Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
öğrenicem inşallah nası foto çekilir meryemcim
gezdim gezdim çok gezdim kozmetik için çıktım 3 ayakkabı alıp eve döndüm :)

canim benim ayaginda eskisinler hep zaten aradigini bulamassin ama onun yerine bir sürü baska sey alinir biz kizlar böyleyiz hehekaydirigubbakcemile5

Bu farlari da annem almis kendine :) aman kizim surmem sen kullan diyor yaa :)
anneler hep böyle mi olur :KK70:

78885702_1.jpg

sengözlerimebaksanabgüle güle sürün şekerim renk tonları çok güzel bende severim o tonları güzel seçimm

Evet ben de cok seviyorum sade tonlari :)
bu aralar yesil tonlu lens kullandigim icin yesil tonlardaki var da cok hos duruyor

cok tesekkur ederim a.s.

bunlarda benim en son aldıklarımkaydirigubbakcemile2
diorshow rimel
estee lauder renkli nemlendirici
beyu göz kalemi
beyu allıklar
beyu beyaz far
herkes aldıklarını güle güle kullansınkaydirigubbakcemile5

65641151.jpg

diorshow rimel
beyu göz kalemi
beyu allıklar
beyu beyaz far

80843374.jpg

çikiletammm
hemen başlıyosun izlenimlerini anlatmaya :lepi:
evet kulağım sende :CüvCüv:

kıslar herkes aldıklarını ii günlerde kullansın hepsi çok güsel almagester cnm lorealin pydrası çok güsel kullanmıştım dudak kalemleride al beni dio resmen herkes yenilerini sürüp sürüştürsün bol bol:)

diorshow rimel
beyu göz kalemi
beyu allıklar
beyu beyaz far

65641151.jpg

ooo hepsi süper görünüyor
güle güle kullan vaytrozum :lepi:

kızlar hangibirinizi sayayım ki hepiniz güle güle kullanın
bunlarda benim kadınlar günüindirimlerinden kalma ganimetlerim :))
p1000879.jpg

p1000880.jpg

oooooooh vallahiiiii
kıskandım ya ağlarım ama iyi ki kadınlar gününde evdeydim herkes ciciler almış ühüüüüüüüü senağlama
neyse hayırlı olsun diyeyim, o kadar da haset değilim laelaelaelaelae
iyi günlerde kullansın herkes cicilerini Şeniz

çikiletammm
hemen başlıyosun izlenimlerini anlatmaya :lepi:
evet kulağım sende :CüvCüv:
biraz geç oldu ama hemmenn paylışiim yivvrumm:smiley-cool:
diorshow muhteşem bi maskara dolgunluk+uzunluk isteyenler fazla aranmasın adres bellisengözlerimebaksanab
zati senin önerinle aldım.bundan sonra kozmetik konusunda ilk danışcam kişisin benden kurtulamazsınsırnaşık şey:CüvCüv:
estee lauder renli nemlendirici gerçekten isminin hakkını veriyor.çok hoş bir ışıltı ve renk verdi.cildimde kapatıcak çok fazla iz falan olmadığı için günlük makyajda fondotene hep uzak durdum.bundan sonra renkli nemlendirici kullanmaya karar verdim:lepi:
beyu göz kalemi kesinlikle muhteşem 3. kalemim beyudan asla akma kokma yapmıyor.tavsiye ederimhihoyyyt
ve gelelim beyu allıklaraaa
daha önce yine bi indirimde beyu allık almıştım.eve gelip allığı denediğimde çok memnun kalmıştım.indirim bahanesiylede renklerini denemek istedim.
renkleri,sürüşleri,ışıltıları ve kalıcılıkları 10 numara kesinlikle denemenizi öneririm.
amma velakin çanta boyu olan küçükler biraz daha toz büyük boyun yapısı daha sıkı bunuda belirtiim:lepi:

ooo hepsi süper görünüyor
güle güle kullan vaytrozum :lepi:
saol bebişim daha güzelleri senin olsun:lepi:Şeniz

biraz geç oldu ama hemmenn paylışiim yivvrumm:smiley-cool:
diorshow muhteşem bi maskara dolgunluk+uzunluk isteyenler fazla aranmasın adres bellisengözlerimebaksanab
zati senin önerinle aldım.bundan sonra kozmetik konusunda ilk danışcam kişisin benden kurtulamazsınsırnaşık şey:CüvCüv:
estee lauder renli nemlendirici gerçekten isminin hakkını veriyor.çok hoş bir ışıltı ve renk verdi.cildimde kapatıcak çok fazla iz falan olmadığı için günlük makyajda fondotene hep uzak durdum.bundan sonra renkli nemlendirici kullanmaya karar verdim:lepi:
beyu göz kalemi kesinlikle muhteşem 3. kalemim beyudan asla akma kokma yapmıyor.tavsiye ederimhihoyyyt
ve gelelim beyu allıklaraaa
daha önce yine bi indirimde beyu allık almıştım.eve gelip allığı denediğimde çok memnun kalmıştım.indirim bahanesiylede renklerini denemek istedim.
renkleri,sürüşleri,ışıltıları ve kalıcılıkları 10 numara kesinlikle denemenizi öneririm.
amma velakin çanta boyu olan küçükler biraz daha toz büyük boyun yapısı daha sıkı bunuda belirtiim:lepi:

saol bebişim daha güzelleri senin olsun:lepi:Şeniz

Ya bi ben beğenemdım galıba dıoru yad abenımkı orjinal değil

Arkadaslar, Dior ruj isteyen varsa, Besiktas Sinanpasa carsisi'nin girisinde soldan ikinci kozmetikcide satiliyor, su an indirim var 25 ytl ve orijinal Dior ayna hediyeli =)

DSCN3307.jpg

Gecen hafta da resmini koymustum ama bu sefer aynayla beraber koyayim dedim... Orada baska renkler de var tabi =)

kıslar herkes yenilerini ii günlerde kullansın isimleri yazamıycam herkes yağmalamış dükkanları:)

X