Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
huliiim cicilerini ii günlerde kullan bebişimmm çok güseller
edaykin cnm o farlardan bendede var yeşil tonu güsel ama çok mat farlar pek kullanmıorm memnun kaldıysan ne mutlu ii günlerde oldun tatlım
kericim ben maybelline derim gayet ii bi kapatıcı kullanmıştım

damlam cok tesekkür ederim tatlim ya iyiki geldin sana bisi sorcam
aldigimiz makyaj setinde simli kahverengi pudra var o acaba pudrami yoksa allikmi?
kullandinmi sen onu? Bana sanki biraz koyu geldi gibi yaaa

10032009760.jpg
[/IMG]
bunlarde benden kıslar flaşsız çektim
buda flaşlı
10032009759.jpg
[/IMG]

kıslar terracota büuük olan altın rengi bronz allık
diğer pembe olanda flormar bebek pembesi harika rengi öldüm bittim
çimen yeşili flormar far
vee flormar şeffaf pırıltılı gloss
teşekkür ederm kıslar buarada

kıslar terracota büuük olan altın rengi bronz allık
diğer pembe olanda flormar bebek pembesi harika rengi öldüm bittim
çimen yeşili flormar far
vee flormar şeffaf pırıltılı gloss
teşekkür ederm kıslar buarada

damlacım tekrar güle güle kullan kaydirigubbakcemile5

Bir makyaj yapma , makyaj eşyası alma ve iyisini kötüsünü anlama özürlü olarak , bu topiğin bana çok şey kataca kanatindeyim :CüvCüv:
benim yaptığım tek şey göz makyajı ve allık :)
başka da bişi bilmimm ya..
aman öff :KK43:

hoşgeldin canımm:lepi:
Buradayımmmm takipteyim burcucuğummmm . . .

:kahve:

Pek dahil olamadım bu aralar ama göz gezdiriyorum mirmirmirmir henüz gelmedi che sparişi canım beklemedeyim henüz ümitsiz değilim . . .

Senin pink bitmiştir bile belki :ecrin_bebek: nsl oluyoda böle jet gibi teslim alıyosun sparişlerini şanslı kedi seni . . .
Sana mı yönlendirsek ürünlerimizi bilemedim vallahi

kaydirigubbakcemile3

yok kızz bitermidelikafadulden ne jeti kuzu yaa everday ve taylor mineral siparişlerimi abartmıyorum 30 güne yakın bekledim cheapsmellsin hızlı gelmesi ingiltereden kaynaklanıyor hem yakın hem site sağlam iş yapıyor:içelim:
bana yönlendirin kuzu sevesevecokacimcoook

bak bu gercekten iyi fikir.... ozellikle brigette fiyaskosundan sonra =D
30 mart'tan sonra tepelerindeyim =D

:lepi::lepi:

ya özellikle almanya da yasayan bayanlar birsey soracagim
kk da bir sürü kiside niveanin dudak bakim ürünleri stikleri var, ben burda almanyada hic görmedim bulamadim, labello var bebe var baskalari var ama nivea yok nerden bulabiliriz

labelloyu tek geçerim huli niveayla kıyaslanamz bence evet niveadada labollonun mavi kapaklısına benzer var kokularıda benziyor ama asla onun kadar başarılı değil
:eek:

damlacım,, hulicim,,edaykin..aldıklarınızı güle güle kullanın

damlass iyi günlerde kullan tatlım bende bronz allık istiyorum bu aldığın nasıl ben çok sırıtmasını istemiyorum yanakta onunda mı markası flormar

damlasscım güle güle kullan :)damlasscım bende sana flormar pembe allığını sorucaktım rengi açık doğal bi pembe mi?bende bi pembe allık aldım biraz yoğun sürdüğümden elma şekeri gibi oluyorum :)) nosuda verirsen yarın bi bakiyim... bende bu gün cecilenin 3d efekt glosslarından aldım 05 pembe çok hoşuma gitti...biraz yapışkan ama dolgunluk veriyo gerçekten...

kıslar teşekkür ederim bronz olanın markası carmina
pembe olan flormar cnm ama yanımda diil ya nosunu bilemiorm akşama yazarım olmas mı

Tavsiye üzerine aldım çokda memnunum bu kalemden sürme gibi artı çok kalıcı sabah sürüyorum akşam yeni sürmüş gibi duruyor ...

31210_buyuk.jpg

tavsiye ederim arkadaşlar kaydirigubbakcemile5

ben siyahını kullandım çok aktı yaa benneyaptımki
2 sene önce kullanıyordum ben bu kalemi
şimdi avonun açılıp kapanabilenini aldım çok hoşuma gitti simsiyah ve akmıyor

kızlaarr
dün gittim
pastelden bronz allık aldım
vucut simi hediyeli olanını
25 tuttu ikisi :lepi:
bi de Lirene marka (ilk kez duydugum bişi) peeling aldım
çok methetti kozmaaatikçim:asigim:
deneyip gözlemlerimi yazıcam
gün içinde fotolarını da eklerim şincik işim var :nazar:

hmmmm kalemler güzele benzıyor canım yaaa

kalemler çok güzel tatlım ben ilk etapta denemek için siyahını aldım şimdi mavi ile yeşilinide sipariş edicem çok pahalıda değil üstelik hihoyyyt 7.92 tl valla tavisye ederim kaydirigubbakcemile2

ben siyahını kullandım çok aktı yaa benneyaptımki
2 sene önce kullanıyordum ben bu kalemi
şimdi avonun açılıp kapanabilenini aldım çok hoşuma gitti simsiyah ve akmıyor

avonun yeni çıkarttığını bilmiyorum canım bundan önce bende avonun kalemini kullanıyordum fakat bunun kadar etkisini görmedim ama merak ettim avonun kaleminide deneyeceğim son olarak öyle aşırı bi akma olmadı bende cildim kuru kolay terlemem belki bununla alakalı olabilir :nazar:

X