olsun tatlım

1002588h.jpg
1002591y.jpg
1002601.jpg

1002593.jpg
1002594.jpg
1002595s.jpg

1002597.jpg
1002596.jpg

cnm çok fazla fırçan var ondan sormak istedim allıkta şu fırça üstüne tanımam pudrada şu en iyisidir filan şeklinde yani favorilerini bi söliebilirmisin? ben geçenlerde everday mineralsden freekit yanındada allık fırçası aldım çok övülüo genelde ed in fırçaları bi de sen yorum yapabilir misin?

aman yarabbi ne güzel fırçalar öyle bende istiyorum:KK43:( fiyatları ne kadar, çok da para dökmek istemiyorum ama hepsi de benim olsun istiyorum:) bir de almagester, bu yüz için olan büyük fırçaların hangisini ne için kullanıyorsun kısa kısa söyleyebilir misin zahmet olmazsa:)

Son düzenleme:
çikolata burcu layyza mge tşk ederim kızlar.

burcucum bu arada inglotun fırçaları 29dan başlıyor ve far alınca % 30 indirimde kısa bi süre için. indrimle 19 a falan geliyo hacercim 11 demişde ondan yazdım :eek:

layyza canım , benim en favori fırçalarım everday mineralsin açılı ve yuvarlak kısa fırçası bide artnetin açılı siyah fırçası. üçüne bayılırım. hem çok yumuşak hem de kaliteli. eğer allık ve pudra için ucuz ve kaliteli fırça istiyosan kesinlikle everdaydan al derim. far fırçası içinse biraz imkanın varsa bodshop ve inglot gibi markalardan al ama daha hesaplı diyosan avonun ve artnetin fırçaları mükemmel. artnetin far fırçaları ykm de falan var ve 13-17 gibi ama inan çok kaliteliler. mac zaten aşırı ve gereksiz pahalı. benim taylor made den de var ama çok beğenmedim ŞenizŞeniz

Buarada aranızda nars orgasm allığı olan var mı aşırı övülüyo da . Övülüo diorum ama kimide hiçte öle abartıldıı gibi diil dio bilen var mı kullanan var mı?

çikolata burcu layyza mge tşk ederim kızlar.

burcucum bu arada inglotun fırçaları 29dan başlıyor ve far alınca % 30 indirimde kısa bi süre için. indrimle 19 a falan geliyo hacercim 11 demişde ondan yazdım :eek:

layyza canım , benim en favori fırçalarım everday mineralsin açılı ve yuvarlak kısa fırçası bide artnetin açılı siyah fırçası. üçüne bayılırım. hem çok yumuşak hem de kaliteli. eğer allık ve pudra için ucuz ve kaliteli fırça istiyosan kesinlikle everdaydan al derim. far fırçası içinse biraz imkanın varsa bodshop ve inglot gibi markalardan al ama daha hesaplı diyosan avonun ve artnetin fırçaları mükemmel. artnetin far fırçaları ykm de falan var ve 13-17 gibi ama inan çok kaliteliler. mac zaten aşırı ve gereksiz pahalı. benim taylor made den de var ama çok beğenmedim ŞenizŞeniz

ben işte o açılı olanı ısmarladım galiba bi daakine de resimde yanındaki olanı almayı düşünüodum sende o 2sini öneriosun anladıım kadarıyla gerçekten çok güzel dio herkes. Far fırçası olarak watsonsdan almıştım aynısı sende de var anladıım kadarıyla tutma yeri şeffaf olan ucu düz diil de oval gelen işte onu çok beğendim mesela kesinlikle çok güzel. inglot ya da body shop diosun özellikle şu diebilecein var mı en çok bunu kullanıorum şeklinde çünkü çeşit çeşit ya hoş kullanım amaçları farklı farklıdır ben pek anlamıorum da yani onda favorini resimde varsa tarif edebilir misin en beğendiğini? ya çok soru soruorum kusura bakma nooluur?

Son düzenleme:
estf hacercim :eek:Şeniz

layyza canım ben nars orgasm sephorada denedim ve öle ahım şahım bişey görmedim allık işte kaliteli bi allıkla aynı bence :içelim: ama gurbaa beğeniyodu sanırım .ben mata hari yi de denedim bana hiç gitmedim :roflol::roflol: dayak yemiş gibi oldum :asigim:

kızlar bu arada bugün body shoptaydım, şu aşağıdaki farın üzerinde 39 tl yazıyordu ama o herhalde %30 indirim uygulanmamış fiyatıydı değil mi??? aptal gibi sormadan çıktım :KK43:

lg_piriltili_far_kupleri.jpg

Hmm teşekkür ederim yurtdışında en çok satılan allıklardanmış falan fistan işte bende çok merak ettim ama azıcık araştırdım kimi harika dio kimi de pek bi özelliği yok dio yabancı sitelerde de neise buralarda varsa bi denerim artık sanırım sephora da da en çok satılan ürünler arasında galiba sırf işte böle nam salmasından dolayı merak ettim

Ya kızlar ben yine bir şey soracağım :roflol:
Hani cilt analizi yaptırdım demiştim ya
2 eczacı bana 2 faklı ürün önerdi nemlendirici olarak
1. avene
2. la posay roche

kullanan oldu mu hiç ???

X