Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet gidip galiba bir kac rengini daha alicam cok begendim fazla masraf etmiyim diye almamistim ama aklimda kaldi alsam iyi olcak yarin:)

canım çok saolŞeniz
murgizim estee nin renkli nemlendiricisi 4 renk seçeneği var ve 50 ml . ben kapatıcılık beklemiodum ama azda olsa kapatıcılık özelliğide var ve çok süper bi ışıltı verio:lepi:
fiyatı douglasta sormuştum 85ti ama arkadaş bana amerikadan getirdi oldukça uyguna geldi
canım yüzünde kapatmak için fazla bişi yoksa kesinlikle tavsiye ederimkaydirigubbakcemile2
clinique te oldukça iyiymiş canım fırsatın olunca onada mutlaka bakyerimseniben

missplayfull güle güle kullan çok güzeller cicilerin ama allığa bayıldım bende aklıma not ettim hem şeftali hem pembe çok hoş görünüyo

sağol canım cevabın içinŞeniz
evet şimdilik araştırıyorum üriagede olabilir clinuge de diorda buda yazın alcam belki kardeşim aby ye gider bende bi kaç bişiy isterim ondan bi tanesi de o olur
ben zaten fondoten falan kullanmıyorm cildidmde sorun yok ama hani fondoten olunca porselenm gibi duruyo ya ışıltılı o güzel aslında :içelim:

kızlar bende bugün gittim cecil ürünleri alıcaktım ruj far falan
kız bana demesinmi keşke dün gelseydiniz kadınlargünü için % 50 indirimdeydi hepsi diye
benim moralim nasıl bozuldusenağlama
1 gün önce gitseydim fazla fazla alırdım
bende kendimi enayi gibi hissetmemek için almadan çıktım :çok üzgünüm:
ne yani 1 gün önce alanlar 10 vericekler ben 20 vermedim işte benneyaptımki

missplayful çok güsel cnm renkler bayıldum pasteli severim zaten ben
ya bende bişiler alıcaktım bugün bütün gün düşündüm acaba ne alsam die:)
ama gidemedim yarına inş.:)
sizinkilere bakıp iç çekiorm artık

delüsünn delüüüsünnn:roflol::roflol:

missplayful ne şekerr bi allıktır o öyleee renklere bak ben hiç böyle cici renkler bulamıyorum ya üstelikte simli sürmede yanında yat-tatlicadiarzu- güzel günlerde kullan tatlım

whiterose allıklar gerçekten çok güzel görünüyor diorshowu bende denemiştim ama istediğim sonucu alamadım malesef çok inatçı kıvrılmayan kirpiklerim var yaa
güzel günlerde kullan sende tatlım :teytey:

burcumm harbiden delirdim galiba:)
anacım bu içimdeki kozmetik canavarına hergün dur diorm arsııız dinlemioki beni:)

burcumm harbiden delirdim galiba:)
anacım bu içimdeki kozmetik canavarına hergün dur diorm arsııız dinlemioki beni:)

:roflol::roflol:
Çok üzgünüm çoook
arsız canavaraa ölümmmkötükedihüso

sabuncukk sen nerelerdesin kuzuuu cheapsmellsten senin siparişlerin geldimi acep :uhm:

bunlarda benim en son aldıklarımkaydirigubbakcemile2
diorshow rimel
estee lauder renkli nemlendirici
beyu göz kalemi
beyu allıklar
beyu beyaz far
herkes aldıklarını güle güle kullansınkaydirigubbakcemile5

canım hepsi çok güzel güle güle kullan hepsnin fiyatını öğrenmek istiorum özellikle beyu.ların

:roflol::roflol:
Çok üzgünüm çoook
arsız canavaraa ölümmmkötükedihüso

sabuncukk sen nerelerdesin kuzuuu cheapsmellsten senin siparişlerin geldimi acep :uhm:

o canavar bi ölse ah bi ölse kredi kartları cüzdan bende rahat edecem ama nerdeeeeeee o canavar ölmez canlarım yaaaa seviyoruz ama napalım alışverişi seviyoruzz işteee kahretsinn:jeyyar:

murgizcim sorduğun farın renklerine vuruldum heleki en baştaki koyu tonuna birde indirimde olunca hemen kaptım. sürümüne gelince çok yumuşak bir yapısı yok ama ben sevdim.

alligi tavsiye ederim kizlar. terrocota olmasi super. ben pastel cok sevmezdim acikcasi. ama yenilenmis bayagi guzel seyler var. ustelik tek secenekte hem seftali hem pembe hemde ortadaki hafif renk tonunda kisim olmasi super. ortadaki acik renk kisim renk gecisini sagliyormus hani karistirarak kullanmak icin. eger seftal istiyorsaniz turunclu tarafi cok pembe isterseniz pembe kismi kullaniyorsunuz,. arti 3 rengide far olarak kulanabilirsiniz. ben oneririm. makyj cantasi ve ruj yaninda hediye veriyorlar. pek turkiyeden urun almiyordum bayagidir. hep yurtdisindan aliyordum. ama bu urun gercekten gzl.

murgizcim sorduğun farın renklerine vuruldum heleki en baştaki koyu tonuna birde indirimde olunca hemen kaptım. sürümüne gelince çok yumuşak bir yapısı yok ama ben sevdim.

sağol canım renkleri çok güzel gerçektena.s ama ben sevmedim yaa:1no2:

çok tatlı görünüyo zaten şeker gibi yiiyebilinir bilekaydirigubbakcemile3
fiyatı ne kadar acaba ben çok beğendim alcam en yakın zamanda

buda yakin cekim. farlar ve allik simli.

canım
daha öncesinde pastele karşı ön yargıları olup da yenilendikten sonra vazgeçemeyen bir make-up mania olarak
kesinlikle bu ürünleri çok begeneceğinden eminim :lepi:
özellikle farlarına bayılıyorum delikafadulden
dilerim sen de memnun kalırsın
terracotta ile ilgili yorumlarını bekliyorum kaydirigubbakcemile5

bu da benim ne zaman aldıgımı hatırlamadıgım fegat rengine bayıldıgım pastel farım :lepi:
taylor'in silver'ı (sedef) ve onxy'i (mat siyah) ile gölgelendirdiğimde mükemmel oluyor
inanılmaz güzel bir rengi var :asigim:
10 ytl gibi bi paraya almıştım
buna karşın taylordan geri kalmıyorsengözlerimebaksanab

(flaşlı ve flaşsız cekim yaptım rengini iyi görün diye :icecream:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…