Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
merhaba kızlar ben de katıldım aranıza

roc temizleme sütü 22 tl

cameleon 30 tl

anew dudak görünümünü düzgünleştirici stick ve ruj

kıslar ii günlerde kullanın cicilerinizi
sechncim çok güsel görünüo kabukilerin fln
acemi peri memnun kaldın mı camelon setten cnm?

kızlar güle güle kullanın hepiniz..

bu body shop un saç maskesini denediniz mi..
saçlarım uçuşuyo işe yararsa ben de alıcam...

ayy ne güzel şeyler alınmış
herkes güle güle kullansın
benimde avon siparişlerim geldi hihoyyyt
foto çekemedim ama
duş jellerine bayıldım

ayy ne güzel şeyler alınmış
herkes güle güle kullansın
benimde avon siparişlerim geldi hihoyyyt
foto çekemedim ama
duş jellerine bayıldım

ayyy çıbığım benim de geldi akşam çekip koyacam bakalım neler neler almışız çiçeğimmmkaydirigubbakcemile5

bime çok indirimli ürünler geliyor kızlar haberiniz olsun.yazayım ben size istediklerinizi belirlersiniz.baya avantajlı valla;

1-garnier göz makyajı temzileyici:6,50(kesinlikle kaçırmamam lazım dışarda 10 küsür)
2-garnier canlandırıcı tonik:6,50
3-garnier jel temizleyici:6,50
4-garnier nemlendirici ve koruyucu,ayrıca besleyicide var krem 6,90
5-flormar parlatıcı rujlar:2,95
6-flormar normal rujlar:2,90
7-2 in 1 excellence parlatıcı ruj+maskara :3,50

bime çok indirimli ürünler geliyor kızlar haberiniz olsun.yazayım ben size istediklerinizi belirlersiniz.baya avantajlı valla;

1-garnier göz makyajı temzileyici:6,50(kesinlikle kaçırmamam lazım dışarda 10 küsür)

evet canım benim de haberim var, rujlardan almayı düşünüyorum..dün Flormar ın bir rujunu aldım çok beğendim =)) mutlaka aliciim =) :1rolleyes:

yeni ciciler alan dostlar, çok güzeller hepsi =)) bare minerals fiyatlarını ben de merak ediyorum doğrusu =))

çubukum ve ilarzum meraklan bekliyurum =)

tesekkurler canım

süper bi haber bu :ecrin_bebek:
bende göz makyajı temizleyici düşünüyordum ki çok iyi denk geldi gerçi H2O ya karar kılmıştım ama fiyat avantajı tabi ki garnierde . . . ve zaten gözüme sadece rımel sürüyorum bazende eye . . .

sonunda gelen bare minerals kitimmm
resim1922.jpg

resim1924.jpg

çok şık . . .

avonda color trend ışıltılı likit eyelier kullanan varmı ? plum craze yi :KK43: parlak mı kalıcı mı kararsız kaldım

canım güle güle kullan minerallerini bn de everyday den sipariş vermeyi düşünüyorum.sen de netten mi sipariş verdin??
tatlım ben bunu ebayden aldım kendi sitesi Türkiyeye göndermiyo, everydaydende sipariş verdim bakcam ikisinede arada baya bi fiyat farkı var...nasıl bi fark var merak ediyorum

sehnsucht06
canım ya bare minarel de fiyat nasıl bende almak istiyorum ama burda satan bi yer var şimdi bilmeden gidip te orda mahcup olmiyim fiyatarı konusunda:eek:malum bazn insanda maddiyat olmayı verio ay sonu
canım ben ebayde açıkartırmayla 48 dolara aldım, kendi sitesinde 60 dolara satılıyo ama Turkiyeye gönderim yok bi bak bakalım burda ne kadarmış bende merak ettim

kıslar ii günlerde kullanın cicilerinizi
sechncim çok güsel görünüo kabukilerin fln
acemi peri memnun kaldın mı camelon setten cnm?
sağol canım

çok şık . . .
dimi.....teşekkür ederim şekerim

kızlarrr herkes ne cici güzel şeyler almışş güle güle kulllanın delikafadulden delikafadulden

karalahana yrn bime gtcem cnmm saolasınn :)))

kızlar hepiniz iyi günlerde kullanın süper şeyler almışsınız.hihoyyyt ay ne güzel başlığımız şenleniyor kişiler çoğalıyor süperdelikafadulden

benimde taylordan siparişlerim geldi,üç fırça almıştım bide ruj numunesi göndermişler çok sevdim renginicokacimcoook
1002526.jpg
1002529.jpg

X