Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

saç boyası alana şampuan bedavaydı
lorealde 2. ürün %50ydi...

seyahat setinden anlarsınız belki hangi mağazaymış bu :))
canım güle güle kullankaydirigubbakcemile5
çarşamba günü gittim watsonsa indirim falan yoktubenneyaptımki
ne zamana kadarmış indirimhihoyyyt

ha tmm simdi anladim ben loreal glossun numarasini sorup böyle cvp alinca anlayamadim peki glossun numarasi ne

ha tmm simdi anladim ben loreal glossun numarasini sorup böyle cvp alinca anlayamadim peki glossun numarasi ne

pardon canım ya,yarım yamalak okuyunca o rengi çok güzel anladım sadece..

diğer arkadaş sormuş kampanya süresini ona yazdım
glamshine blush 156-sunlight

bi ton koyusu da vardı o da güzeldi ama bu daha çok yakıştı bana :jeyyar:

meryemim farlarına bittim bitanesi o ne güzell bir tasarımdır yaaa ben bunlara bitiyorum iştee canıs harikaaaaa kalitesi de iyi mi< canım

almagester rujuna bittimm bebeğimm harika ben de alacammm

meryemim farlarına bittim bitanesi o ne güzell bir tasarımdır yaaa ben bunlara bitiyorum iştee canıs harikaaaaa kalitesi de iyi mi< canım

almagester rujuna bittimm bebeğimm harika ben de alacammm

sagol gülüm simdilikbirtanesini deneme fisatim oldu siyahini gayet iyi duruyor saatlerce hic bir degisiklik göremedim ben memnunum yani digerlerini kullaninca bilemicem denemek lazim delikafadulden

bugun kimsecikler bişey almamış anlaşılan yada herkes dizi izliyorsırnaşık şey boş kalmış sayfamız kızlar hadi bişiyler ekleyinde şenlensinnnnkaydirigubbakcemile5

ilarzu kararsız elis ve deniz iyi günlerde kullanın kızlar. süper şeyler almışsınızdelikafadulden bende bugün burcumun rujlarından aklımda kalmıştı golden rose un rujları,( öpüyorum onu iyiki önermiş) benim hç yoktu , bu rengi ordaki kız çok yakıştırdı bide kalem aldım bu renge uygun. sonra bende çok beğendim üstelk çok ucuz yadelikafaduldendelikafadulden

denizcim fırça manyağı biri olarak fırçayı kaça aldın acabakaydirigubbakcemile5

1002513.jpg

1002516f.jpg

cok sagol bitanem,bende senin rujun rengine bittim yani,yerimseniben

X