Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tabiki sürülüyo canım ama kalitesiz işte topaklanıyo gözünün üstüne birikiyo hemen

cnm tsk evet ben lacoste armani lancome hayraniyim bir 90ml siseyi bitirdim bile bunuda ucuza bulunca aldim hemen delikafadulden
sirada lacoste pink of love var :teytey:

canim ayni p2 nun fari bendede var acaip begeniyorum diger renklerindende alim dedim karar veremedim böyle güzel yesillisi olsa onuda alcam

oriflame ve verita nerenin markasi hic duymamistim

bence p2 essenceden daha kaliteli ama essenceninde kalemleri süper hele bi acik mavisi var bende kaymak gibi sürülüyo

KIZLAR super seyler almıssınız! Gul gule kullanın aranızda kiremit rengi ruj onerebilecek olan var mı?

kozmetiğe çok para ayıramıyorum
ama süsleniyorum duramıyorum kaydirigubbakcemile3
sanırım 8 aydır ıvır zıvıra ve kozmetiğe ayırdığım parayı kıstımdelikafadulden
çok güzel markalar alıyordum önceden şimdi ona buna düştüm
neyse gelgelelim konuya tam tamına 4 bin küsür param birikmiş delikafaduldendelikafadulden
yazın amerika yolcusu var arkadaşlar yada italyaya mı desem :1closedeyes:

sırf ucuz olsun diye de beğenmediğim şeyleri kullanamıyorum
dikkat ediyorum
bunlarda benim aldıklarım-tıklayınca büyüyor resim

KIZLAR super seyler almıssınız! Gul gule kullanın aranızda kiremit rengi ruj onerebilecek olan var mı?

kizzzzzzzzzzzzzzz 1000 tane rujun arasinda kirmeit rengi olan yokmu:roflol:
ne zaman gösteriyorsun ruj koleskiyonunu bana:teytey:

kizzzzzzzzzzzzzzz 1000 tane rujun arasinda kirmeit rengi olan yokmu:roflol:
ne zaman gösteriyorsun ruj koleskiyonunu bana:teytey:
yarın cekeyim ozaman balımmmmmmmmmm.vallahi baktım cok kıt bir hayalgucum gitmisim hep aynı renk tuj almısım !
ya bordomsu var ya kahvemsı yada pembe parlatıcı tuuuuuuuh banaaa benneyaptımki

yarın cekeyim ozaman balımmmmmmmmmm.vallahi baktım cok kıt bir hayalgucum gitmisim hep aynı renk tuj almısım !
ya bordomsu var ya kahvemsı yada pembe parlatıcı tuuuuuuuh banaaa benneyaptımki

ooooo süpersin meraktan catliyorum 1000 tane var deyince hangi birini ne zaman kullaniyon kiz kokos :1hug:
cekte görelim bare, belki örnek olur bizede:teytey:

hulim bende aldim lacoste parfümden douglasta indirimdeydi cok hosuma gidiyor kokusu güle güle kullan

sende güle güle kullan cnm ben douglastan almadim ama sen bahsedince baktim ayni fiyata ayni set var :sm_cool:

ay canım gule gule kullan.en sagdaki allık nivea degil mi? cok guzeldir o ya..

aha bir tane avoncu daha:sm_cool:
güle güle kullan cnm

daliah önce kırmızı sür üstünede turuncu

al sana kiremit rengi

okuldayken yapardık :roflol:

daliah cnm ben flormardan almıştm eklemiştm burayada spershin serisi 511 numara cnm kiremit rengi bi bak bakalım istersen ben çok beğendim:)
dreamangel cnm hepsi çok güsel ii günlerde kullan gold serisi ruj gördm sanki orda golden peach rengi mi cnm o o rengi almak istiorm da

canım rica etsem sayfasını soyler mısın ? cunku pc ım cok agır...:1no2: cokda bakmak ıstıyorum..yada yeniden eklesen canım..?

evet damlasss
bence çok güzel
pırıl pırıl
bazı rujlarda o pırıltılar rahatsız eder beni
ama cesaret edip aldım bu sefer çok da beğendim
ama tam dudak rengi gibi güzel bi renk ama çok renk vermiyor,parltıcı var gibi parıldıyor sadece :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…