Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kizlar bende rimmel marka rimel varmisda unutmusum. herhalde pek ragbet etmedigimden bir kenara attigimdan olsa gerek. simdi gelelim fotodaki cicilerime.sikrasiyla allik fircasi yeni aldim.... su pembe siyah ve yaninda pembe firca su meshuuuur forumda tartistigimiz RIMMEL markanin 3 kat uzun gosteren siyah maskarasi, yaninda fircayla geliyor yorumumu sonra yapicam dikkatli okuyun. pembe lip gloss ALIX AVIEN... pembe ve turuncu arasi yani seftali tonu ve piriltili super tavsiye ederim...far 2 li PASTEL den simli mor-mavi.tavsiye ederrim super.yanindaki RIMMEL marka bronzlastirici. yorumum orta kalite cokda memnun kalmadim.en alttaki siyah beyaz rimel markasi MAYBELLINE .cift tarafli ben bu urunu begendim. RIMMEL marka maskara almaktansa MAYBELLINE almanizi tavsiye ederim. sadece resimdeki RIMMEL markali urunleri eskiden almistim unutmusum makyaj kutumu karistirirken denk geldi. foto koyayim hemde size yardimci olayim istedim. diger urunleri yeni aldim.

gelelim meshur RIMMEL marka maskaraya. kizlar ben bx ten aldim bunu. bizim burdaki markettn. afislerine vurularak aldim cok heveslendim. ama eve gidince gordum ki bizim rimeller gibi degil. yaninda fircasiyla geldi. yani su kucuk pembe firca plastikten zaten. yaninda da siyah pembe olan maskara kutusu daldirip daldirp kirpiginize sureceksiniz. firca bizim klasik maskara fircalari gibi asla degil plastikten dandik birsey ve maskaranin icinde saklanmiyor ayri bi yerde muhafaza etmeniz lazim; ve sik sik temizlemeniz lazim ki kolayca topaklanip kuruyor kisa sure sonra, herkes maskara temizlemenin helekoi fircadan ne demek oldugunu bilir. ben hic hazetmem. iskence gibiydi. resimdeki gibi iki parca halinde muhafaza ediceksiniz. fircamdaki siyah kisim mascaranin bulastigi yerler koyucak kabi olmadigi icinde zamanla heryeri kirletip koydugunuz yeri ve elleri pislik yapiyor. ben kisa sure sonra biktim. normal maskaralara dondum. dizayni beni biktirdi bu markanin alisamadim acikcasi. o yuzden bir daha asla, istedigi kadar ovsunler bu markanin maskarasi asla almam. alan arkadasta ayni dizaynsa yakinda tecrubelerini paylasicaktir. guzel fakat kullanissiz bir urun. kisa surede cope gitmeye mahkum yada saga sola atilmaya

jzi0q0.jpg

güle güle kullan canımm
farların rengi cok güzel gözüküoo,:))

missplayful

canım güle güle kullan ben de pastelin aynı rengini aldım ve ertesi günü geri iade ettim... bu rengini ve siyah beyazını aldım siyah beyazını aldım dıarı bi çıktım krem far acayip derecede çıkıyor ufacık yere dokunsam ne var ne yok alıp götürüyor canım.. sonra baktım aynı renklerinden carminada var ondan aldım şimdi memnunumm

Clarie'ste makyaj ürünlerinde indirim vardı,renk renk parlatıcılar ışıl ışıl farlar bir kaç bişey aldım özellikle farlarından çok memnun kaldım haberiniz olsun kokoş hatunlarım kaydirigubbakcemile5

koy da görelim görmeden alamayızzzzbenneyaptımki

geldim arkadaslar....

layyza, benim siparisimin kaybolusunun birinci aydonumu bugun =) torenlerle kutladim da ondan geciktim =)

Deme ya off sanada geçmiş olsun. Vazgeçmenin ucundayım off. peki sen nerden alışveriş yaptın biliim en azından. kafam çok karışık bilmiorum cesaret edemiicem galiba

geldim arkadaslar....

layyza, benim siparisimin kaybolusunun birinci aydonumu bugun =) torenlerle kutladim da ondan geciktim =)

Deme ya off sanada geçmiş olsun. Vazgeçmenin ucundayım off. peki sen nerden alışveriş yaptın biliim en azından. kafam çok karışık bilmiorum cesaret edemiicem galiba

ay ne oldu yaaa mirmirmirmir

güle güle kullanın aldıklarınızı:sm_cool:

sağol bebeğim

ilarzu cugum. pastyelin ikili fari krem degil yanliz. simli normal far. yapisi guzel. krem far zaten ben kullanamiyorum. yeniolenmis urunler.. simli yapili surusude gzl. belki sen yeni pastel serisini gormedin,,, ama cok hos ben memnunum krem olsaydi memnun kalmazdim herhalde. cok gzl yogun renk veriyor. gece makyaji icin super

allık almak istiyodum bugün parfümeride allıklara baktım golden rose ve flormarın allıkları aynı fiyattı. ama kalite olarak hangisi daha ii size sormak istedim. koyu saç beyaz tenliyim şeftali pembe arası düşünüyorum yada toz pembe sizin bu markalardan kullanıp memnun kaldığınız bi numara varsa sölerseniz sevinirimm.golden rose mu flormar mı? :))

cnm golden rose aştı kendini bence, gloss ve oje renkleri çok güzel ama allık bilmiyorum, flor marın terracota allığı var bende güneşe çıkınca acayip parlıyo, arada bi kullanıyorum

ilarzu cugum. pastyelin ikili fari krem degil yanliz. simli normal far. yapisi guzel. krem far zaten ben kullanamiyorum. yeniolenmis urunler.. simli yapili surusude gzl. belki sen yeni pastel serisini gormedin,,, ama cok hos ben memnunum krem olsaydi memnun kalmazdim herhalde. cok gzl yogun renk veriyor. gece makyaji icin super

yok canım buydu aynısından aldım ertesi günü geri verdim kadın bana kremsi far ondan falan diye salladı:)) bu rengini de aldım ama ben siyah beyazı denemiştim bunu hiç denemeden iade ettim meleğimm.. belki bu normaldir ama öteki felakettiii

DSCN2899.jpg

MAC Hello Kitty koleksiyonundan Pretty Baby Beauty Powder ve Mat gri oje,
Rollickin' ve Delft krem bazlar
En altta da yine Hello Kitty koleksiyonundan Deep Blue Green pigment numunesi, MAC'deki calisan hediye etti

DSCN2900.jpg

MAC Hello Kitty koleksiyonundan Nice to be Nice, Fast Friends glosslar, Big Bow ruj, Popster SPF 15 dudak balmi

layzaa'cim ben brigettesboutique'den siparis etmistim, bakalim ne olacak... 30 Mart'da 45 gunluk yasal sure dolunca tekrar yollayabilirlermis =/

chcolate star super bir set! e bayden de baktim ama bu hello kity seti ekstra pahali nedense canim ya.... bir turlu parama kiyamadim acikcasi. setler cok pahaliydi. acaba duses bi yerden denk getirirsem alicam. yeni sezon diyemi cok pahali. kaca aldin sen acaba? vede nerden aldin
? sence yurtdisinda mi daha ucuz burada mi?

chcolate star super bir set! e bayden de baktim ama bu hello kity seti ekstra pahali nedense canim ya.... bir turlu parama kiyamadim acikcasi. setler cok pahaliydi. acaba duses bi yerden denk getirirsem alicam. yeni sezon diyemi cok pahali. kaca aldin sen acaba? vede nerden aldin
? sence yurtdisinda mi daha ucuz burada mi?

canım set halinde mi baktın yoksa tek tek mi? asırı pahalı olan kitty kouture serisi hani su taslı maslı olan, o türkiye'ye gelmedi. ben istinye park'taki magazasından aldım. mac türkiye fiyatları hep standart canim, ve avrupa'yla denk. amerika'da mac daha ucuz fakat oradan da buraya gonderim ucreti yuksek ve takipsiz istetirsen kaybolma sansi cok yuksek, sekil A'da goruldugu gibi =):icecream:

çikolatastarcım, ürünlerin çok gzel, seve seve kullan kuzum...=)

pilarım da bu Hellokity MAC serisini bekliyordu canım :KK43:

cikolatam yine süper seyler almisin güle güle kullan eucerin bulabildinmi bu arada

missplayful ve denizcim iyi günlerde kullanın ne kadar güzeller öledelikafaduldendelikafadulden denizcim hello kitty e bayılıyorum zaten:asigim::asigim: ya bende bugün mac daydım kaş şekillendirici alcaktım ama büyük umutlarla almak istediğim ürün beni resmen tek kaşa çevirdi:eek:klava: ay çok kötü oldum -tatlicadiarzu- neyse bende bodyshopa uğradım vanilla body mist aldım ve ben bu çay ağacının nemlendiricisine bayıldığım için stoklar gibi iki tane aldım:roflol::roflol: ama makyaj altına sürüyorum ve sıfır parlama hemen emilme bittim bu nemlendriciye.:asigim:

denizcim iyi bir dudak ürünü sormuşsun kesinlikle uriage öneririm 35 gibi bişeye aldım ama neredeyse kaç ayrdır çantamdan çıkarmıyorum ve hala dolu duruyor ve saatlerce nemlendiriyor. yazmıştım ben benim dudkalrım resmen yırtılıyodu yanlardan ne sürsem işe yaramıyordu ama bu bi günde işe yarıyor. zaten roaccutone tedavisi görenler için üretilmiş onların dudakları çok çatladığı için. kesinlikle vazgeçemiyeceğim bi ürün.süper süper süper bişeykaydirigubbakcemile2

bide everyday ve taylordan fırça siparişi verdim bakalım ne zaman gelcek hihoyyyt

1002484.jpg

canlarim tesekkur ederim. hulicigim eucerin bulamadim. almagestercim aldiklarini gule gule kullan, ben zaten artik son umutla uriage'in kapisini calacagim. onun uzerine ruj uygulayabiliyorsun degil mi? ben hello kitty'den bir gunes koruma faktorlu dudak koruyucu aldim ama onun asil ozelligi catlaklari tedavi etmek degil, renk vermek ve korumak. bu yuzden uriage almak uzereydim ben de... yeniden param olunca demek ki oraya gidecegim, belli oldu =)

X