Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay vallahi aşık oldum ama abartısız aksamı zor beklıyorum!
canım ya ben bu aksam sorayım mı MAC e su havale olayını ?ister misin ?

daliahcım bende senin makyaj malzemelrini çok merak ediyom makyaj bölümüne koyarsan sevinirim valla gözlerimiz şenlensinkaydirigubbakcemile5

daliahcım bende senin makyaj malzemelrini çok merak ediyom makyaj bölümüne koyarsan sevinirim valla gözlerimiz şenlensinkaydirigubbakcemile5
tamam canım toparlar koyarım.chocolate star kadar renkli degilim ben.hep kendimi tekrar etmisim kaydirigubbakcemile5

arkadaslar bir arkadasimiz kas rimeli demis... simdi benim kasimin kuyruk kisimlari yok olmak uzere bir tarafi ozellikle gitti yaniii. kisa kaldi. o rimel ise yararmi bilemiyorum. ltf bu yazimi okuyan arkadaslar hepiniz marka ve tavsiye verin ltf. kahverengi orta veya koyu renkte kas kalemi veya kasi duzeltcek nesne araniyor!!!! far olmaz arkiler o ucup gidiyor bende bir sure sonra. cunku kasin bosluklarina ve ucuna surecegim. tskler herkese!

bir tanesini aklima yazdim beyu demis arkadas nerden satilir bu beyu. yabanci markami.? e bayde veya websitelerinde varmidir?

arkadaslar bir arkadasimiz kas rimeli demis... simdi benim kasimin kuyruk kisimlari yok olmak uzere bir tarafi ozellikle gitti yaniii. kisa kaldi. o rimel ise yararmi bilemiyorum. ltf bu yazimi okuyan arkadaslar hepiniz marka ve tavsiye verin ltf. kahverengi orta veya koyu renkte kas kalemi veya kasi duzeltcek nesne araniyor!!!! far olmaz arkiler o ucup gidiyor bende bir sure sonra. cunku kasin bosluklarina ve ucuna surecegim. tskler herkese!

bir tanesini aklima yazdim beyu demis arkadas nerden satilir bu beyu. yabanci markami.? e bayde veya websitelerinde varmidir?
canım ikisinide ben soyledim :)))
beyu bıldıgım kadarıyla Turkiyedeki her kozmetik magazasında var..tonu cok guzel kahvesinin ve cok kalıcı.ben cok kullandım
benım kaslarım cok seyrek ve acık renktır..kas rimeli bence daha iyi olur canım.ama mac ten baska markada varmı bılmıyorum..sankı kas gibi duruyor bu rimel..

Son düzenleyen: Moderatör:
mac-ss-05.jpg

chocolatestarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr canımmmm MAC ın yenı temasını gordun mu sunlara bakar mısın ya ??????????? hasta oldum !

mediabsugarsweet001.jpg

4544_1.JPG

gormez miyim =DDD
tum alicaklarim belirli simdiden =DDDD

missplayful max factorun kaş kalemide çok güsel dene derim
daliah sabırsızlıkla bekliorm senin cevabını:)

hello kitty subatin 15inde cikti arkadaslar ama buraya bi ay gec geldi... bu koleksiyon da 19 mart'ta cikacak, buraya nisan ortasinda gelicek

hello kitty normalinden daha geç geldi
ocakda burda olucaktı sözde :-)
hımm demek oylw

hello kitty subatin 15inde cikti arkadaslar ama buraya bi ay gec geldi... bu koleksiyon da 19 mart'ta cikacak, buraya nisan ortasinda gelicek

hımm ben yınede herzamankı gıbı ugrayayımda kacırmayayım..bellı olmaz yani.almıyayım dıye uzak durmaya calısıyordum yıne olmadı desenize :sm_cool:

avondan 2 duş jeli
2 ruj
1 dudak kalemi siparişi verdim bakalım ne zaman gelicek delikafadulden

gecmis olsun cubukcum, insallah cabuk gelir aldiklarin...
damla sen de ekle canim =)
daliahcim 19 mart'da amerika'da cikiyor koleksiyon, daha buraya gelmesine en az 20 gun var, iki buyuk koleksiyon genelde hemen art arda gelmiyor...
oyle bisi taktim ki simdi kafaya... makyaj urunu sayilmaz direk ama bir elime gecireyim... =D boy boy resimlerini koyucam =D

X