Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bunlarda bnm bugün aldıklarım yeni foto ekliorum tam bilmiorum kusura bakmaın
dsc05195.th.jpg
[/IMG]
catherine arley patakrem flormar lash lift mascara ve she lip gloss

kızlar bunlarda bnm bugün aldıklarım yeni foto ekliorum tam bilmiorum kusura bakmaın
dsc05195.th.jpg
[/IMG]
catherine arley patakrem flormar lash lift mascara ve she lip gloss

canim resmin uzerine tikla, sonra acilan imageshack sayfasinda tekrar tikla. sonra adres cubugundaki linki kopyala ve
taglarinin arasina koy. o zaman duzgun gozukur.

chcolate star su kremin adini yazarmisin tam olarak siyah noktalarla ilgili...

arkadaslar birkac sorum var... 24 yasindayim olgun mu genc cilt kategorisine mi giriyorum... ne tur cilt bakim urunu kullanmam lazim cildim gercekten cok kuru. makyaj yaparken cildim dokuluyor resmen ...

iyi bir gozalti kremine ihtiyacim var denediklerinizden tavsiye verirseniz sevinirim.

tskler

chcolate star su kremin adini yazarmisin tam olarak siyah noktalarla ilgili...

arkadaslar birkac sorum var... 24 yasindayim olgun mu genc cilt kategorisine mi giriyorum... ne tur cilt bakim urunu kullanmam lazim cildim gercekten cok kuru. makyaj yaparken cildim dokuluyor resmen ...

iyi bir gozalti kremine ihtiyacim var denediklerinizden tavsiye verirseniz sevinirim.

tskler

canim siyah nokta kremi degil, hem soruna da cevap vereyim.
ben de 24 yasindayim, genc cilt kategorisine girmiyoruz ama genc cilt gibi davranmamiz gerekiyor, yani olgun tipi urunler kullanmamamiz lazim henuz. benim sana onerebilecegim, ki benim de cildim kuru, once iyi bir temizleyici alman. alkolsuz ve bol sutlu birsey olmali, uriage creme lavante oneririm. sonra bir tonikle cildini temizleyip en onemli urun olan nemlendirici surmelisin. benim nemlendiricim yine uriage, tolederm serisi, hassas ve reaksiyon gosteren ciltler icin. bana inanilmaz iyi geldi. ben siyah noktalar icin haftada iki kere peeling ve bir kez kil maskesi yapiyorum canim, banyodan sonra gozeneklerim acikken once gozle gorunur siyah noktalari halledip sonra tonikle silip hemen kil maskesi yapiyorum, cildim uc haftada falan kendine geldi. bu yeni aldigim krem ise cildim kizarik oldugu icin renkli bir nemlendirici ariyordum, uriage'da buldum. cilt urunlerimin hepsi uriage, sadece tonigim nivea o da evde vardi, zaten en onemsiz urun tonikmis, en onemlisi de nemlendirici. bir de peeling'im noviderm marka, uriage tavsiye eden eczacim peelingde onu tavsiye etti. umarim yardimci olabilmisimdir canim... uriage internetten de alinabiliyor ayrica vichy falan satan luks eczanelerde de bulabilirsin avmlerdeki gibi...

sagol canim simdi bendeki urunler clinique makyaj temizleyicisi mousse olanlardan... makyaji ponla temizliyorum cok ise yariyor. fakat neutrogina kullaniyorum gunluk temizleyici olarak. ama cildim cok cok kuru oluyor . sanki memnun degilim gibi yani.. peeelingde avonun clearskin serisinden aldigim bir urunu kullaniyorum o da fena degil. tonik kullanmiyorum:S nemlendiricimde pounds markaydi en son denemek amacli markette gorup almistim. tavsiye ettigim nemlendiriciyi deniycem.... ama cilt kurulugumdan biktim. cogu ucuz pahali dandik kalite cok urun denedim. ama memnun kalmadim.

bu arada gozalti kremi biliyormusun gozlatlarim boyle yorgun gibi ve sanki puruzsuz degil gibi.. gocuk degiller ama bole bir gariplik var...ozellikle goz makyajimi sildikten sonra...

ha bu arada ben siyah noktalari sikinca daha sonra yara oluyorla r veya kaniyor kirmizi leke kaliyor yuzumde. sikarak temizliyemiyorum. napicam bilmiyorum. hep iz yara oluyo suratim nazik olsam bile..!

ha bu arada ben siyah noktalari sikinca daha sonra yara oluyorla r veya kaniyor kirmizi leke kaliyor yuzumde. sikarak temizliyemiyorum. napicam bilmiyorum. hep iz yara oluyo suratim nazik olsam bile..!

canim cildin fazla kuru demek ki, benim en azindan T bolgem yagli... sen iyi bir nemlendirici bulmalisin, bir de sephora magazasinda cinden gelen bi goz kremi gormustum, tekrar gittigimde sorarim senin icin, zorla satmaya calistilar goz bakimi bu yasta baslar illa ki alin diye, ama o sirada almadim... tekrar yolum dustugunde sorayim =) bir de sanki gecenlerde goz altini tedavi eden bir krem gormustum ama neydi neredeydi :S cok unutkan oldum bu aralar...

la roche posay goz altı kremi cok iyiymis diye duydum bi de...

Son düzenleme:
haklisin aslinda sirf bu yuzden ben size fondeton sormustum ya .. yves saint launrent radiancce diye birssey buldum. cildimde renk farkliliklarida var biraz. her yeri dengeliyormus ve fircaliymis iyi bir urun dediler. cildim kuru dedigin gibi iyi bir nemlendiriciye denk gelirsem belki fondoten sorunumuda ortadan kaldirrim;. cildimde kusur bir tek burun kismimda siyah noktalar ve biraz renk farkliliklari var sirf o yuzden istiyorum ben fondoten. yoksa ihtiyacim yok. bilmiyorum herkesin oylemi ama ben bugday yazin bronz ten oldugum icin ten deisimlerimde yuzum renk degistiyor.

kıslar cicilerinizi ii günlerde kullanın :)
murgizcm şifremle ilgili bi sorun vardı dün öğlenden beri giremedm siteye
artık alıcak bişi bulamıorm en son geçen hafta eklemiştm:)

brigette canim =(

ooof of... burcu'nun bu kadar cabuk almasini anlayamiyorum, once 8 is gununde gecti eline, sonra da benden bir hafta sonra verdigi siparisi aldi ustelik benimkini odedigimin ertesi gunu kargoya vermisler... acaba edirne'ye gidicek paketler ayriliyor da o yuzden mi daha cabuk ulasiyor? cevizlibag subesinde binlerce paket oluyormus, belki daha benimkine sira gelmedi... bu arada brigette'den cevap gelmedi ama kayiplar tamamen bizim sorumlulugumuzdaymis ve alirken bunu kabul ediyormusuz... yani elime gecmezse ne yapicam bilmiyorum...

hmmm bende brigetten alışveriş yapmayı düşünüyordum bak şimdi bende bolu dayım kayıp sorumluluğunda bizde olması kötü yaaa canım bence ist yoğundur bu yüzden geçikmiştir aklına kötü şeyler getirme :1hug:

çikolatam bence biraz sabret çünkü ist çok büyük bi yer zaman alır dağılması bu tarz şeylerin bence acele ediosun bence 1 hafta kdr daha bekle

hindistancevizi ii olmuş boyut sayfa kaymamış çünkü tekrar ii günlerde kullan nasıl memnunmsn patakrem

canim paypal ya da kredi kartiyla odeyebiliyosun... kredi kartindan sanal kart cikartabilirsin ya da direk numarasini girip odeyebilirsin... benimkinin limiti her daim dolu, ugrasmadim sanal kartla yatirdigim kadardan satin aldim...

arkadaslar umarim gelir... hepiniz bunu gorunce soyle kalpten bir "insallah" diyin =) belki bu hafta icinde elime gecer o zaman... cekim yasasina inanmaya basliycam, olumlu dusun.... olumlu dusuuuuuuun..... =)
iki de ebay siparisim var, daha onlara dertlenmeye baslamadim =)

İnşAllah Çak . . .
Bende che sparişim için endişeliyim ve everyday sparişide ulaşmadı elime . . .
che şöle bi mail atmış ;

We thought you would like to know, your recent order 1891785 from Cheap perfume fragrances aftershave and cologne at discount prices from CheapSmells.com has been dispatched. You should expect delivery as per our delivery notification, which can be found at

anladığım bi problem yok ama . . . yanlış mı anlıyorum ?

:bbo:

alan alana bakmasi harika oluyor burdan

bende ekleyim biraz

bunlar teyzemin bana dogum günü hediyesi parfüm elizabet arden gayet hos kokuyor ve digerleri tchibo'nun bronzing set
dsc00736.jpg

bunlarida cuma günü aldim mavi icinde biraz altin rengi olan fara bayildim. kullanirken bir damla suyla karistirip sürülüyor acaip renk veriyor metallic bir parlakligi var. su kullanmadan sürüldügünde ise gayet hafif bir rengi var
rimel maybelline'dan 10 euroya aldim ama dogrusu okadarda begenmedim belki zamanla hosuma gider bakalim
dsc00742.jpg

alan alana bakmasi harika oluyor burdan

bende ekleyim biraz

bunlar teyzemin bana dogum günü hediyesi parfüm elizabet arden gayet hos kokuyor ve digerleri tchibo'nun bronzing set
dsc00736.jpg

bunlarida cuma günü aldim mavi icinde biraz altin rengi olan fara bayildim. kullanirken bir damla suyla karistirip sürülüyor acaip renk veriyor metallic bir parlakligi var. su kullanmadan sürüldügünde ise gayet hafif bir rengi var
rimel maybelline'dan 10 euroya aldim ama dogrusu okadarda begenmedim belki zamanla hosuma gider bakalim
dsc00742.jpg

güle güle kullan canım . . .
arden in kokuları için bende çok güzel şeyler duydum . . .

:asigim:

güle güle kullan cnm çok güseller
mavi altın simli farın markası nedir tatlım

Son düzenleme:
sunflower...hey gidi günlerim..ortaokul zamanlarımda kullanırdım bu kokuyu sonra ağır gelmeye başladı malum migrendn dolayı her istediğim parfümü kullanamıyorum :KK43:
güle güle kullanın

İnşAllah Çak . . .
Bende che sparişim için endişeliyim ve everyday sparişide ulaşmadı elime . . .
che şöle bi mail atmış ;

We thought you would like to know, your recent order 1891785 from Cheap perfume fragrances aftershave and cologne at discount prices from CheapSmells.com has been dispatched. You should expect delivery as per our delivery notification, which can be found at

anladığım bi problem yok ama . . . yanlış mı anlıyorum ?

:bbo:

canım siparisinin yola cıktıgını belirtmisler =) umarım en kısa zamanda gelir....

OOOOOOOOOOOOOOF OFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

X