Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar teşekkürler paleti soranlar için indirimden aldım 15 küsürlü bişeydi indirimden aldım ve renk vermesine gelince tabiki koyu renkler daha çok gösteriyor kendini ne desem bilemedim bu fiyata alınabilir yapış yapış değil

L´oreal ColorAppeal Trio Far seti

dsc01759.jpg

dsc01762.jpg

Mahatten Parlatici "Highlighter"

dsc01763.jpg

ESPRIT Fondöten Fircasi

dsc01767.jpg

Max Factor Rimel "2000 Calorie"

dsc01766.jpg

Kas ve Kirpik Boyasi

dsc01768.jpg

:nazar:

hoşcakal..güle güle kullan aldıklarını...
kaş ve kirpik boyası nasıl kullanılıo nerde satılıo ne kdr ilk defa görüyorumm

choco çok güzeller özellikle farların güle güle kullan
hoşçokal senin farlarında çok güzel bu farların fiyatı ne kadar acaba iyi günlerde kullan
hindistancevizi sende aramıza hoşgeldin.

bide kızlar she ürünlerinden kardeşim istiyoda kadıköyde çarşısında she satan bi yer var mı?

Kızlarr Şeniz uzun süredir yoktum klinikte hasta peşinde asistan peşinde koşturmaktan bitkin düştüm senağlama ama baktım tüm sayfalara her zamanki gibi süpersiniz :asigim: çok güzel şeyler almışsınız güle güle kullanın bereketi bol olsunn :icecream:

ben de en son bunları aldımm
dsc04711.jpg

w640.png

inglot far: zaten indirimdeydi :lepi:kahve-toprak tonlarında en sevdiğim renkler :icecream: daha da almayı düşünüyorum bunlardan
maybelline köpük fondöten: aslında estee den memnunum ama hiç köpük fondöten denememiştim öylesine denemek için aldım ama kesinlikle çok çok memnun kaldımm :asigim::asigim: ayrıca dokusu da çok hoş hihoyyyt

not: daliah canım o renk far tam olarak bu aldığım inglot far yerimseniben

Son düzenleme:
hoşcakal..güle güle kullan aldıklarını...
kaş ve kirpik boyası nasıl kullanılıo nerde satılıo ne kdr ilk defa görüyorumm

Canim, ben türkiye´de yasamiyorum..belki kas & kirpik boyasi orda hazir satilmazdir.! Kuaförde nasil kas kirpik boyaniyorsa..buda aynen ev icin olani!

kaydirigubbakcemile5

p1000862.jpg

sadece kalem flormarın
aybikecim hayırlı olsun :ecrin_bebek:

tatlim cok güzel bunlar ya güle güle kullan
avonun kütiküll peeling i bendede var, ben pek begenmedim ya sen?

merhaba arkadaslar... paketimden hala haber yok... ben de bunlari koyayim bari dedim...

haul.jpg

MAC dortlu paletim, kendim yaptim... Iki tane inglot far, bu ucluler 12 liraya dustu, yakinda tamamen kalkacaklar, tukenmeden bir tane alin derim =) bir de sonunda aradigim urunu buldum, bahsetmistim belki hatirlayan olur, cildim kizarik nasil bir urun kullanayim da rengini biraz geriye cekeyim demistim... uriage'in kizarikliklari tedavi eden serisinin renkli nemlendiricisi varmis, bu kadar denk dusebilirdi herhalde... cok kucuk bir tupte ama miniminnacik uygulamak bile yetiyor, memnun kaldim cok... 39 ytl fiyati.

oooo bunlar cok güzel iyi günlerde kullan canim

dsc01759.jpg

dsc01762.jpg

dsc01763.jpg

ESPRIT Fondöten Fircasi

dsc01767.jpg

dsc01766.jpg

Kas ve Kirpik Boyasi

dsc01768.jpg

Kızlarr Şeniz uzun süredir yoktum klinikte hasta peşinde asistan peşinde koşturmaktan bitkin düştüm senağlama ama baktım tüm sayfalara her zamanki gibi süpersiniz :asigim: çok güzel şeyler almışsınız güle güle kullanın bereketi bol olsunn :icecream:

dsc04711.jpg

w640.png

inglot far: zaten indirimdeydi :lepi:kahve-toprak tonlarında en sevdiğim renkler :icecream: daha da almayı düşünüyorum bunlardan
maybelline köpük fondöten: aslında estee den memnunum ama hiç köpük fondöten denememiştim öylesine denemek için aldım ama kesinlikle çok çok memnun kaldımm :asigim::asigim: ayrıca dokusu da çok hoş hihoyyyt

tatlim güle güle kullan su maxfactorun 2000 calori rimelini bende cok merak ediyorum ama bir türlü bulamiyorum ya-tatlicadiarzu-

aybikemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmdelikafadulden
hayirli olsun ay cok sevindim allah anali babali büyütsün insallah a:emir_bebek::emir_bebek:

denizim yaa ürünlerin bugunde gelmedi sanırım. benim 21inde brigett'den siparişini verdiğim eyelinerim bugun geldi hiç beklemiyodum şaşırdım 24ünde kargoya verildi çünkü bayabaya hızlı ulaştı bu siparişim

pic0003.jpg

diğeride body shoptan edt ilk sıktıgımda bayıldım kokusuna hemen aldım ama şimdi kokusunu sevmiyorum yinede çantada durması için ideal boy

ayyy unutuum bu arada cikolata,,semyıl,,hoşçakal ve jigsaw aldıklarınızı güle güle kullanın çok güzel duruyolar jigsaw canım farların rengi süper bayılıyorum o tonlara ama bana gitmiyor eminin sende çok güzel duruyodur
çikolata sende bu ara mor tonlarından gidiyosun şeker
:asigim:

denizim yaa ürünlerin bugunde gelmedi sanırım. benim 21inde brigett'den siparişini verdiğim eyelinerim bugun geldi hiç beklemiyodum şaşırdım 24ünde kargoya verildi çünkü bayabaya hızlı ulaştı bu siparişim

pic0003.jpg

diğeride body shoptan edt ilk sıktıgımda bayıldım kokusuna hemen aldım ama şimdi kokusunu sevmiyorum yinede çantada durması için ideal boy

canim ben gelicegine falan inanmiyorum... sikayet edicem az sonra bir cozum bulsun... gule gule kullan canim...

bunlarda benim yeni cicilerim delikafadulden

pic0007.jpg

john friedalandım bende :icecream: 22 tl
body shop born lippy stawberryhihoyyyt 8 küsüratlı bişeydi sanırım
claire's lipgloss görünüşüne vuruldumsırnaşık şey 7,95 tl
max factor false lash effect denediğim rimeller arasında en iyisiydi diorshow bile kıvırmadı kirpiklerimi ya :nazar: 39,99 tl
yine max factor colour perfectıon eyeliner görevli akmıyor dedi ama traşşş akıyo işteeeee poffff:çok üzgünüm: 22 tl
ysl 2li farr boynerde aldım indirim vardı 40a geldi delikafadulden
aradıgım mor rengi flormarda buldum yaaaaaa 6 liraya aldım :1shok:
siyah ojee hiç kullanmam diyodum ama tırnakta hoş duruyor benceşakkıdı
makyaj çantası maxfactor 2 ürün alana hediyeydi
rexona vazgeçilmezim:asigim:

buda yakın çekima.s.

pic0011.jpg

boynerde daha bi sürü şeyde indirim vardı başka alışveriş merkezine gidecem diye hiçbirine bakmadım sonrada bi yere gidemedim kaldım öyle pişman oldum almadıgıma guerlain lipglosslar 35-40 ysl lipstickler 27-30a geliyodu of ya:dilcikar:

Huli ablacim tsk ederim. :1hug: evet ilarzunun farindan bende aldim : )

MaLibu tatLim fiyati € 13, 00 tl olarakta sanirim 30 mus..

p1000862.jpg

sadece kalem flormarın
aybikecim hayırlı olsun :ecrin_bebek:

merhaba arkadaslar... paketimden hala haber yok... ben de bunlari koyayim bari dedim...

haul.jpg

MAC dortlu paletim, kendim yaptim... Iki tane inglot far, bu ucluler 12 liraya dustu, yakinda tamamen kalkacaklar, tukenmeden bir tane alin derim =) bir de sonunda aradigim urunu buldum, bahsetmistim belki hatirlayan olur, cildim kizarik nasil bir urun kullanayim da rengini biraz geriye cekeyim demistim... uriage'in kizarikliklari tedavi eden serisinin renkli nemlendiricisi varmis, bu kadar denk dusebilirdi herhalde... cok kucuk bir tupte ama miniminnacik uygulamak bile yetiyor, memnun kaldim cok... 39 ytl fiyati.

Çaklıt çikolata yine bayerdenmi çalıştın yerimseniben

dsc01759.jpg

dsc01762.jpg

dsc01763.jpg

ESPRIT Fondöten Fircasi

dsc01767.jpg

dsc01766.jpg

Kas ve Kirpik Boyasi

dsc01768.jpg

hoscakal loreal farların tonları çok hoş ayyy ne kadderdir onlar

dsc04711.jpg

w640.png

JiGSaW canım bu inglot üçlüyü kaça aldın ve nerden
Ben bayerde bakmıştım ama görmedim bunlardan Kayfe tonu bende isterim

Hepinizi renk cümbüşlerinizi güle güle kullanın

Pekiii ben size pek yakında aldığım burberry the beat farfümümden söz etmişmiydim Kusur kalmasın Bilin haa onuda aldm ben Sevdim kokusunu ve aldım Beğenerekte kullanıyorum
Şuan 2 parfüm revaşta benim için Biri beat diğeri Amwayden almaya devam ettiğim Sun Dapples

78074284.jpg

13383786.jpg

Son düzenleme:

pic0003.jpg

tatlimmmm cok güzeller güle güle kullan

hoscakal tatlim Almanya dami yasiyorsun? Evet ise MAxfactorun rimelini nerden aldin, ben araiyom bulamiyorum

X