Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
brcinn canim hangi kargoyla gönderiyorlar? Acaba postaneye göndertip ordan kendim gidip alsam olurmu, calisiyorum ya geldiginde evde olmam komsuya birakilmasinida istemem

tatlım ben bu kadar çabuk beklemiyordum o yüzden sanada gelir daha bekle diyordum ama sanırım mail atsan iyi olacak benneyaptımki

cok sinirliyim canim ya mail attim simdi... bugun postaneyi aradim buraya dagitan, olmadigini soylediler... ya ana postaneye gidip didik didik edicem ya hakkimi aramadan oturucam bu mu yani? mail attim, bilmiyorum ne diyecek ama tekrar yollamasini istiycem eger cuma da gelmezse...

hulicim daha dün geçti elime ve henüz uygulamadım bakalım memnun kalırsam yazarım.
malibu palettekiler yapış yapış değiller güzeller yani.

canım hangi siteden alışveriş yaptında bu kadar geçikti, :1shok:

brigette canim =(

ooof of... burcu'nun bu kadar cabuk almasini anlayamiyorum, once 8 is gununde gecti eline, sonra da benden bir hafta sonra verdigi siparisi aldi ustelik benimkini odedigimin ertesi gunu kargoya vermisler... acaba edirne'ye gidicek paketler ayriliyor da o yuzden mi daha cabuk ulasiyor? cevizlibag subesinde binlerce paket oluyormus, belki daha benimkine sira gelmedi... bu arada brigette'den cevap gelmedi ama kayiplar tamamen bizim sorumlulugumuzdaymis ve alirken bunu kabul ediyormusuz... yani elime gecmezse ne yapicam bilmiyorum...

çaklıtçımmmm istanbula paket gidince daha bi geç gidioo
ben bi arkadaşa paket yolllamıştım halkalıya gitcekti önce bahçeliye ordan halkalıya gitmişş sabret canımm Şeniz

ya birsey daha sorcam ödemeyi nasil yaptiniz, fatura falanmi geliyor maile yoksa nasil oluyor cikolatammm

ya birsey daha sorcam ödemeyi nasil yaptiniz, fatura falanmi geliyor maile yoksa nasil oluyor cikolatammm

canim paypal ya da kredi kartiyla odeyebiliyosun... kredi kartindan sanal kart cikartabilirsin ya da direk numarasini girip odeyebilirsin... benimkinin limiti her daim dolu, ugrasmadim sanal kartla yatirdigim kadardan satin aldim...

arkadaslar umarim gelir... hepiniz bunu gorunce soyle kalpten bir "insallah" diyin =) belki bu hafta icinde elime gecer o zaman... cekim yasasina inanmaya basliycam, olumlu dusun.... olumlu dusuuuuuuun..... =)
iki de ebay siparisim var, daha onlara dertlenmeye baslamadim =)

canim paypal ya da kredi kartiyla odeyebiliyosun... kredi kartindan sanal kart cikartabilirsin ya da direk numarasini girip odeyebilirsin... benimkinin limiti her daim dolu, ugrasmadim sanal kartla yatirdigim kadardan satin aldim...

arkadaslar umarim gelir... hepiniz bunu gorunce soyle kalpten bir "insallah" diyin =) belki bu hafta icinde elime gecer o zaman... cekim yasasina inanmaya basliycam, olumlu dusun.... olumlu dusuuuuuuun..... =)
iki de ebay siparisim var, daha onlara dertlenmeye baslamadim =)

sabret bebeiim hissediyorum geleceklerrr:eek:. burası küçük bi yer oldugundan elime daha çabuk ulaşıyodur tatlım muhtemelen istanbul biraz daha yavaş olabilir dağıtım konusunda yani umarım öyledir-tatlicadiarzu-

hulicim canm bende sanal kartımla yapıyorum alışverişleri paypal iş bankası kartları kabul etmiyor sanırım ya hem sanal kartımdan hemde normal kartımı kayıt edeyim dedim 2
sindende ayrı ayrı para düşüldü ama ekstreye yansıyan bişey yok 4 dolar boşa gitti:kızgın:

çikolatastar benimde yüzüm diğer yerlere göre kırmızı hassaslığından ve gözeneklerden..bu kullandığın uriagein kremi iyi geldimi sana işe yarıyormu? sağol şimdiden...

allahım keşke beni sevilin ya da tekın acarın sahıbı istese annemden:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: delikafadulden delikafadulden :Saruboceq: :Saruboceq:

kızlar ne güzel şeyler almışınız semyıl caklit burcu hoşçakal jigsaw hepinizin aldıkları süper
burcu ve çaklit artık sizin malzemeler bence eve sığmıyodur ne dersiniz:)çaklit çok güzel farların ve uriage i kullanmaya başlamışın bende düşünüyom ama la roche posay mi omu diye ikilemdeyim ne dersin sen araştırmışınndır şimdi?inşşşşşşşş siparişinde yarın gelir seni çok uğraştırmaz canım
jigsawwwwwwww bayıldımmmmmmmmmm farına yaaa bende genelde o tonlarda yaparım makyajımı vede istediğim tonlar güle güle güzelleşşşşş
damla canım sen napıyonn nasıl gidiyo

çikolatastar benimde yüzüm diğer yerlere göre kırmızı hassaslığından ve gözeneklerden..bu kullandığın uriagein kremi iyi geldimi sana işe yarıyormu? sağol şimdiden...

canim ben bu renkli nemlendiriciyi dun aldim, ama oncelikle onun bir normal nemlendiricisi var. benim hassas ciltler icin gene uriage nemlendiricim oldugu icin almadim ama bu seri canim, once bu urunlerden basla:

pr_01_1298_max.jpg

hoscakal,semyıl,chocolatestar,jigsaw,brcinn aldıklarınız cok guzel gorunuyor..gule gule kullanın yenılerınızı :1hug:

kızlar ne güzel şeyler almışınız semyıl caklit burcu hoşçakal jigsaw hepinizin aldıkları süper
burcu ve çaklit artık sizin malzemeler bence eve sığmıyodur ne dersiniz:)çaklit çok güzel farların ve uriage i kullanmaya başlamışın bende düşünüyom ama la roche posay mi omu diye ikilemdeyim ne dersin sen araştırmışınndır şimdi?inşşşşşşşş siparişinde yarın gelir seni çok uğraştırmaz canım
jigsawwwwwwww bayıldımmmmmmmmmm farına yaaa bende genelde o tonlarda yaparım makyajımı vede istediğim tonlar güle güle güzelleşşşşş
damla canım sen napıyonn nasıl gidiyo

valla canim benim malzemeler su plastik uclu cekmeceler var ya onlara sigiyor =) kremlerim falan baska yerde duruyor tabi =) gorundugu kadar cok degiller aslinda :eek: ben uriage tavsiye ediyorum gercekten, la roche posay loreal grubuna ait bir marka, ayni kalitede olduklarini soyluyorlar, ama uriage termal su kaynakli oldugu icin cok guzel, benim cok isimi gordu, yuzumde gercekten hic siyah nokta kalmadi, cildim acayip kendine geldi =) tavsiye ederim yani =)

X