Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
my.php
[/URL][/IMG]
bunları da ben bugün aldım.. watsons'a girince resmen kendimi kaybediyorum..!
watsons'ın bal özlü saç maskesi, k,rpik kıvırıcı (o olmadan asla rimel kullanmam), nivea'nın matlaştırıcı gündüz kremi ve ayna..
dünya kdr makyaj malzemem var ama yanımda hiç ayna taşımazdım, artık taşicam :)

Son düzenleyen: Moderatör:
bunu watson's dan aldım güneş için dudak koruyucuymuş 3,99 du alıym dedim sürmem ama üzerinde çok hafif pembeye dönüşür sürünce yazıyodu. bir sürdüm inanamadım mükemmel duruyo rengi ve çok kalıcı herkese tavsiye ederim güneşten koruması da cabası

gördüğünüz gibi aslında beyaz. sürünce de o kağıttaki gibi pembe oluyo

hihoyyythihoyyyt:teytey:
her 2 siparişimde 2 gün arayla geldi süper hızlı gönderiii everday sanki kendini geliştirmiş :nazar:

bunlarda elf'ten 6 günde felan geldiler ucuz olmasına rağmen kullanılmıycak ürünler değiller fırçayı sevdim özelliklekaydirigubbakcemile2

kızlar bende aslında başka bi markaya niyetlenmeme rağmen elimde olmayan sebepler dolayısıyla everyday mineralsden free kit aldım fekat paket yola çıktı mı bildiriolar mı hiç bişii bilmiorum yardımcı olabilecek olan varsa sevinirm buarada o beyaz nası pembe renge dönüşüo çok merak ettim çok ilginç adı üstünde galiba magic lip

burcucum everyday nerden sipariş verdin ve ürünlerin fiyatlarını yazarmısın bizde verelim kargo nekadar mesela ürünleri nerden görebilirizkaydirigubbakcemile5

kızlar bende aslında başka bi markaya niyetlenmeme rağmen elimde olmayan sebepler dolayısıyla everyday mineralsden free kit aldım fekat paket yola çıktı mı bildiriolar mı hiç bişii bilmiorum yardımcı olabilecek olan varsa sevinirm buarada o beyaz nası pembe renge dönüşüo çok merak ettim çok ilginç adı üstünde galiba magic lip

kızlar süper bi şaka malzemesi olarak kullanılıyo bu ruj. benim sevgilimin dudakları çok çatlardı hep benden nivea sürerdi dedim ki bak bu daha iyi gel sürelim sırnaşık şeysırnaşık şey sürdük neyse beyaz ya kandı garibim. ardından 15 dakka arabada öyle pembe dudaklarla oturdu ben gülmekten geberiyorum ama en son aynaya baktı elinden zor kaçtım valla:jeyyar::jeyyar: deneyin:roflol:

nası dönüşüyo bilemiyorum ama eskiden rujlar vardı böyle yeşil renkte sürünce kırmızı olurdu öyle bişi galiba.

brcinn yeni gördüm new car smell simli mi onu bende beenmiştim ama onu seçmemiştim hangi gruba girdiini de unuttum simli galiba ama simli diil mi. bide fondötenler koyu gözüktü gözüme iiişallah dooru seçmişimdir fairlı bişiiiiler almıştım sen tutturabilmişmisin bi de seninkiler kaç günde geldi

huli85 japon eyeliner ın markası nee güzel görülüor hayırlı olsun

diğer arkadaşlar hepnizin aldıkları hayırlı olsunn güzel günlerde kullanın mucukkksüprizzzzz

tsk ederim canim markasi manhatten canim ben cok seviyorum bu markayi

hayırlı olsun balımmkaydirigubbakcemile5

tsk ederim bebegim

ALMAGASTER06

HUli81

güle güle kullanın canlarım hepsi süper =))

tsk seker

my.php
[/URL][/IMG]
bunları da ben bugün aldım.. watsons'a girince resmen kendimi kaybediyorum..!
watsons'ın bal özlü saç maskesi, k,rpik kıvırıcı (o olmadan asla rimel kullanmam), nivea'nın matlaştırıcı gündüz kremi ve ayna..
dünya kdr makyaj malzemem var ama yanımda hiç ayna taşımazdım, artık taşicam :)

cok güzel bunlar iyi günlerde kullan cnm

bunu watson's dan aldım güneş için dudak koruyucuymuş 3,99 du alıym dedim sürmem ama üzerinde çok hafif pembeye dönüşür sürünce yazıyodu. bir sürdüm inanamadım mükemmel duruyo rengi ve çok kalıcı herkese tavsiye ederim güneşten koruması da cabası

gördüğünüz gibi aslında beyaz. sürünce de o kağıttaki gibi pembe oluyo

cok güzel briseye benziyor memnun kalmana sevindim iyi günlerde kullan

hihoyyythihoyyyt:teytey:
her 2 siparişimde 2 gün arayla geldi süper hızlı gönderiii everday sanki kendini geliştirmiş :nazar:

bunlarda elf'ten 6 günde felan geldiler ucuz olmasına rağmen kullanılmıycak ürünler değiller fırçayı sevdim özelliklekaydirigubbakcemile2

cnm ne yaptin sen cocmussun cok güzeller ya hayirli olsun

almagester ve sehnsuchtum sizde güle güle kullanin a.s.

kızlar süper bi şaka malzemesi olarak kullanılıyo bu ruj. benim sevgilimin dudakları çok çatlardı hep benden nivea sürerdi dedim ki bak bu daha iyi gel sürelim sırnaşık şeysırnaşık şey sürdük neyse beyaz ya kandı garibim. ardından 15 dakka arabada öyle pembe dudaklarla oturdu ben gülmekten geberiyorum ama en son aynaya baktı elinden zor kaçtım valla:jeyyar::jeyyar: deneyin:roflol:

nası dönüşüyo bilemiyorum ama eskiden rujlar vardı böyle yeşil renkte sürünce kırmızı olurdu öyle bişi galiba.

aa evet yeşil den kırmızıya dönen hatta siyahtan kırmızıya dönende vardı galiba hatta kan kırmızısı oluodu resmen. Ben alıcam galiba renksiz durması çok hoş severim bu tip şeyleri

hihoyyyt

ahahhahahah sırnaşık şey sırnaşık şey süper yaaaaaa bencede bu ii fikir benimkide arada bir sürüyooo benim dudak bakımından hahahaha çok kurnaz bi fikrim varrrrr denicem bakalım napacak ama kimse yokken yapim bari yoksa adam resil olur yaaaaa kıyamam onaaaa bennn imse yokkene yapam

lay layy çilek dudaklarına yapışıp kalıcamm güzlerinden kalbine akıcamm hehehhe

anladım hulicim evet türkiyede yok everyday ürünleri de türkiyede satılmıomuş anladım sanırım biz bu ürünleri alamıcazz yada almanyadan akrabalardan isticez ölelikle ulaşcaz t

benle paylaştığın için teşekkür derim canım hulicim güle güle kulan şekerim öpüyorum kaydirigubbakcemile3

anladım hulicim evet türkiyede yok everyday ürünleri de türkiyede satılmıomuş anladım sanırım biz bu ürünleri alamıcazz yada almanyadan akrabalardan isticez ölelikle ulaşcaz t

benle paylaştığın için teşekkür derim canım hulicim güle güle kulan şekerim öpüyorum kaydirigubbakcemile3

sagol bebegim, malesef öyle bazi ürünler orda yok bazileride burda yok everday minerals bende bilmiyorum internetten siparis verildigini biliyorum sirf,
mesela bende burda uriage bulamiyorum -tatlicadiarzu-

kiz hacer bugün sirf hayirli olsun deyip duruyorsun süpersinnnn yaaaaaa isiririm seni

hee topiğin kapıcısı gibiyim :nazar:
ben aldıklarımı eklemeye üşeniyorum
can sıkıntısından hayırlı olsun diyip duruyorum :nazar:

zaten kaşlarımı alayım derken kendimi maymuna çevirdim
of Allahım offf :nazar:

hee topiğin kapıcısı gibiyim :nazar:
ben aldıklarımı eklemeye üşeniyorum
can sıkıntısından hayırlı olsun diyip duruyorum :nazar:

zaten kaşlarımı alayım derken kendimi maymuna çevirdim
of Allahım offf :nazar:

oy canim benim kiyamam sana, bende almam lazimda cekiniyorum mavhederim diye kozmetikcilere de pek güvenemiyorum kafamçokkarıştı

X