Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullanın kızlar ürünlerinizia.s.

yellowcanary canım rimmel in mineral pudrasından memnun musun? ben bir kere watsons ta denemiştim ama bana rengi bronz gibi gelmişti sendeki öyle mi canım? almayı düşünüyorum da:eek:

fondöten,pudra konusunda da ben deneyimsizim azıcık el atın bana da:eek:

grnt000rdk.jpg

koydum işteeee kızlarrrkaydirigubbakcemile2
tonigi jeli kremi peelingi birde dudak stigi geldi kızlar
yanındaki de promosyon farıı .çok begendim onu da:sm_cool:
digeride flormarın diplineri( yavaş yavaş ögreniyorum işte sürmeyi)kaydirigubbakcemile3

grnt000rdk.jpg

koydum işteeee kızlarrrkaydirigubbakcemile2
tonigi jeli kremi peelingi birde dudak stigi geldi kızlar
yanındaki de promosyon farıı .çok begendim onu da:sm_cool:
digeride flormarın diplineri( yavaş yavaş ögreniyorum işte sürmeyi)kaydirigubbakcemile3

güle güle kullan passsparlak cildin olsunnnnn yumuşacık olsunnnn gören paatadanak bayılsınn delikafadulden
çiçeğim ne kadar tuttu dermologialar gurba da tavsiye etmişti bunlardan ben de almayı düşünüyorum bi süre sonra takım olaraktaaannn :)))

ahh bebişim bal damlıyo agzından inşallah iyi gelir cildime
53liraya aldım canım
ama şimdi baktımda zam gelmiş 70küsür felandı en son

grnt022.jpg

kızlar bunlarda bu hafta aldıklarım
pstel farlarım
creme puff pudram(ilk defa kullanıcam )
avon bronz inciler allıgım
max factor masterpıece rimelim(dha açmadım duruyo öyle digerleri bitince artık ama olagan üsütü bi rimel)
rosense tonigim
soft musk vücut pudramhihoyyyt
hepsi bukadar canlarrr

güle gülee kullanın kızlarrr. pastel farların rengi harika yaa bende almak istiyorum renk renk şunlardan ama burda pastelde yokkkk:1shok:

secretvords güle güle kullan sen de şekerim kampanya felan mı vardıo carmina stoklamışsınnaniknanik ben o krem farlara çok bayılarak almıştım ama sonuç hüsransenağlama hiç beenmedim canım sen memnununmsn CADIARZU

Kampanya vardı canım allığı hediye ettiler...
Valla ben şuanda çok beğeniyorum,herhangi bir problem yok yani... Haftasonu ilarzu'dan izin alıp resimli makyaj bile yayınlamayı düşünüyorum... Ama önce şu kapatıcım bi' gelsin de :)

X