Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
grnt022.jpg

kızlar bunlarda bu hafta aldıklarım
pstel farlarım
creme puff pudram(ilk defa kullanıcam )
avon bronz inciler allıgım
max factor masterpıece rimelim(dha açmadım duruyo öyle digerleri bitince artık ama olagan üsütü bi rimel)
rosense tonigim
soft musk vücut pudramhihoyyyt
hepsi bukadar canlarrr

iyi gunlerde kullan canım hayırlı olsun:1hug:

kıslar ii günlerde kullanın hepsi çok güsel farketmes pudrayla ilgili yorumlarını bekliorm cnm
kıslar bu pastel ikili farlar ne kdr yaa

Hanımlar Selamlar . . .

Alınanlar güzel günlerde kullanılsın . . .

Everyday den far ve allık geldiğinde onlarla birlikte eklemeyi düşünüyorum aldığım kozmetikleri bende . . .

Flormarın dipini bende deneme amaçlı aldım ve pratik yapıyorum arada oldukça ilerlettim diyebilirim . . .

bahsetmiştim fakat tekrarlayalım, Hacerin de uyguladığı gibi dip i ve eye yi göz kapağının ortasından başlayarak uygularsak daha düzgün bi sonuç elde edebiliriz . . . ortadan köşeye sonra göz pınarından ortadaki çizgiyi birleştirmeye . . .

kaydirigubbakcemile5

grnt000rdk.jpg

koydum işteeee kızlarrrkaydirigubbakcemile2
tonigi jeli kremi peelingi birde dudak stigi geldi kızlar
yanındaki de promosyon farıı .çok begendim onu da:sm_cool:
digeride flormarın diplineri( yavaş yavaş ögreniyorum işte sürmeyi)kaydirigubbakcemile3

güle güle kullan canım ve mutlaka memnun olup olmadığını yaz olurmu 15-20 günde değişiklik belli olmaya başlar zaten. birde bu setin fiyatı ne?

ben diplinerda flormarı önermiyorum golden rose u ısrarla tavsiye ederim ama
ikisinide kullandım kesinlikle golden rose daha iyi

ŞİMDİ STRAWBERRYE baktım dermalogica setlerinin fiyatları çok uygun ama kullandığım günlük bakım setiyle(temizleyici, tonik,krem) ve peeling, nem vs. maskelerim var. sizce dermalıgicanın akne bakım setini alsammı içinde 1x Temizleyici Cilt Yıkaması 50ml 1x Temizleyici Matlaştırıcı 15ml 1x Gece Boyunca Temizleyici Jel 15ml 1x Kapatıcı Leke Tedavisi 3ml 1x Sebum Temizleyici Maske 22ml varmış. bunlarıda alınca ne ara kullanıcam hepsi ağır olurmu??bi bilen varsa bana yardımcı olurmu...
bu arada I.d.Bare minarels kitim geldiihihoyyyt akşam eklerim resmini

ŞİMDİ STRAWBERRYE baktım dermalogica setlerinin fiyatları çok uygun ama kullandığım günlük bakım setiyle(temizleyici, tonik,krem) ve peeling, nem vs. maskelerim var. sizce dermalıgicanın akne bakım setini alsammı içinde 1x Temizleyici Cilt Yıkaması 50ml 1x Temizleyici Matlaştırıcı 15ml 1x Gece Boyunca Temizleyici Jel 15ml 1x Kapatıcı Leke Tedavisi 3ml 1x Sebum Temizleyici Maske 22ml varmış. bunlarıda alınca ne ara kullanıcam hepsi ağır olurmu??bi bilen varsa bana yardımcı olurmu...
bu arada I.d.Bare minarels kitim geldiihihoyyyt akşam eklerim resmini

canım I. d. kit everyday gibi bedelsiz mi ?

CADIARZU

grnt022.jpg

kızlar bunlarda bu hafta aldıklarım
pstel farlarım
creme puff pudram(ilk defa kullanıcam )
avon bronz inciler allıgım
max factor masterpıece rimelim(dha açmadım duruyo öyle digerleri bitince artık ama olagan üsütü bi rimel)
rosense tonigim
soft musk vücut pudramhihoyyyt
hepsi bukadar canlarrr

canım o top allıklar nasıl iyi mi ben almayı düşünüyorumda hemen uçuyor diyorlar pek kalıcı değilmiş

canım denedin mi nasıl ya cok guzel gorunuyorlar iyi gunlerde kullan:nazar:

cnm çoook beğendim golden rosunu fiyatını öğrenebilir miyim nekadara aldın???

arztez cnm ii günlerde kullan bendede var bu paletten 2 tane bende seviorm :)

artezziimmm güle güle kullan bebeğimm bol özel günlerde inşallahhhhh hayırlı işlerdeeeeeee

çok hoşlarrr

saolun kıslara.s paletı 17tl ye aldım 2 secenek var.sürüşü fılan cok gusel kayıyo fırca.dıgerınıde almayı düşünüyom yada bu fıyatlarda baska palet secenegı varmıdır siz bılıomusunuz=))

farketmess ii günelrde kullanbebişimmmm bende de var o allıktan hala kullanıyorum benimkisi çıkmıyor ama enteresan yellowa şaşırdım yaa bebişimm

kıslar ii günlerde kullanın hepsi çok güsel farketmes pudrayla ilgili yorumlarını bekliorm cnm
kıslar bu pastel ikili farlar ne kdr yaa

damlacım puff un çok methini duydum benimkisi transparan kapatıcılıgı yok kadar az sadece matlaştırıyo ve 5 numara aldım en açık tonu olmasına ragmen bana koyu geldi ve eger cildin yaglıysa al ama kuruysa kesinlikle tavsiye etmem bende soyulma yaptı çnkü
pastel 2li farlar 14-16 arası bişeydi sanırım canm:1hug:

X