Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
whiterose

beyunun kalemi kokmuyor demissin akmiyormu diyecektinm? bak öyle akmiyorsa falan ve rengi cok siyahsa bende alcamda, mac tavsiye edildi fiyatlara baktim o beni biraz asiyor sırnaşık şey

Arkadaslar, Dior ruj isteyen varsa, Besiktas Sinanpasa carsisi'nin girisinde soldan ikinci kozmetikcide satiliyor, su an indirim var 25 ytl ve orijinal Dior ayna hediyeli =)

DSCN3307.jpg

Gecen hafta da resmini koymustum ama bu sefer aynayla beraber koyayim dedim... Orada baska renkler de var tabi =)

cnm bayıldımmmmmmmm gule gule kullan aynasıda cok kokoşmuş :asigim: vallaha izmirde dior un ruju 25 inmez asla :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

whiterose

beyunun kalemi kokmuyor demissin akmiyormu diyecektinm? bak öyle akmiyorsa falan ve rengi cok siyahsa bende alcamda, mac tavsiye edildi fiyatlara baktim o beni biraz asiyor sırnaşık şey
ben beyunun kalemlerini kullanıyorum kesinlikle akmıyor tavsiye ederim.
mac kullanmadım karşılaştıramıyorum ama cmtsi günü gözümün dışına çektim.
yüzümü yıkadıktan sonra makyaj temizleyiciyle anca çıktı:nazar:

yok anam benim indirime alerjim vaar:) işlerim vardı bakmak fırsat olmadı malesef ztn boğuluorm ben kalabalıktan alamazdım baksamda tatlım:)bugün bakıcm bişiler alırsam eklerim anacım:)

gelmedi canim gelmiycek de... 45 gunluk surenin dolmasini bekliyorum, ondan sonra tekrar yolliycak, yani uzun uzun attigim maillerden bu sonuca vardim canim...

tatlım gercekten cok uzuldum =( bende brigette mac urunleri siparıs edicektim simdi vazgecttim aslında ... tatlım ins gelir en yakın zamanda ...

bunlarda benim en son aldıklarımkaydirigubbakcemile2
diorshow rimel
estee lauder renkli nemlendirici
beyu göz kalemi
beyu allıklar
beyu beyaz far
herkes aldıklarını güle güle kullansınkaydirigubbakcemile5

65641151.jpg

canım güle güle kullan hepsi harikaaaaaaa görünüyor:lepi:
canım estenin renki nemlendirici ne kadar bide renk seçeneği nasıl kaç ml bende düşünüyom renkl nemlendirici
beyu allıklarında çok tatlı görünüyo ya güle güle sürün canımŞeniz

kızlar hangibirinizi sayayım ki hepiniz güle güle kullanın
bunlarda benim kadınlar günüindirimlerinden kalma ganimetlerim :))
p1000879.jpg

p1000880.jpg

hepsi çok güzel canım güle güle kullan kaydirigubbakcemile5
canım flormar altlılı fardan ortadaki memnunmusun bende almıştım ama renkler süper olmasına rağmen sürümü hoşuma gitmedi sen beğendinmi
bende neutregana kullanıyorum iyi geliyo cildime:lepi:ama nemlendirici iyi işiy almayı düşünüyom

Arkadaslar, Dior ruj isteyen varsa, Besiktas Sinanpasa carsisi'nin girisinde soldan ikinci kozmetikcide satiliyor, su an indirim var 25 ytl ve orijinal Dior ayna hediyeli =)

DSCN3307.jpg

Gecen hafta da resmini koymustum ama bu sefer aynayla beraber koyayim dedim... Orada baska renkler de var tabi =)

güle güle kullan canım çok güzelmiş rujun hihoyyytaynı fiyata strawbwerrydede vardı bi ara
bu arada kargonun gelmemsine üzüldüm:a015: canım sağlık olsun :teselli:

zwm0av.jpg
benim cicilerim bugun aldim:) pastel terrocota allik seftali ve pembe renkleri arasinda tonlari var. ayrica far olarakta kullaniliyormus. ruj yanindaki hediyesi., pastel ikili far. ve ustekki tekli pastel far hediyesi. garnier tonik. ve ustteki makyaj cantasi pastelden hediye:)

Son düzenleme:
zwm0av.jpg
benim cicilerim bugun aldim:) pastel terrocota allik seftali ve pembe renkleri arasinda tonlari var. ayrica far olarakta kullaniliyormus. ruj yanindaki hediyesi., pastel ikili far. ve ustekki tekli pastel far hediyesi. garnier tonik. ve ustteki makyaj cantasi pastelden hediye:)

hey baby resim çıkmadı heralde mirmirmirmir

X