Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
herkes yenilerini güzel günlerde kullansın almagester sen yakında paletini tamamlarsın tatlım hihoyyyt
farda pembe tonlarını sevmiyosun sanırım göremedim sende o renklerişutarafagitti
bende dün bime uğradım istediğim renk ruj yoktu ama daha önce flormar kullanmadım denemek için bi stick birde gloss aldım bide pantenin saç bakım kremi vardı ondan aldım iş yerinde kaldı o fotoya ekleyemedim
beyudan far bazı aldım herkes olumlu yorumlarda bulunmuş dayanamadım bende dün ilk kez kullandım akşama doğru az biraz gözümde fardan eser vardı lülülülülülü genel olarak iyi bi ürün kokusu bi kere al beni diyorkaydirigubbakcemile2
tafttan saç spreyi

buda rujun rengi

kıslar cicileriniz ii günlerde kullanın burcumm far bazı hakkında yorumlarını kullandıkça bekliorm :)
plnlp cnm krem far sanırım onlar o yüzden yapış yapıştır heralde atma ya nie atıosn kullan gitsin :)

canım bi ara bahsetmiştin bunlardan
demek aldın
ne kadara geldi sana şimdi bu
orjinal boyu değilmi :uhm:
sonunda aldım canım ama ucuz yakalayabilmek için baya bekledim 48$ a aldım, bunlar tester boyu 2 gr., ürün kataloğunuda göndermişler standartı 9 gr. 25$.

güle güle kullan canım aldıklarını beyu far bazınıdamı vardı bimde ben görmedim.kullanınca yaz olurmu nasılmış

cok güzell mineralden aldilariniz güle güle kullanin
teşekkür ederim...

almagester06 oil control tissuesleri nasıl ullanıyosun memnunmusun, bu arada hepsini güle güle kullan palet yakında dolar..

pnlp sende güle güle kullan canım...atılırmı hiç onlar çok ayıp...

Son düzenleme:
kızlar bunlarda son aldıklarım bende gittim bime garnier yüz temizleme jelini hiç beğenmedim sabunla yıkamış gibi hissettim...

bunlarıda birkaç gün önce aldım ekleme fırsatım olmamıştı

sechn cnm güle güle kullan çok güzeller
bende bugün watsons ve douglas çıkarması yaptım yarın eklerim resimleri yslden 3 tane ruj beğendim yok böle renkler yaa ama çok tuzlu off:)

damlacım saol canım bende güzel yorumları okuyunca almaya karara verdim far bazını sadece 1 kez kullandım bakalım ilerleyen günlere yazarım durumukaydirigubbakcemile5

sehnsucht06, yok canım bimden değil far bazı:) fotodaki ruj ve gloss bimden sadece güle güle kullan sende

Hanımlar selamlar . . .
Son nevaleler benim . . .

Ortdadaki wats ın saç kremi şiddetle tavsiye olunur . . . kokusu, dokusu müthiş . . . özellikle çok kuru saçınız varsa mutlaka edinilmeli çünkü müthiş nemlendiriyor . . .

garni nin göz makyajı temizleyicisi hiç fena değil . . .

Bu da 06mın tekniği mineralleri bu kutuda muhafaza ediyorum . . .
Her yer tozdan arındı . . .

hayırlı olsun canımm
hepsi çok güzel görünüyor
özellikle de rujlar :asigim:
sağol canım, lorealin rujlarını çok beğeniyorum estee dior gibi birçok marka kullandım ama fiyatları daha uygun olmasına rağmen lorealin rujlarını tavsiye ederim çok güzel bi dokusu var krem gibi ve çok güzel kokuyorlar
sechn cnm güle güle kullan çok güzeller
bende bugün watsons ve douglas çıkarması yaptım yarın eklerim resimleri yslden 3 tane ruj beğendim yok böle renkler yaa ama çok tuzlu off:)
teşekkür ederim tatlım..yslnin rujlarına birde brigittesten bak şu anda indirimdeler eğer burdakilerle arasında baya fark varsa banada söyle ordan alalım

tahmin etmiştimde yazı arka arkaya gelince yinede acaba dedim, güle güle kullan ve mutlaka yaz olurmu nasıl?ben hiç kullanmadım merak ediyorum

sabuncum güle güle kullan seni unutmuşum
kutuyu iyi akıl etmişsin benim minerallerim çoğalınca bende öyle bişey yaparım heralde her nekadar şu anda aynamın önünde çok şirin gözükselerde...öyle bakışıyoruz zaten daha kullanamadım bu ara hiç makyaj yapasım gelmiyo

demek öyleee
o zaman ben yarın dooooğru watsons.a delikafadulden
bekle beni forummm delikafadulden
hayırlı olsun canımm

canım teşekkür ediyorum . . .

kokusu o kadar etkin ki şampuanın kokusunu falan bastırıyor ve tüm gün hatta ertesi gün bile hala kokmaya devam ediyor . . .

fakat yağlı ve hatta normal saçlara tavsiye etmiyorum çünkü bu krem ciddi nemlendiriyor yani yağlı saçı yıkandıktan 10 dk sonra yağlandırabilir . . .

benim saçım normal fakat bu kremi fön çektirmeden önce kullanmamaya dikkat ediyorum çünkü 2. gün yağlandırıyor . . .

yani tam çok kuru asi saçlar için . . .

teşekkürler canımcığım . . .

kullandığında muhafazalı bir şeye kesinlikle ihtiyacın olacak . . .

o kadar feci uçuşuyorlar ki . . .

kızlar aldıklarınız çok güsel güle güle kullanın... :) ernem rujun avon galiba rengi nasıl duruyo bikaçtane almıştım geçen sene katalogla alakasızdıda şimdi o pembeden ve vino disko die bi renk var onlardan almayı düşünüyorum ama renkleri nasıl çıkar bilmiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…