Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan canım ve mutlaka memnun olup olmadığını yaz olurmu 15-20 günde değişiklik belli olmaya başlar zaten. birde bu setin fiyatı ne?

ben diplinerda flormarı önermiyorum golden rose u ısrarla tavsiye ederim ama
ikisinide kullandım kesinlikle golden rose daha iyi

tamam canım dün başladım yazarım kullandıkça zaten 1 ay da biter bunlar çnkü denemelik boyları fazla gitcegini sanmıyorum diplinera gelince sürümü güzel fakat rengi tam siyah degil oyüzden bitsin degiştircem golden rosea da bakarım canım saolassın
seti 53 e aldım ben

güle güle kullan canım ve mutlaka memnun olup olmadığını yaz olurmu 15-20 günde değişiklik belli olmaya başlar zaten. birde bu setin fiyatı ne?

ben diplinerda flormarı önermiyorum golden rose u ısrarla tavsiye ederim ama
ikisinide kullandım kesinlikle golden rose daha iyi

canım o top allıklar nasıl iyi mi ben almayı düşünüyorumda hemen uçuyor diyorlar pek kalıcı değilmiş

yok canım ben de uçmadı pudra yada fondotenn üstüne kullanınca daha çok dayanıyo yerimsenibenama rengi çok tatlı bi bronz ben beyazım ve ilk defa bi bronzu bu kadar yakıştırdım kendime:sm_cool: abartılı durmuyor bronz isteyenlere tavsiye ederim avonun begendigim tek ürünü diyebilirima.s

farketmess ii günelrde kullanbebişimmmm bende de var o allıktan hala kullanıyorum benimkisi çıkmıyor ama enteresan yellowa şaşırdım yaa bebişimm

ilarzummmm teşekkürler bebişim bende de uçmuyo walaakaydirigubbakcemile5 hatta akşama kadar kalıyo heralde cilt tipile alakalı:sm_confused:

kızlar hepiniz iyi günlerde kullanın tek tek isim yazamadım kusura bakmayın.Şeniz
bende bugün bodyshoptan saç maskesi,lip stick,iki tane body mist,bide e vitaminli tonik ve cream temzileyici aldım ama minikler tam seyahat boyuhihoyyyt

1002521.jpg

1002519.jpg

selam canlarım...
bordo ruj Flormar 04 (8 lira)
pembe ruj PAstel 112 (7.5 lira kampanyada)

Neutrogena makyaj temizleyici. değiştirmeyi göze alamam bile, çok memnunum =))
The Body Shop ÇAy Ağacı serisi Yüz Peeling ( 1 alana 1 bedava ve 14.90 lira =))
Loreal Voluminous 5X (macera aramak istemedim, bildiğimden şaşmadım) 27 Lira

hepinizi öperimmmmm Şeniz

nisancım güle güle kullan sende balım aldıkların hem çok güzel hemde çok iyi fiyata almışsın şekerim

Bu arada herkes iyi günlerde kullansın kuzucuklarım! :))kaydirigubbakcemile5

nisancım güle güle kullan sende balım aldıkların hem çok güzel hemde çok iyi fiyata almışsın şekerim

evet bitanem, güzel denk geldi :)) zaten en çok kullandığım şeyler bunlar :) bordo ruj ve pembe ruj :))
artık 1 yıl bir şey almazsam yeter :roflol:

neutrigena nasıl nemlendiriyomu canım benmde güzel bi makyaj temizleyici almam lazım ve kaça aldın nisancm:=)

almagasterim o saç maskesi müthiş yaa kaça aldın canım onu %30 indirim varmış sanırım

sağol canım çok sevindim ilk defa denicem. valla 22 mi neydi ama indirimsiz bide indirim ekle sen kaydirigubbakcemile5

canım sana bi makyaj temzileyici önereceğim kesinlikle pişman olmıcaksaın. gözleri alerjik olan ve pütür pütür göz kapakları soyulan ben göz makyajı temzileiyicileri konusunda uzman oldum nerdeyse. kesinlikleee bioderma H2O al bi dene bak başka şey kullanabiliyomusun. ben en son bodyshop aldım en çok satan ürünlerinden ama benim biodermam başkaaadelikafaduldendelikafadulden resmen sanki su gibi ve en ağır makyajı bile çıkarıyor gözüne kaçsa bile yakmıyor:içelim:

14681300.jpg

neutrigena nasıl nemlendiriyomu canım benmde güzel bi makyaj temizleyici almam lazım ve kaça aldın nisancm:=)

canım 15 liraya aldım..=)

ben bu üründen vazgeçemem heralde, fiyatı da uygun bence, baya uzun süre gidiyor 4-5 ay yani :))

benim de göz çevrem hassastır baya =)

almagaster'ımın da ürünü güzeldir mutlaka Bioderma yani değil mi ya :))

bir de Gurbaam, Talika'nın makyaj çıkarıcısını kullanıyordu çok memnundu, o da aklında bulunsun canım, 35 liraydı yanlış hatırlamıyosam fisfisfis

a.s.

bir de, genelde kızlar Maybelline'den memnun olduklarını söylemişlerdi, aldım denedim, çok yaktı gözümü :KK43:(

Bu arada herkes iyi günlerde kullansın kuzucuklarım! :))kaydirigubbakcemile5

nisancım yeni gördüm iyi günlerde kullan canım. çay ağacının peelingi çok güzel ben çok memnun kaldımdelikafadulden

farketmess canım maybelline berbat benim gözlerimi çok kötü yaptı. evet talikayıda denicem aklımda bende duymuştum gurbadan

nisancım yeni gördüm iyi günlerde kullan canım. çay ağacının peelingi çok güzel ben çok memnun kaldımdelikafadulden

farketmess canım maybelline berbat benim gözlerimi çok kötü yaptı. evet talikayıda denicem aklımda bende duymuştum gurbadan

tesekkur ederim bitenem Şeniz
sen de güzel güzel kullan canım, Body Shop larını =) kaydirigubbakcemile5

sağol canım çok sevindim ilk defa denicem. valla 22 mi neydi ama indirimsiz bide indirim ekle sen kaydirigubbakcemile5

canım sana bi makyaj temzileyici önereceğim kesinlikle pişman olmıcaksaın. gözleri alerjik olan ve pütür pütür göz kapakları soyulan ben göz makyajı temzileiyicileri konusunda uzman oldum nerdeyse. kesinlikleee bioderma H2O al bi dene bak başka şey kullanabiliyomusun. ben en son bodyshop aldım en çok satan ürünlerinden ama benim biodermam başkaaadelikafaduldendelikafadulden resmen sanki su gibi ve en ağır makyajı bile çıkarıyor gözüne kaçsa bile yakmıyor:içelim:

14681300.jpg

bundan ben de alacam bebeğimm anlattıkların çok çarpıcı geldi .. ne kadar acaba ayy ben de bişeyler aldım avondan ama üşeniyorum yaa koymayaaamirmirmirmir

X