Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

valla bilmiyorum tatlim vardir belkide bir bak bakalim, aynen bende dudak bakim ürünlerinden en pahalisindan tut en ucuzunu denedim ise yaramadi bundan gercekten memnun kaldim

bende onun icin seviyomya meyvelileri hehe merak uyandirdi simdi senin bu sey bende alim bari :)

al cnm benim :))

güle güle kullan canim su maybelline dream mousse bende merak ediyorum valla

I love MACCCCCCCCCCC

resimlerini cekmeye vaktim olmadı.netten copy paste ettım kızlarrrrrrrr
ilk mac pink nouveau,ikincisiMAC Mineralize Skinfinish "Glissade",mac retro,mac golden rose pigment

MACci seni cok güzeller iyi günlerde kulln, en sondaki bronz pigmentler cok güzelmis

tatlim iyi günlerde kullan hepsi cok güzel

hülim senin eucerin dudak kreminden bulamadim ya müllere dm ye baktim ama ikisindede yok :çok üzgünüm:

tchibonun takiminida almaya vaz gectim cünkü ben yesil renk far istiyorum asil onun icindede o yok :uhm: sen aldinmi

tatlim ben Müllerden aldim, ama labello`larin oldugu yerde degil bu, krem yüz bakimi ürünleri olan yerde, bulamazsan sor gösterirler, DM de varmidir bilmiyorum
ben aldim bugün fardan sonra ekleyip koyarim icinde mavili farlar var bende istiyordum mav var delikafadulden

bugün ki çıkartmam:lepi:

maasaallah döktürmüsün cok güzeller güle güle kullan

tatlim renkleri cok güzel iyi günlerde kullan

makkaj makkaj makkajjjjjjjjjjjj:1no2:

sagol balımm.evet ben bir MAC MANYAGIYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

tşk ederim tatlımŞeniz canım ben çay ağacı serisinin nemledniricisi kadar güzel hafif ve matlaştıran bir nemlendirici görmedim. süper süper süper. bu arada sakın siyah tarzı bi renge boyama. ben bi kere yaptım o hatayı,sıkılınca değiştirmek için kesinlikle o boyayı akıtman gerekecek ve saçların inanılmaz yıpranacak. ben saça en zararszı şekilde akıtttımayı denedim en iyi kuaförlerden birinde dünya para döktüm ama en az iki ay soyatarı gibi gezdim.ynede sonrasında ne boya tuttu bi süre ne kendine geldi. siyah çok çok kötü bi renk. eğer sürekli siyah boyayacaksan boya derim. değilse koyu kahve gibi bi renge boya ki zaten ondan sıkılınca kolayca üstüne boya tuttsun. benim yaptığım en kötü şeydir saçlarımı siyah yapmak. -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

valal siyah zor evet..benim sacım ıkı kez sarıdan sıyaha degisti..sacı cok yıpratıor.ıkı kez dusunulmelı bencede.katılıyorum..

gurbaga prensescimm bak ne diyorum sana dinlemiyon pastele gitmissin hayirli olsun. bronz terrocta almissin. memnun kaldin mi. benim aldigimida inceleme firsatin oldumu? begendin mi? vs... iste yorumlarini bekliyorum kuzum

eylul arkadasim : sagol canim ya tavsiyen icin benim hic bilmedigim ve yurtdisinda cikinca 5-10 dolara urunlerini gordugum bir marka oldugu icin pahali gelmisti. hemen kullanayim onemli olan iyi birsey olmasi. annem coppertone u ellerine suruyordu. ordan oraya atildi evde garibim

sonunda siparis ettim arkadaslar ne zaman gelirse deneyip resim ekliyecegim

canım inşallah sorunsuz eline ulaşır. bende istiyorum bundanndelikafaduldendelikafadulden senden hbrleri bekliyorum bakalım nasılmışfisfisfis

kızlar bide bişey sorcam size, revlon ürünlerini alabileceğim bi site biliyomusunuz ebay dışında.fisfisfisfisfisfis

canim insallah sanirim iki hafta icinde elime 5 urunum gececek resimlerini koyacagim.Neden ebay yollamiyomu Turkiyeye
Çok üzgünüm çoook

simdi baktimda ucuz baya kalitesi nasil acaba

Son düzenleme:
Clarie'ste makyaj ürünlerinde indirim vardı,renk renk parlatıcılar ışıl ışıl farlar bir kaç bişey aldım özellikle farlarından çok memnun kaldım haberiniz olsun kokoş hatunlarım kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…