Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya sonunda bambusi deki "image maker " farlardan 1 hafta arama sonucunda bulmuş bulunmatayım kaydirigubbakcemile3 ( ayaklarıma karasular indi bu arada) :)

ama büyüktü sizinkiler benimki küçükkk büyüğünü bulamadım kaydirigubbakcemile3 aldıgım yerdkei bayana sordum nası bu marka dedim.. bu marka kapatmış kızlar iflas mı ne etmiş öyle dedi sanırm.. zararlımır dedim ucuz falan yok dedi zaten bu marka arasanda zor bulursn dedi senağlama buldugnuz yerde kapın valla.. kaydirigubbakcemile3

alırken çok sevdim ya gelirken bide yere düşürdüm kırıldı bitane rengiiiii senağlama

diğeride flormarın kalemi işte siyah kalem kullanmıyorum senağlama yakısmıo senağlama

plnlp iyi günlerde kullan canım. bulmuşken alsaydın bir iki tane daha :dance::dance:

saol cnmmm senağlama

3 tane kalmıştı 3 üde bu tondu.. ztn ben hep mavi lacivert ve yesil suruyorum mavi kalemlerime uyar diye düşündmm ..benneyaptımki yesil tonu olsaydı alcaktımm kız keske 2 tane bundan alsaydım baksana kırdım gelirken senağlama

benimde bugün lacoste setim elime ulasti iste resimi 50ml parfüm
50ml vücut losyonu, 50ml dus losyonu bilin bakalim toplam kaca aldim
1001473m.jpg

kaça aldın canım ?
güle güle kullan ayrıca :-)

almagester kızzz ne güzel setler yapmışsın kendine inglota bi ben gidemedim bee oyoy-tatlicadiarzu-
yine bi site deneyip alışveriş yapmıştım paketim gelmedi die üzülüyodum ya geçtiğimiz günler de bugun gelmiş cicilerim çok mutlu oldum hihoyyyt lipglosslar siteden ,,clinıque bronzerda bugun aldım indirim vardı hoş indirimde 40a geldi ama yine istediğim bişeydi çok iyi oldu :lepi:

ciltteki duruşu çok hoşuma gitti simli gündüz biraz abes kaçabilir ama gece mükemmel duracağından eminim:teytey:

brcinn cnm cok güzel gercekten bend bir türlü kendime uygun bronz pudra bulamadim avonun incilerini begenmedim bugün ebayde satisa cikarttim :KK43:((

brcinnn ne güzel şeyler öle gözleirm döndüdelikafaduldendelikafadulden iyi günlerde kullan. ay yaz geliyo sürersin gündüzleride şöle boynuna dekoltene doğru çok güzel duruyor hele yanaklarda süper oluyor bronzerlar :teytey: ay bu hangi site ben kaçırdım aman eksik kalmıyım:asigim::asigim:

brcinn cnm cok güzel gercekten bend bir türlü kendime uygun bronz pudra bulamadim avonun incilerini begenmedim bugün ebayde satisa cikarttim :KK43:((

saol tatlım bende çok uzun süredir almak istiyodum her markaya baktım ama olurmu olmazmı derken bugune kısmetmiş indirim reyonundaydılar hemen atladım denemeden aldım iyikide almışım toz oldugundan vucut içinde rahatlıkla kullanılır :sm_cool:

brcinnn ne güzel şeyler öle gözleirm döndüdelikafaduldendelikafadulden iyi günlerde kullan. ay yaz geliyo sürersin gündüzleride şöle boynuna dekoltene doğru çok güzel duruyor hele yanaklarda süper oluyor bronzerlar :teytey: ay bu hangi site ben kaçırdım aman eksik kalmıyım:asigim::asigim:

ay ben de çok sevdim cidden uzun bi sürede idare eder beni :jeyyar:
tatlım siteyi söyliyim hemen daha önce adı geçmedi sanırım allcosmeticswholesale sadece paypalla alışveriş yapılabiliyorbenim ürülerim yaklaşık 12 günde falan geldi sitede çokk güzel ürünler var özellikle mac'lar bir sürü şey almak istiyorum delikafadulden

serap [/B]şıpsevdi plnlp nutez almagester burcu hüli
hepinizin aldıkları çok güzel güzel günlerde sağlıkla kullanın inş
almagaster ciicimm senin inglotlarında gözüm varrrrsengözlerimebaksanab çok güzel görünüyolar bu gittiğimde yerini bulammaştım öğrendim kaydirigubbakcemile5yazın bende alcammmmmkaydirigubbakcemile3
ya kızlar bu bronzerlar sarı saçlılaramı hoş oluyo sizce benim şu an saçım kızıl kahve tenim beyaz daha iyi gibi geliyo sizce:uhm:

ya sonunda bambusi deki "image maker " farlardan 1 hafta arama sonucunda bulmuş bulunmatayım kaydirigubbakcemile3 ( ayaklarıma karasular indi bu arada) :)

ama büyüktü sizinkiler benimki küçükkk büyüğünü bulamadım kaydirigubbakcemile3 aldıgım yerdkei bayana sordum nası bu marka dedim.. bu marka kapatmış kızlar iflas mı ne etmiş öyle dedi sanırm.. zararlımır dedim ucuz falan yok dedi zaten bu marka arasanda zor bulursn dedi senağlama buldugnuz yerde kapın valla.. kaydirigubbakcemile3

alırken çok sevdim ya gelirken bide yere düşürdüm kırıldı bitane rengiiiii senağlama

diğeride flormarın kalemi işte siyah kalem kullanmıyorum senağlama yakısmıo senağlama

canım bu farın yeşilli setinden bendede var ve hiç güzel değil :1no2:

canım bu farın yeşilli setinden bendede var ve hiç güzel değil :1no2:

az önce sürdüm mavilerdenn güzel oldu kolayda sürüldü canlı duruo en aızndan :1closedeyes:

zaten bambusi demişti sanırım; sadece mavi tonları güzel diye.. diğerleri zor sürülüyomuş sanırım gamyoncuiremsu

ama kötü bi marka deil onu öğrendmm en azından kaydirigubbakcemile3 adam kapatmıs fabrikasını bu marka yokmus daha, millet elindekıleri satıyo heralde kaydirigubbakcemile3

gözenek problemi ve kızarıklık için aldığım ürünler arkadaşlar,bi arakadaşım tavsiye etti. este'nin fondötenini kullanmaya başladım. iyi gibi. mac ve bady shopun fondöteni hakkında yorum yaparsanız sevinirim. ya da İstanbulda bulabişeeğim bir mineral fondöten... sevgiler:1hug:

of ya ekleyemedim resim. adını yazayım bari. DDF wrınkle resıst plus pore mınımizer, böyle DNA zinciri gibi içinde kıvrılan pembe şeritler var:)

kıslar harika şeyler almışsnz yaaa bayıldım bitiim ii günlerde kullanın
hulişşiiim benim parfümümden almışsn bebişimm bende tek geçerim onu fiyatıda süper ben 90 mllik 150 civarına almıştım geçen sene:)
almagester renkler süpermiş yauuu gözlerim bayram ettigamyoncuiremsu
nurtez cnm harika ya aldıkların max miracle touch dan memnunmsn yorum istiorm çünkü bende planlıorm almayı en kısa zamanda
plnlpcim ii günlerde kullan tatlımm
burcumm bayıldım ya bronzer a harika görünüoo geberticiiim sizi yaa akşam akşam iştahım kabardıkaydirigubbakcemile5

X