Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
MaLiBu al valla tavsiye ederim:)))

bu arada bimde hiç bişe kalmamış :KK70: kurs çıkışı bakayım dedim de boş kutuları kalmışkaydirigubbakcemile3

evet ya bende baktım zaten bim 9 da mı ne acılıo bende 10 da gittim 2 ruj kalmıstı :))

bende az önce parfummmm aldım :)))

kalpli kutulardan alcaktım turkuazz mavilisi kalmıs tek içinde farıda vardı kaydirigubbakcemile2

neyse sonunda bunu aldım kız içine farınıda attı ben üzülünce :eek:

kokusu çok güzel bu arada ilk kez kullanıcam yerimseniben

çok guzelmiş canım iyi gunlerde kullan:smiley-cool:

evet ya bende baktım zaten bim 9 da mı ne acılıo bende 10 da gittim 2 ruj kalmıstı :))

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok guzelmiş canım iyi gunlerde kullan:smiley-cool:

çok tesekkürederim :eek:

:lepi:allahtan ben kaptım 2 ruj

bi tane vardı ben gittiğim de de 2. el gibi duruyodu millet açmış kapamış kaydirigubbakcemile3 ten rengiydi bide rengi güzel değildi yasakkelime sende de v amrış hani şans :1rolleyes:

Ben de Bimden Flormarın çift taraflı Ruj+MAskara olanı (rujun rengi için aldım, maskarayı denemedim ama çantada taşınabilir olması pratik olur belki =)

bir de ablama Garnier'in nemlendircisini aldım. karma cilt için olanı. Bardane özlüydü galiba (ilk defa duydum :CüvCüv: )

resimleri eklemeye gerenk yok kanımca, herkes uğramış Bime zaten anladınız siz :roflol:

HERKESS YENıLERıNı GÜZEL GÜZEL KULLANSINNN!! :))

almagaster06 yine süpersin kuzum =) kaydirigubbakcemile5

mirmirmirmir

almagester cnm ii günlerde kullan fırçalarını:) çok güseller
hulişiim bende bişi almıorm buaralar durulduk mu sonunda ne:)

ben karar verdim ihtiyacim olmadan pek almak istemiyorum, mineral pudra ve fondöen su an listemde ama ikisindende var henüz almama gerek yok

kızlar hepiniz iyi günlerde kullanın. benim bugün moralim çok bozuktu kendimi alışverişe verdim resmen-tatlicadiarzu-

inglottan üç tane far aldım--watsons a ve kipaya uğradım aşağadıkileri aldım. yine fırça aldım ama artnetin far fırçalarına bayılıyorum çok kaliteli :ecrin_bebek:

asdfghw.jpg
1002541g.jpg

1002542.jpg
1002549bti.jpg

1002553u.jpg
1002544.jpg

1002548x.jpg
1002552t.jpg

cnm bunlar cok güzeller iyi günlerde kullan

kalpli kutulardan alcaktım turkuazz mavilisi kalmıs tek içinde farıda vardı kaydirigubbakcemile2

iyi günlerde kullan cnm farin renkleri cok güzelmis

canım ben garnier 3 ü 1 aradayala baslamıstım hosuma gitti dunde bimden sadece koruyucu kremini aldım 2 kez sürdüm simdilik iyi ama param olsa tonikte alırdım yani onceden clean clear kullanıyodum kesinlikle garnier daha iyi

almagester plnlp ii günlerde kullanın kıslar çok güseller artnet fırçalardan ben hiç görmedim yaaa bende istiom:)

canım kokusu kesinlikle çok şık . . .

ben çok uzun zaman kullandım bu kokuyu hatta ambalajı değişmeden öncesinde bile . . .

güle güle kullan canım ve 06ımmmmmmmmmmmm fırça fanatiğimmmmmmmm güzel günlerde neşeli neşeli kullan sahip olduklarını . . .

dün foto ekleyemedim büzüldüm eve gittiğimde çok üşümüşüm uyudum hemen . . .

iyi günlerde kullan cnm farin renkleri cok güzelmis

çok teşekkür ederim kaydirigubbakcemile2

almagester plnlp ii günlerde kullanın kıslar çok güseller artnet fırçalardan ben hiç görmedim yaaa bende istiom:)

Şeniz tşk..
canım kokusu kesinlikle çok şık . . .

ben çok uzun zaman kullandım bu kokuyu hatta ambalajı değişmeden öncesinde bile . . .

güle güle kullan canım ve 06ımmmmmmmmmmmm fırça fanatiğimmmmmmmm güzel günlerde neşeli neşeli kullan sahip olduklarını . . .

dün foto ekleyemedim büzüldüm eve gittiğimde çok üşümüşüm uyudum hemen . . .

ben normalde parfum kullanamayan biri olarakran otobuste arabada rahatlıkla durabılıyorum artık baygınlık olmuyo yani kaydirigubbakcemile3

bu arada kızlar bana yeni far lar geldi akrabamız getirdi yanında baska bişeyler daha var ama ne olduklarını anlayamadım kaydirigubbakcemile3 inciğini cıncığını pek bilmem makyaj malzemelerinin resmlerini koycam birazdann anlamadım bişey onlardan :1closedeyes
:

kızlar bunlar bana geldi bi kaç gün oldu gerçi.. far olanlar belli.. şu mavili olann jöle gibi bi acayip simli..
o da fara benziyor sürdüm ama bişey anlamadım far dğeilmi yoksa kaydirigubbakcemile3 gülmeyin ama harbi anlamadım bişey kaydirigubbakcemile2
2 katlı olan far onu çözdüm altında kahve üstünde de simi var hihoyyyt

o pembeyle turuncu olan aynı türden kokuları çok güzel.. yağlı bişey böle anlamadımnaniknanik

farlarda belli işte sürdüm kolayca sürülüo uçmuyoo .. markalarını bilmiyorum kendilerinin depoları var üretiyolar sanırm.. rujlarda vardı onları çekmedim bildigim kadarıyla Sheida markasınıda onlar üretiyo bunlarda kendi ürettikleri sanırm yollamışlar..etiketinde de kosmia iitalia yazıo..

çöpe atcaktım bi ara da dedim kalsın :jeyyar:

aa yazık günah atılır mı hiç :eek:klava:
bana yollasana :roflol:
bende yazık diye atmadım :jeyyar: az kalsın küçük kzunlerime vercektım oynasınlar diye kaydirigubbakcemile3

canım renkler guzelmiş hayırlı olsun

teşekkür ettimm Şeniz gerci daha hayırlarını görmedim ama en kısa zmnda inş. mirmirmirmir

çikolata21 ve karalahana teşekkür ederim bilgiler için. bugün bime bir uğradım bakmak için hiç birşey kalmamış hepsi bitmiş :KK43:

X