Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sabunummm ii günlerde kullan bebişimmm kaydirigubbakcemile5
eren sende ii günlerde kullan cnm parfüm tanıdık gelmedi ama eminim harikadır :)

kıslar ysl nin satıldığı derinmor brigette ve çilek harici bi site var mı bunlarda yok dediğim rujlardan :KK43:
buarada kıslar loreal teleskopic rmel aldım carbon black kullandığım en iğrenç rimel beş paza etmes yaa yazık oldu parama

Son düzenleme:
kızlar aldıklarınızı güzel günlerde kullanın
bende bunları aldım fazla değiller ama yinede ekledim işte bu ara kendimi kıyafete verdimde anca bunlar alındı.
p1000906z.jpg

kıslar ysl nin satıldığı derinmor brigette ve çilek harici bi site var mı bunlarda yok dediğim rujlardan :KK43:
buarada kıslar loreal teleskopic rmel aldım carbon black kullandığım en iğrenç rimel beş paza etmes yaa yazık oldu parama

teşekkürler tatlımmmm . . . canım iade et de bu bozuk aaaa kolay mı kazanılıyo para . . .

:kızgın:

bende bu cicişleri aldım

garnier 3 ü bir arada jel
nivea roll-on
tırnak fırcası
ayna

parlatıcı
2 tane ruj
2 tane far
2 tane göz kalemi

hint yağı
yosun yağı
tala karınca yumurtası yağı
dalin pudra :emir_bebek:

edaykin güle güle kullan cnmm :))
o garnier reklamlarda olan dimi üç etkili
ne kdara aldınn?
bi de kullanınca yorumö yapar msnn :asigim: a.s.

edaykin güle güle kullan cnmm :))
o garnier reklamlarda olan dimi üç etkili
ne kdara aldınn?
bi de kullanınca yorumö yapar msnn :asigim: a.s.

evet maske + peeling+ temizleme tansaştan aldım 9.70 ytl ye aldım hatta şimdi denicem hemen yıkıorum kuşum 5 dk sonra sana yazıcam 2 saat oldu eve geleli yemek falan vakit bulamadım bakmaya anca farı denedim bi bide hint yağını kokladım şimdi geliom bıcı bıcı yapim bi yüzümü kaydirigubbakcemile2

bıcı bıcı yap gelll kaydirigubbakcemile3:1rolleyes:
bende ondan alcam cok merak ediyorum daa:teselli:

canım yıkadım köpürecek sandım köpürmedi beyaz bişi içinde kum gibi taşa benzer pıtırcıklar var nanemsi bi kokusu var ve cildimdeki yağı aldı kuru şuanda yumuşak oldu ve elimden de hemen durulandı ii bişiye benzio ilk deneme ii

bide kızlar aldığım göz kalemleri süpermişşş kızların gazınla aldım bugün markası emily ama süperrrrr yağlı kalem çok hoşmuş tavsiye ederim

canım yıkadım köpürecek sandım köpürmedi beyaz bişi içinde kum gibi taşa benzer pıtırcıklar var nanemsi bi kokusu var ve cildimdeki yağı aldı kuru şuanda yumuşak oldu ve elimden de hemen durulandı ii bişiye benzio ilk deneme ii

bide kızlar aldığım göz kalemleri süpermişşş kızların gazınla aldım bugün markası emily ama süperrrrr yağlı kalem çok hoşmuş tavsiye ederim

saol cicimm :)))
bende alcam
şimdi niveanınki var bitsin o bunu alcam kaydirigubbakcemile

kizlar ben bugün bu rimeli aldim veeeeeeeee süüüüüüüüüüüppperrr cok begendim cok güzel kivirip tel tel yapiyor
28706.jpg

huli resimmmmmmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

evet tatlim netten aldim ekledim üsendim cekmeye ama yarin öbür gün ceker koyarim

X