Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu ne ya bulunan siteler gittikce ucuzluyor nerden alisveris edecegimzi sasirdik bu ne ya 1 $ a nerdeyse hersey kafam döndü-tatlicadiarzu-

cepte para biter siteler bitmez hulicim ya mesela şu site var gayet uygun fiyatları amma türkiyeye yok gönderisi kötükedihüso directcosmetics bi sürüde ürün var güzel güzel yaaaa:çok üzgünüm: sen sanırım almanyadaydın alışveriş yaparsın artık:1ninca:

bide kızlar ben şu resimdeki mor fardan istiyorum aynı ton bu rengi arıyorum ama aldıklarım hep çokçok açık rengi oluyor bu rengin aynısını bildiğiniz bir marka varmı varsa nütfenn bilgilendirin beni almak istiyorum yaaa:lepi:

adszx.png

cepte para biter siteler bitmez hulicim ya mesela şu site var gayet uygun fiyatları amma türkiyeye yok gönderisi kötükedihüso directcosmetics bi sürüde ürün var güzel güzel yaaaa:çok üzgünüm: sen sanırım almanyadaydın alışveriş yaparsın artık:1ninca:

bide kızlar ben şu resimdeki mor fardan istiyorum aynı ton bu rengi arıyorum ama aldıklarım hep çokçok açık rengi oluyor bu rengin aynısını bildiğiniz bir marka varmı varsa nütfenn bilgilendirin beni almak istiyorum yaaa:lepi:

adszx.png

site söylemin bana kafayi yicem :)))))))
bir bakam tatlim bunada

ayrica mor far gercekten güzelmis

eyeslipsface yaz ciki vallah

kızlar bilmiyorum farkettinizmi ama sadece bunu yazınca amerikadaki siteye bağlanıyorsunuz onunda türkiyeye gönderimi yok sonuna co.uk da eklerseniz türkiyeye gönderim yapan site açılır bilginiz olsun diyim bazı ürünlerde yok buraya gönderen sitede malesef:çok üzgünüm:

kızlar bu siteden nasıl alışveriş yapıyosunuz Türkiyeye geliyo mu ürünler baktım bişi anlamadım dabenneyaptımki

kızlar bilmiyorum farkettinizmi ama sadece bunu yazınca amerikadaki siteye bağlanıyorsunuz onunda türkiyeye gönderimi yok sonuna co.uk da eklerseniz türkiyeye gönderim yapan site açılır bilginiz olsun diyim bazı ürünlerde yok buraya gönderen sitede malesef:çok üzgünüm:

hadi ya tüh:uhm:
nerden baktin hemen ya nereye gönderdigini ben bulamadim salakmiyim ne -tatlicadiarzu-

adszx.png

canim inglot'da aynisi olmasa bile buna cok yakin ucluler var... son kez satiliyormus turkiye'de sonra tamamen kalkacakmis =) ben dun uclu bir mor almistim gordun mu?

DSCN3025.jpg

sol alttaki canim...

Son düzenleme:
deniz canm görmüştüm evet ama sorayım dedim bu renk vermesini istiyorum çünkü farın resimde emin değilim ama 2 renk uygulanmış sanırım bu mora bayılıyorum
inglota baktım gidebileceğim bi cevahir var vakit kalırda gidersem oraya uğrarım canım
ama gidemezsem senden rica ederim beni kırmazsın demiiiiiiiii:1hug::Saruboceq:

hulicim sepetime 1-2 ürün ekledim alıcakmışım gibi en son aşamaya kadar gittim orda adres bilgilerini girerken gönderdikleri yerler çıkıyor tatlım

deniz canm görmüştüm evet ama sorayım dedim bu renk vermesini istiyorum çünkü farın resimde emin değilim ama 2 renk uygulanmış sanırım bu mora bayılıyorum
inglota baktım gidebileceğim bi cevahir var vakit kalırda gidersem oraya uğrarım canım
ama gidemezsem senden rica ederim beni kırmazsın demiiiiiiiii:1hug::Saruboceq:

hulicim sepetime 1-2 ürün ekledim alıcakmışım gibi en son aşamaya kadar gittim orda adres bilgilerini girerken gönderdikleri yerler çıkıyor tatlım

kirmam tabi canim ne demek zaten cevahirin dibinde oturuyorum =) sana tavsiyem far bazi kullanman, renkleri aynen gozuktukleri gibi yapiyor...

kirmam tabi canim ne demek zaten cevahirin dibinde oturuyorum =) sana tavsiyem far bazi kullanman, renkleri aynen gozuktukleri gibi yapiyor...

yanılmıyosam too facedi önermiştin dimi baz olarak .kaydirigubbakcemile2
aklımda canım o kadar çok almak istediğim şey varki umarım hepsini bulabilirim too faced ürünleri nerelerde bulabilirim sevilde falan varmıdırhihoyyyt

yaaaaaaaaa

canlarr, bu elf sitesinde kayboldum ben resmen!!

lip gloss setleri bitirdi beni ya, 5 li set, 5 dolar mı gerçejten ?? CADIARZU delikafadulden

yaaaaaaaaa

canlarr, bu elf sitesinde kayboldum ben resmen!!

lip gloss setleri bitirdi beni ya, 5 li set, 5 dolar mı gerçejten ?? CADIARZU delikafadulden

bende fırçalara bittim . . . ama 2 ürüne ortalama 8$ kargolama bedeli yükledi . . .

CADIARZU

ürünler uygun ama kargolama CADIARZU

kızlar ben elfin sitesinden dün alışveriş yaptım bugun kargolanmış sırnaşık şey ama fiyatlar pound üzerinden dolar değil ve 1 pound da 2.5 tl felan yapıyor.bilginiz olsun diye söyleyim dedim a.s

arkadaslar herkes elf ten uzak dursun lutfen... elf sadece ucuz bir markadir... amerikada kaldim su an turkiyedeyim., birebir elf urunlerini aldim kullandim. kulanan pek cok amerikali arkadaslarim vardi.yahoo answers forumlarindada herkes ne kadar memnuniyetsizligini tartsiiyor.

ben lip gloss aldim ve far... guya bana kargo odenmiyecek denilmisti. kargo bana fatura edildi.lip glosslar plastik gibi kokuyor ve yapis yapis cok dandik. gonderdikleri urunler barbie bebeklere gore minicik ufacik kucucuk.arkadasim set siparis verdi 2,5 aya gonderemediler, iptal ettiler parasini cok uzun sure alamadi. her siparisimde hep eksikler oldu.zaten bir isi dogru duzgun yapamazlar. sirketi ararsiniz muhattap olcak biri cikmaz karsiniza... acilmaz telefonlar .. sizi deli ederler. bi ton mail atarsiniz... eger cozemeyeceklerse mahkemeye vermek tehditiyle isinizi yurutursunuz, sizi deli ederler arkadaslar. urunleri zaten dandik. gonderim deseniz. 10 parca siparis etseniz 2 si unutlur veya yok gonderilcek denir o parcalar gelmez size. kargo odemiceksiniz derler size odetirler yanlislik oldu derler. para iadesini yapamazlar...vs vs... elf e dokun bin ahhh isit yanii. urunler deseniz cok da iyi degil. bu fiyata bu kalite dicekseniz alin. halis muhlis cin malida. lip glosslar plastikten yapilmis sanki,,,,

sadece SEPHORA nin kalitesini kullanarak ve clinique ten daha iyi daha ucuz diyerek rengarenk web sayfasi hazirlayip dusuk fiyatlarla satis yapmaya calisan en dandik sirkettir,

sephora nin urunuymus guya., yani sephoranin yaraticisindan diye reklamlari var. yani paranizi vermeyin bu urunlere pisman olursunuz... hadi olduki aldiniz hersey eksiksiz ! sansiniza geldi.. ilerde acisi cikar urunler kalite degil arkadaslar. ama o fiyata ancak karsiligini verecek nitelikteler. eger diyorsaniz ben deniycem... siz bilirsiniz. standart sitesi sadeec usa ve canadaya gonderiyor sanirim... pound ile olan avrupa icin olan website olmali.

daha fazla dfetayli bilgi almak isteyenler yahoo answers forumlarinda elf kozmetik sayfalarinda yorum okuyabilirler. ingilizceniz varsa okuyun bende yorum yaptim oraya .. herkes paylasiyor. ing olan arkadaslar okusun ondan sonra alsinlar bence. ama kaliteden eser aramayin. sephora kalitesini kullanip dandik urun kakalayip para kazanmaya calisan yan uruncukler bunlar.

Son düzenleme:
kkbile arkadasim o fiyatlar amerika ve kanada sanirim. sana direk avrupa standardi fiyati vermisler. cunku buraya yollamiyorlar o fiyata sanirim

yanılmıyosam too facedi önermiştin dimi baz olarak .kaydirigubbakcemile2
aklımda canım o kadar çok almak istediğim şey varki umarım hepsini bulabilirim too faced ürünleri nerelerde bulabilirim sevilde falan varmıdırhihoyyyt

canim too faced sephora'da var sadece, sephora da astoria ve istinye park'da var, anadolu yakasi'nda da var ama magazanin adini unuttum aybike bilir onu soylemisti hatta =)

X