Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dsc00225.jpg

bugun kendimi tutabildim :)

daliahcım o carminanın krem farının 2 rengi vr bende koyu yeşil ve laciverti ben hiç memnun degilim dogrusubenneyaptımki gözümün üstüne sürüyorum alta heryere bulaşıyor kalııcı da degil zaten topaklanma yapmıyor ama 2 saate bile ilk sürdügümden eser kalmıyo ..cnım birde nu niveanın lipstici felan mı nedir o tatlım fiyat da verirsen sevinirim canımcım

daliahcım o carminanın krem farının 2 rengi vr bende koyu yeşil ve laciverti ben hiç memnun degilim dogrusubenneyaptımki gözümün üstüne sürüyorum alta heryere bulaşıyor kalııcı da degil zaten topaklanma yapmıyor ama 2 saate bile ilk sürdügümden eser kalmıyo ..cnım birde nu niveanın lipstici felan mı nedir o tatlım fiyat da verirsen sevinirim canımcım

sorma canım sabah surdum bu kadarmı kotu olur bir far...aktı bulastı dagıldı.aklına gelebilecek her kotu seyi basıma getirdi :) ilk surdum renk muthıs! ben burdayım dıyor! sonra fossss oldu :)

nivea lipstick evet canım cok tatlı naturel bir pembelik veriyor,gozuktugu gibi kırmızı kırmızı gel öp beni gibi durmuyor :) 26 tl ye aldım canım.

kızlar eyeslipsface den alışveriş yapanınız oldu mu?fiyatlar ne kadar uygun :1shok: kaliteli midir acaba?

kızlar eyeslipsface den alışveriş yapanınız oldu mu?fiyatlar ne kadar uygun :1shok: kaliteli midir acaba?

gamzeli çok haklısın bu ne fiyatlar böle yaaaa . . . nerden buldun burayı beaaa ?
süper . . .

:asigim:

ama senin duyduğun endişeyi bende duydum ...

:uhm:

çilekten rujum geldi kızlar çekmeye üşendim fotoyu siteden koydum kaydirigubbakcemile3
çok yumuşak bi yapısı var.beğendim.umarım kalıcılığı da iyidir.
05541280402.jpg

valla sabuncum fiyatların bu kadar düşük olması ister istemez düşündürüyor insanı.bakalım alışveriş yapan olduysa hucumm :KK70: mineral lipstickler hoşuma gitti birde 4lü palet içersine kendin rengini seçip beğeniyosun far ruj vs fiyatı da sadece 1,5 st :1shok:delikafadulden

çilekten rujum geldi kızlar çekmeye üşendim fotoyu siteden koydum kaydirigubbakcemile3
çok yumuşak bi yapısı var.beğendim.umarım kalıcılığı da iyidir.
05541280402.jpg

valla sabuncum fiyatların bu kadar düşük olması ister istemez düşündürüyor insanı.bakalım alışveriş yapan olduysa hucumm :KK70: mineral lipstickler hoşuma gitti birde 4lü palet içersine kendin rengini seçip beğeniyosun far ruj vs fiyatı da sadece 1,5 st :1shok:delikafadulden

güle güle kullan canım markasını ve fiyatınıda yazsaydın keşke . . .

sağol canım :1hug: markası clinique fiyatı da 20 tl idi aldığımda...
dergilerde eyslipsface'in ürünlerinin tanıtımları yapılmış paris hilton fln bir çok ürününü kullanmış doğruysa

Son düzenleme:
bende gecenlerde bu siteyi incelemiştim. yakma kendini boşver burcu dedim:KK70: ama alışveriş yapanlar memnun arkadaşlar almak isteyenler varsa zaten ürünler ucuz 1-2 bişey sipariş edin deneme amaçlı cebinizede dokunmaz :)

elf amerikada meshur bir marka, guvenilir olmasi ve ucuzluguyla meshur ama hicbir zaman bir MAC kalitesi beklemeyin tabi ki... yani oyle deniyor =)

burcu ya sen bizi batırcaksın :eek:klava: bide buna bakalım...kaydirigubbakcemile2 çikolataya katılıyorum mesela bizdede pastel flormar ünlü markalar, amerikada da öyle olsa gerek yani vardır mutlaka yerli ve ünlü markalar ama bıktım ben artık ya alıp elimde patlamasından zaten bin tane şey vardı atcam çoğunu

Son düzenleme:
ya brcnn brigette'den sen de sanirim cuma gunu alisveris yapmistin taa iki hafta sonraki carsamba gelmisti di mi... ben de bekliyorum bugun pzt, umarim en gec carsamba gelir, bu ne gecikme ya... strawberry kac gun icinde gonderiverdi sanirim benim ebayler bile daha erken gelicek...

bende gecenlerde bu siteyi incelemiştim. yakma kendini boşver burcu dedim:KK70: ama alışveriş yapanlar memnun arkadaşlar almak isteyenler varsa zaten ürünler ucuz 1-2 bişey sipariş edin deneme amaçlı cebinizede dokunmaz :)

burcu ben bunu yeni gördüm bir iki derken cebimiz çeşt çeşit dolacak:roflol::roflol:

almagesterim bende almamaya karar verdim. büyük ihtimalle haftasonu istanbuldayım o zaman naparım bilmiyorum ama :KK70:

denizim canım evet cuma vermişim siparişi ama ne zman geldiğni hatırlamıyorum dönüp sayfalara bakmakta zor geldi kaçında eklemişim resimleri diye:KK70:
geç gönderiyolar ya:KK43: strawberry 1 haftada benim elimde oluyodu. bu hafta gelir diye düşünüyorum seninkiler ama belli olmaz yinede

almagesterim bende almamaya karar verdim. büyük ihtimalle haftasonu istanbuldayım o zaman naparım bilmiyorum ama :KK70:

denizim canım evet cuma vermişim siparişi ama ne zman geldiğni hatırlamıyorum dönüp sayfalara bakmakta zor geldi kaçında eklemişim resimleri diye:KK70:
geç gönderiyolar ya:KK43: strawberry 1 haftada benim elimde oluyodu. bu hafta gelir diye düşünüyorum seninkiler ama belli olmaz yinede

ben usenmedim baktim =))) carsamba gelmis canim... ooof of... gelmezse diye icim icimi yiyor simdi... ama buyuk ihtimalle gelir ya bu hafta icinde...

bu ne ya bulunan siteler gittikce ucuzluyor nerden alisveris edecegimzi sasirdik bu ne ya 1 $ a nerdeyse hersey kafam döndü-tatlicadiarzu-

X