Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bu arada taylor demişken...
bünyesine yeni allık ve pigmentler eklemiş öldüm bittim renklerine senağlama

bu blush;

np_Downy.jpg

bunlar da pigmentler senağlama

np_piggies.jpg

kızlar bu arada taylor demişken...
bünyesine yeni allık ve pigmentler eklemiş öldüm bittim renklerine senağlama

bu blush;

np_Downy.jpg

bunlar da pigmentler senağlama

np_piggies.jpg
bebem ben pigment kullanamıyorum yaaabenneyaptımki
bi kaç kere istedim ama çok dağılcak gibi gelio
bu arada renkler süper kaçtan bunlar deniyelim bariii:icecream:

gurbaa bu yeni renkleri görmemiştimm harika görünüyolarhihoyyyt allık yanakta nasıl durur bilemiycem ama koyu görünüyor burdan

taylorun pigmentlerine everdayın allıklarına hastayımmcokacimcoook

bebem ben pigment kullanamıyorum yaaabenneyaptımki
bi kaç kere istedim ama çok dağılcak gibi gelio
bu arada renkler süper kaçtan bunlar deniyelim bariii:icecream:

çikiletam pigmentleri suyla daha rahat kullanırsın :CüvCüv:
fırcayı azıcık ıslat, sonra daldır jar'in içine :lepi:

fiyatları çok ucuz
geçen sene mi ondan onceki sene mi ne tam hatırlamıyorum 10-15 parça bişi almıştım 30-35 dolar civarında tutmuştu delikafadulden
yamulmuyorsam tebi -tatlicadiarzu-
kabuki fırca da dahil bu fiyata düşün :1shok:

kucuk jarlar 1 dolar şu an
buyukler ise 3 dolar
kucuklerden almiştim ben ki hala neredeyse farların yüzde80i dolu :lepi:
çok bereketliler hihoyyyt

gurbaa bu yeni renkleri görmemiştimm harika görünüyolarhihoyyyt allık yanakta nasıl durur bilemiycem ama koyu görünüyor burdan

taylorun pigmentlerine everdayın allıklarına hastayımmcokacimcoook

burcin canım taylor'in allıkları da harika...
2 adet almıştım bayılıyorum ikisine de :asigim:
yalnız bu son çıkardığı kesinlikle çok iddalı görünüyo senağlama

gurbaga prensenses o pastel fari dun gordum 8 ytl su an hatta o fardan alana 1 adet far daha veriyorlar kampanya ...gelelim diger arkadaslarin sorusuna... terrocotadan acayip memnun kaldim cunku hem seftali tonu hemde pembe allik bir arada ayrica far olarak kullaniliyor. cok amacli... ve bayagi uzun sure gidecek urun cunku presslenmis. bende pastel hic kullanmazdim adi geliyordu. ama yenilenmis ve super seyler var. bugun gidip bir ikili var daha alicam. surumleri kaliktesi cok gelismis gercekten . hic ummazdim yani.. farlar gercekten iyi. bu arada makyaj cantasi allik ve ruj set halinde satiliyor. 24 ytl ye aldim. once pahali gibi geldi ama dusununce gercekten hesapli bir urun cunku cok amacli kullanimi var. almazsaniz bile gidin yakindan bir gozunuzle gorun derim kozmetikcide

gurbaga prensenses o pastel fari dun gordum 8 ytl su an hatta o fardan alana 1 adet far daha veriyorlar kampanya ...gelelim diger arkadaslarin sorusuna... terrocotadan acayip memnun kaldim cunku hem seftali tonu hemde pembe allik bir arada ayrica far olarak kullaniliyor. cok amacli... ve bayagi uzun sure gidecek urun cunku presslenmis. bende pastel hic kullanmazdim adi geliyordu. ama yenilenmis ve super seyler var. bugun gidip bir ikili var daha alicam. surumleri kaliktesi cok gelismis gercekten . hic ummazdim yani.. farlar gercekten iyi. bu arada makyaj cantasi allik ve ruj set halinde satiliyor. 24 ytl ye aldim. once pahali gibi geldi ama dusununce gercekten hesapli bir urun cunku cok amacli kullanimi var. almazsaniz bile gidin yakindan bir gozunuzle gorun derim kozmetikcide

aman teanrımcım demek kampanya var hemen koş koş koş parfümeriye yapmak icap ediyo bu akşam o halde delikafadulden

bu arada neutrogena nin alliklarida super onlardan almayi dusunuyorum yurtdisindan alicaz.. drugstore iyi bir adres kozmetik icin... 1 neutrogena alik alirsaniz ikinci bir neutrogena urunu % 50 indirimli bu arada...
2uqk4r9.jpg
allligin fiyati 10. 99

Bir makyaj yapma , makyaj eşyası alma ve iyisini kötüsünü anlama özürlü olarak , bu topiğin bana çok şey kataca kanatindeyim :CüvCüv:
benim yaptığım tek şey göz makyajı ve allık :)
başka da bişi bilmimm ya..
aman öff :KK43:

Bir makyaj yapma , makyaj eşyası alma ve iyisini kötüsünü anlama özürlü olarak , bu topiğin bana çok şey kataca kanatindeyim :CüvCüv:
benim yaptığım tek şey göz makyajı ve allık :)
başka da bişi bilmimm ya..
aman öff :KK43:
ya yeter zaten..boya kupune donmek marifet degılkı en guzeli dogallık canım benim

Carrefour da kampanya vardı hafta sonu tüm makyaj ürünleri ve cilt bakım ürünleri %50 indirimli satılıyordu
.delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Loreal'in gece kremini,gündüz kremini,gözaltı kremini ve bronzlaştırıcı pudrasını aldım,150 yerine 75 verdim haberiniz olsun şekerler:kahve:

Carrefour da kampanya vardı hafta sonu tüm makyaj ürünleri ve cilt bakım ürünleri %50 indirimli satılıyordu
.delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Loreal'in gece kremini,gündüz kremini,gözaltı kremini ve bronzlaştırıcı pudrasını aldım,150 yerine 75 verdim haberiniz olsun şekerler:kahve:

bşi soricim , lorealin terracotası varmı?CADIARZU

:roflol::roflol:
Çok üzgünüm çoook
arsız canavaraa ölümmmkötükedihüso

sabuncukk sen nerelerdesin kuzuuu cheapsmellsten senin siparişlerin geldimi acep :uhm:

Buradayımmmm takipteyim burcucuğummmm . . .

:kahve:

Pek dahil olamadım bu aralar ama göz gezdiriyorum mirmirmirmir henüz gelmedi che sparişi canım beklemedeyim henüz ümitsiz değilim . . .

Senin pink bitmiştir bile belki :ecrin_bebek: nsl oluyoda böle jet gibi teslim alıyosun sparişlerini şanslı kedi seni . . .
Sana mı yönlendirsek ürünlerimizi bilemedim vallahi

kaydirigubbakcemile3

Buradayımmmm takipteyim burcucuğummmm . . .

:kahve:

Pek dahil olamadım bu aralar ama göz gezdiriyorum mirmirmirmir henüz gelmedi che sparişi canım beklemedeyim henüz ümitsiz değilim . . .

Senin pink bitmiştir bile belki :ecrin_bebek: nsl oluyoda böle jet gibi teslim alıyosun sparişlerini şanslı kedi seni . . .
Sana mı yönlendirsek ürünlerimizi bilemedim vallahi

kaydirigubbakcemile3

bak bu gercekten iyi fikir.... ozellikle brigette fiyaskosundan sonra =D
30 mart'tan sonra tepelerindeyim =D

bak bu gercekten iyi fikir.... ozellikle brigette fiyaskosundan sonra =D
30 mart'tan sonra tepelerindeyim =D

Çak brig e attığın mailin demosunu göndericektin bana bende bi dürtiim che yi bakiim . . .

Canım bi de son keşfin olan renkli nemlendireni sorucam sana 1 haftadır kullanıyosun memnun musun ?

gamyoncuiremsu

X