Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kizlar ben simdi inglot sitesine baktim. avustralya markasiymis. kucuk paletler 85 dolar buyuk palet yapmak 160 diyor sitede.

inglot polonya markasi canim, hatta ben polonyali bir arkadasima ismarliyorum burada olmayan seyleri... emin misin avusturalya olduguna? hic zannetmiyorum, sadece orada magazalari var...

kizlar ben simdi inglot sitesine baktim. avustralya markasiymis. kucuk paletler 85 dolar buyuk palet yapmak 160 diyor sitede.

fiyati fena degilmis diyecegim ama büyüklüklerini bilmiyorum

almagester'cim sen de gule gule kullan ve su an ismini tek tek saymadigim herkes de =)

ben de bugun inglot'daydim, integra ve m3ler geri donmus son kez =)

DSCN3025.jpg

tatlimmmm yine döktürmüsün, renklere bayildim
güle güle kullankaydirigubbakcemile

inglot yazinca direk karsima avustralya resmi sitesi cikiyor.arama sonuclarinda da baska site cikmiyor bende. polonya olabilir bilemiyourm tam olarak.

Son düzenleme:
missplayful,huli,malibu,b&m,çikolata kızlar hepiniz iyi günlerde kullanın süper valla hepsi. buarada inşallah adını unuttuğum biri olmamıştır. buarada ben loreal teleskopik aldım ve bi daha asla değiştirmem bayıldımmmmmmmmmdelikafaduldendelikafadulden

kızlar bende bugün inglota uğradım yine bi palet yaptım. iki pudra aldım ikiside pembe tonlarda biri hafif simli ama pek belli olmamış diğeri mat.-tatlicadiarzu- bide beyaz far aldım ben göz altılarınna ve allıktan sonra hemen yanak altına bazen pudra sürüyorum daha belirgin oluyor. mat beyazım vardı bu çok güzel hafif simleri var öle ışıl ışıl değil.

1002446.jpg

1002445.jpg

06ım bittim paletine hele içindekilere . . . bayıldım . . . pudranın simi belli olmuş canım çok şık bahsettiğin gibi hafif simli . . .

:asigim:

bende show kullanıyorum fakat teleskopiği soktun şimdi aklıma valla . . .

Park Bravo nun tüm mağzalarında ınglot var mı acaba ???? 06ım yani ınglot a gittim denilirken Park Bravo yolu tutuluyor değil mi ?
Acaba Trabzon Park Bravo da ınglot var mıdır ? Yani her Park Bravo da ınglot var mı ?
delikafadulden

denizciğim güle güle kullan tatlım senin gbi çok şekeler özellikle en sondaki

tesekkur ederim canim =)

arkadaslar inglot su anda adana, ankara, istanbul, izmir ve mersin'de var. yeni magaza acildi mi bilemiyorum ama bu sekilde su an icin =)

cok begendiginiz birsey olursa benim evime bes dk, kargolarim size =)

almagester'cim sen de gule gule kullan ve su an ismini tek tek saymadigim herkes de =)

ben de bugun inglot'daydim, integra ve m3ler geri donmus son kez =)

DSCN3025.jpg
canım bayıldım farlarına, özellikle mor tonlu olan,güle güle kullan...
ben de ,inglotu ilk kez burda duydum...ne kadara aldın bilgi verebilir misin?

missplayful,huli,malibu,b&m,çikolata kızlar hepiniz iyi günlerde kullanın süper valla hepsi. buarada inşallah adını unuttuğum biri olmamıştır. buarada ben loreal teleskopik aldım ve bi daha asla değiştirmem bayıldımmmmmmmmmdelikafaduldendelikafadulden

kızlar bende bugün inglota uğradım yine bi palet yaptım. iki pudra aldım ikiside pembe tonlarda biri hafif simli ama pek belli olmamış diğeri mat.-tatlicadiarzu- bide beyaz far aldım ben göz altılarınna ve allıktan sonra hemen yanak altına bazen pudra sürüyorum daha belirgin oluyor. mat beyazım vardı bu çok güzel hafif simleri var öle ışıl ışıl değil.

1002446.jpg

1002445.jpg

cok guzel gorunuyor ıkılı olan pudralar.ben hicinglot kullanmadım.memnun musun tatlım ?

canım bayıldım farlarına, özellikle mor tonlu olan,güle güle kullan...
ben de ,inglotu ilk kez burda duydum...ne kadara aldın bilgi verebilir misin?

canim bu farlar uclu, su an iki cesidi de 12 tl... tekli farlar su an 11 tl... palet yaptigin zaman da indirim oluyor, uclu palet 28 tl'ye, besli palet 45 tl'ye denk geliyor...

chcolate ben cok begendim adanadayim su anda gonderdigin link cok isime yaradi bana en yakin yeri bulup bende bir palet yapicam kendime . bayildim dogrusu gecen yil full barbara bort almistim bitmek uzereler. bu senede inglot alirim artik:)

arkadaslar ben inglota baktim aydinlik veren pudra,, mp3 far ve krem allik favorim oldu. biz turkiyede cogu bayanlar unlu ve kalite markalardan alisveris yapiyoruz ama ojelerini genelde almiyoruz. hani herkes gider unlu markanin kapaticisini farini kullanir ama ojesine o parayi vermeyi deger gormez herkes flormar alir genelde. inglotin ojelerini yabanci forumlarda okudum kullanan ve cok memnun kalanlar tavsiye edenler var. bi kac tane alip denemeyi dusunuyorm

daliah aldiklarin cok güzel güle güle kullan
yukardaki farmi bronz pudrami?

mineralize skinfinish dedikleri bisi canim, hem pudra, hem allik, hem goz aydinlaticisi olarak her isi goren bir urun =)

bu arada inglot ojeleri bende var ama klasik seriyi tavsiye ederim, yani cok rengi olan. ince siseli ve daha pahali olan amc lerden almayin, degmez. klasik seriden mavi, turuncu, mor, bordo, visne curugu ojelerim var, simdi gri almak istiyorum ben de =)

sagol canım,allık tarzı bırsey.rengi cok tatlı beyazımsı

tsk tatlim tekrar iyi günlerde kullan

mineralize skinfinish dedikleri bisi canim, hem pudra, hem allik, hem goz aydinlaticisi olarak her isi goren bir urun =)

bu arada inglot ojeleri bende var ama klasik seriyi tavsiye ederim, yani cok rengi olan. ince siseli ve daha pahali olan amc lerden almayin, degmez. klasik seriden mavi, turuncu, mor, bordo, visne curugu ojelerim var, simdi gri almak istiyorum ben de =)

aaaaa gercektenmi????
ozaman süpermis ya cok severim öyle ürünleri delikafadulden

X