Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar bana pembe tonlarında far lazım dörtlu pembe tonları farlardan olabilir kalıcı olsun istiyorum çok aşırıda pahalı olmasın yardımcı olur musunuz

canim golden rose dortlu var pembe fiyatini bilmiyorum ama cok fazla degildir...

Image2-3.jpg

8b8d_1.JPG

Arkadaslar Sebastian Trucco marka holographic far bazi ismarladim bakalim bes renk... Hepsi beyaz gibi ama surunce kirmizi, altin rengi, yesil, mavi ya da lila yanar donerli oluyor. uygun renkte makyajin altina baz olarak dusundum. ilk defa bir arkadasimda gormustum ona da birinden hediye gelmisti, hayatta bulamam saniyordum, ebay'de buldum =)

8b8d_1.JPG

Arkadaslar Sebastian Trucco marka holographic far bazi ismarladim bakalim bes renk... Hepsi beyaz gibi ama surunce kirmizi, altin rengi, yesil, mavi ya da lila yanar donerli oluyor. uygun renkte makyajin altina baz olarak dusundum. ilk defa bir arkadasimda gormustum ona da birinden hediye gelmisti, hayatta bulamam saniyordum, ebay'de buldum =)

canim renkler cok dogal duruyor güle güle kullan

1-23.jpg

Strawberry siparisi olan Stila Belle of the Ball paleti

2-23.jpg

Farlar

3-19.jpg

Stila Convertible Color alliklar, usttekiler gecen hafta gosterdiklerim, alttakileri Paris'e giden bir arkadasa ismarlarmistim, benim icin Sephora magazalarini gezip bulmus sagolsun =D

4-18.jpg

Yeni alliklarim, Fuschia ve Peony

1-23.jpg

Strawberry siparisi olan Stila Belle of the Ball paleti

2-23.jpg

Farlar

3-19.jpg

Stila Convertible Color alliklar, usttekiler gecen hafta gosterdiklerim, alttakileri Paris'e giden bir arkadasa ismarlarmistim, benim icin Sephora magazalarini gezip bulmus sagolsun =D

4-18.jpg

Yeni alliklarim, Fuschia ve Peony

renkler harika ya iyi günlerde kullankaydirigubbakcemile

herkes yenilerini güle güle kullansınkaydirigubbakcemile5. çikolata renkler harika :lepi:

bende üzerime aliyorum tsk ler tatlimŞeniz

kısaaalarrr naperrrr
cuma günü eşimle fatih hıstorya alışveriş merkezine gittik acayip güzel olmuş tavsiye ederim
orda gezerken bi stant vardı farları gördüm ve koştum acayip güzellerdi
vala hiç makyajla aram olmadığı için bu markayı duymadım biraz pahalı geldi ama aldım :)))bulmuşken kacırmım dedim
far tekli ve fiyatı 16tl
BELLA PİERRE MİNERALLİ GÖZ FARI iki adet bi gümüş gibi beyaz rengi birde altın sarısı renginde
yanlız birini testır aldım heheeee yoktu beğendiğim numara bende bunu verin evim uzak gelemem bida zorr dedim vallah aldım heheee tabi indirim oldu onda
dsc01521.jpg

Son düzenleme:
güle güle kullan bm cim bende kullanıyorum bella pier mineral makyaj ürünlerini fondoten allık bide far ı mevcut

yaw kıs dediki
seffak dudak parlatıcısı ile far olarak ve ruj olarakta kullana bilirmişim
pembe vs renkleri allık olarak kullanabilirmişim
konsantre ürünmüş doğalmışş:1shok:
aldığım renkelr bi fara uygun şakkıdı
inşlh memnun kalırım
24 saat kalıcılığı varmış mış mışş

chcolate urunler cok guzel zaten ne varsa pariste var:)

b& m aldiginiz urunler azicik pahali olabilir ama kalit e ve guzel urunler., eger mineral icerikli urunleri seviyorsaniz bulabilirseniz bare minerals alabilirsniz e bay de mevcut. cok dogal urunler...

kısaaalarrr naperrrr
cuma günü eşimle fatih hıstorya alışveriş merkezine gittik acayip güzel olmuş tavsiye ederim
orda gezerken bi stant vardı farları gördüm ve koştum acayip güzellerdi
vala hiç makyajla aram olmadığı için bu markayı duymadım biraz pahalı geldi ama aldım :)))bulmuşken kacırmım dedim
far tekli ve fiyatı 16tl
BELLA PİERRE MİNERALLİ GÖZ FARI iki adet bi gümüş gibi beyaz rengi birde altın sarısı renginde
yanlız birini testır aldım heheeee yoktu beğendiğim numara bende bunu verin evim uzak gelemem bida zorr dedim vallah aldım heheee tabi indirim oldu onda
dsc01521.jpg

ay bunlarin renkleri cok güzelmis güle güle kullan

bm cim altın renkli olandan bende de var ben gloss sürüp üstüne hafiçe dokunduruyorum ara ara
çok hoş ışıldıyoo

mineral fondotenimin kapağına da döküyorum uygularken biraz bulaştırıyorum yüzüde ışıldıyo öyle abartılıda değil ben çok seviyorum

bm cim altın renkli olandan bende de var ben gloss sürüp üstüne hafiçe dokunduruyorum ara ara
çok hoş ışıldıyoo

mineral fondotenimin kapağına da döküyorum uygularken biraz bulaştırıyorum yüzüde ışıldıyo öyle abartılıda değil ben çok seviyorum

hımmmmCADIARZU
denerim bakalım bi ara bende

chcolate urunler cok guzel zaten ne varsa pariste var:)

b& m aldiginiz urunler azicik pahali olabilir ama kalit e ve guzel urunler., eger mineral icerikli urunleri seviyorsaniz bulabilirseniz bare minerals alabilirsniz e bay de mevcut. cok dogal urunler...

evet öyleymiş şakkıdı
valla daha ilk defa mineral içerikli konsantre ürün kullanıcam
pek makyajla aram yoktur
alırım 1 sene makyaj kutumda bekeler bitiremem :roflol:
ama aldığım zaman bilindik kaliteli bişi alırım ünki pek para yatırmam makyaja almışken iyi olsun cildime zarar vermesin doğal olsun derim:eek:

X