Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kizlar cok güzel seyler almissiniz güle güle kullanin, bende birazdan bugün aldiklarimi eklicem

bunlarda benden
max factor rimel
maybelline jade dudak kalemi
catrice ddak kalemi
birde eucerin dudak bakim kremi
1001390f.jpg

Çak brig e attığın mailin demosunu göndericektin bana bende bi dürtiim che yi bakiim . . .

Canım bi de son keşfin olan renkli nemlendireni sorucam sana 1 haftadır kullanıyosun memnun musun ?

gamyoncuiremsu

unuttum canim sapsalligima ver :S yolluyorum hemen ozelden...
renkli nemlendiricimden cok memnunum canim 15 ml icin 40 ytl cok pahali diye dusunmustum ama nokta kadari bile gayet kapatici, gercekten memnun kaldim tavsiye ediyorum...

gule gule kullan hulicim... almanya'da su bildigimiz maybelline niye jade bir turlu cozemedim =) Bir de eucerin cok iyi bir markaymis sanirim umarim ise yariyordur, benim de dudaklarim surekli soyuluyor, dudaklara iyi gelen bir urun almak istiyorum...

gule gule kullan hulicim... almanya'da su bildigimiz maybelline niye jade bir turlu cozemedim =) Bir de eucerin cok iyi bir markaymis sanirim umarim ise yariyordur, benim de dudaklarim surekli soyuluyor, dudaklara iyi gelen bir urun almak istiyorum...

tsk ederim tatlim,
bilmem ki burda maybelline jade olarak geciyor ikili isim -tatlicadiarzu-
bende ilk defa kullanacagim bu dudak ürününü bir iki gün kullanayim yorum yazarim okis

kızlar bunlarda bebim renk paletlerim avondan aldım 4 lü her tonlarından aldım

resim002lsx.jpg

cok güzeller iyi günlerde kullan ayni farin smokey eyes icin bende de vardelikafadulden

evet mor alan bide yeşil olan çok güzel uyum sağlıyo tonlar tam bir bayanın istediği ve her şeye uyacak tonlar

ya özellikle almanya da yasayan bayanlar birsey soracagim
kk da bir sürü kiside niveanin dudak bakim ürünleri stikleri var, ben burda almanyada hic görmedim bulamadim, labello var bebe var baskalari var ama nivea yok nerden bulabiliriz

ya özellikle almanya da yasayan bayanlar birsey soracagim
kk da bir sürü kiside niveanin dudak bakim ürünleri stikleri var, ben burda almanyada hic görmedim bulamadim, labello var bebe var baskalari var ama nivea yok nerden bulabiliriz

googlede bi verdim sorunu birisi demiski yurt disindaki nivea dudak bakim kremleri almanyadaki labello'la aynisi. üretici firmaya baktim ikiside beiersdorf yani ayni olmalarinin olasiligi coook yüksek

googlede bi verdim sorunu birisi demiski yurt disindaki nivea dudak bakim kremleri almanyadaki labello'la aynisi. üretici firmaya baktim ikiside beiersdorf yani ayni olmalarinin olasiligi coook yüksek

sagol tatlim ya col ilginc nivea alman firmasi ve bazi ürünleri yok burda -tatlicadiarzu-

hulicim ve edaykin yine alınmış ciciler güle güle kullanın.
edaykin avonun bu farların yapısı nasıl birde renk veriyormu gerçekten.

kızlar bunlarda bebim renk paletlerim avondan aldım 4 lü her tonlarından aldım

resim002lsx.jpg

güle güle kullan canım hihoyyytnasıl beğendinmi farları
bende bi tane 4 lü farı var içinde yeşil olandan hiç kalıcı değil bunların kalıcılığı nasıl

yaa kızlar bana yardım edinn lütfenn göz altı kapatıcısı almak istiyorum maybelline everfresh mi yoksa nivea perfect cover mı iyidir? Yada tavsiye edebileceğiniz 25-30 lirayı aşmayan iyi bi göz altı kapatıcısı var mı??benneyaptımki

X