Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cnm en solda duran güsel diil ortadaki bnm dediğim en soldakini hediye verdiler iğrenç:)
ortada kırmızı gibi duran ama öle diil rengi tam kiremir tatlım supershine 511kaydirigubbakcemile5

cnm en solda duran güsel diil ortadaki bnm dediğim en soldakini hediye verdiler iğrenç:)
ortada kırmızı gibi duran ama öle diil rengi tam kiremir tatlım supershine 511kaydirigubbakcemile5

a nasıl yanı..o bariz kırmızı duruyor..en soldaki cok tatlı bır kahve kiremit duruyor.Allah Allah sasırdım sımdı :1rolleyes:
gidip yakından bakayım ozaman yarın.511 tamamdır canım.cok tesekkurler

selam arkadaslarrrr hepinize !

image maker 'in 4 renginide ben almistim fakat su an elimde bir tanesi kaldi digerleri kayboldu... her gittigim yerde kozmetiklerimi unutma huyum vardir bulksam gene alicam cok memnun kalmistim. cogu pahali olarak aldigim fardan daha guzel ve kaliteli duruyorlardi hakkini yemeyeyim ben. ve hic birsey olmadi gozume. ilk kez boyle hani bilinmedik bir marka kullandim renklerindne dolayi ve sevmistim..

bronzer sorusunu soran arkadasa,,,,, bence kizil sacli olan bayanlara yakisacak en guzel sey toz pembe veya pembe tonlarinda alliktirl. kizil sacli olupta bronz ten dusunemiyorum ben ya:S sarisinlarda bence gzl duruyor abartmamak kaydiyla....ozellikle guneslenmis ve solaryuma girmis tenlerdede bronz allik ve bronzlastirici urunler daha uyumlu. ama bembeyaz tenlerde bence sadece lekenlenmis hissi verdiriyor bana ben pek hoslanmiyorum.

bu arada bugday tenliyim ben kullanmiyorum hoslanmiyorum acikcasi esmerlerin zaten pek ihtiyaaci yok. yani cogu bronzerin da zaten turuncsumsu bir rengi var bana gore,,,, yani benim tenimde oylre duruyorlar esmer oldugum icin, o yuzden ben hic bronzer surmem. sadece yazin tenim bronzlassinca hepten altin renkli birseyler suruyorum.

not:BANA KAS KALEMI TAVSIYESINDE BULUNUN! koyu kahve renginde olacak!

beyunun kaşkalemi cok ama cok guzel..ama benim tavsiyem kaş kalemi degil kas rimeli olurdu canım

chocolatestarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr canımmmm MAC ın yenı temasını gordun mu sunlara bakar mısın ya ??????????? hasta oldum !

Son düzenleyen: Moderatör:
gülsima cnm harika şeyler almışsn ii günlerde kullan loreal toz pudranın yorumlarını bekliorm:)
daliah cnm sen bana kriz mi geçirticeksn :):) ya bunlar ne böleee bende istiorm alamıorm yasaklıorm size mac almayıkaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim kızlar, canım allık ama hiçbişeye yaramıyo yarısından fazlası sürerken ucuyo 2 ytllik aldıgım bi allık var obile daha güzel bide fondoteni 16 saat kalıcıymış 3 saat bile kalmıyo bu kez loreal beni hayal kırıklıgına ugrattı:1no2: toz pudrasını alıyodum iyiki almamışım :Saruboceq: maybelline onun yarı fiyatı ve daha güzel.cecilin farı muhteşem.

ay vallahi aşık oldum ama abartısız aksamı zor beklıyorum!
canım ya ben bu aksam sorayım mı MAC e su havale olayını ?ister misin ?

eveeet daliahcım lütfen sorrrr :):):)umarım vardır
gülsima cnm bende allığı almıştım memnunum ama ben sen neden beğenmedin acaba lorealin fondötenindende kullandım true match onuda seviorm

daliah sormayı unutma tatlımmm noluyyy:)flormarada bak bakalım beğencen mi

bakacagım ozellikle onun ıcın gıdecektim bugun ama mac de bunları gorunce bakacak iki tane yerim cıktı kaydirigubbakcemile2
tamam en detaylı sekılde bılgı alacagım unutmam hiç merak etme kaydirigubbakcemile5

bende aynını düşünüyorum sağol cevabın için canımŞeniz
ben kaşıma kahve far kullanıyorum kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…