Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
strawberryden aldığımız ürünlerin Hong Kongdan geldiğini biliyormuydunuz?????
bilsem asla almazdım ben.....kötükedihüso

ama butun amerika ve italya menseeli urunler bile cin ve asya ulkelerinde uretilip buraya geliyor. cunku amerikada bunlari yapabilecek fabrika yok dolayisiyla ucuz iscide yok. pek cok marka cinde uretilir. bu kalitesiz oldugu anlamina gelmez, sadece markalarin ucuza getirmek icin uretim yaptirdigi ama baslarina kendi muhendisini organizator ve yoneticilerini geitrdigi imalat yeridir. cin her ne kadar kalitesiz ve ucuz urunleriyle taninsada... pek cok kalite urunde cinin uretim kabiliyeti ve gelismisligi nedeniyle orada uretilir. cinde bolge bolge sanayi ve fabrika kolonileri var. mesela bir yere gidiyorsunuz sirf orada ayakkabi uretiliyor, baska yer canta... istediginiz gibi gezip istediginiz firmayla gorusup isinizi yaptiriyorsunuz. cinden gelen urunler icin korkmaniza gerek yok. evet 1 ytl lik urunlerde ordan geliyor 150 ytl lik dkny parfum, nike spor ayakkabisida ordan geliyor. siz markaya dikkat etmeye calisin.marka onemlidir ve iyi olan websitelerden almaya calisin. esim amerikali bir suru amerikan urunu aliyoruz, daha hicbirinde amerika uretimli yazani gormedim.

kıslar cicilerinizi güle güle kullanın çikolata harika ürünler,n bayıldm cnm bizm için de sür sürüştr tatlımm
bm cicilerini ii günlerde kullan cnm

cnm ya bnde de bu avonun 2li farlarından var lila ve buz mavisi bnmkindemi bi tuhaflık var anlamadım 20kere sürüorum yinede renk vermio :uhm:

canım seninkinde bi tuhaflık var heralde bendede varr hemencecik sürülüoo kaydirigubbakcemile2

canım bunları biliyorum zaten, birçok giyim markası çinde üretiliyor fakat konu cildime gelince 2 kere düşünürüm ben evime beyaz eşya alırken bile Türkiye'de üretilenleri istemedim Almanyada üretilen olsun istedim ama malesef çamaşır makinem olmadı mesela annem 15 yıldır bosch'un çamaşır makinesini kullanır benim 1'5 yıllık makinemden daha iyi...ben otomotiv sektöründe çalışıyorum çinde üretilenler genelde yan sanayidir...orjinalini 5 yıl kulanacaksan çinde üretileni 1 yıl kullanırsın, tekstil işi için çinden mal almak mantıklı olabilir fakaat diğer sanayileri için aynı şeyi söyleyemem..
esteenin ürününü sipariş vermiştim, esteenin çinde fabrikası fln yokmuş..inşallah taklit ürün değildir çünkü ebaye de baktım en ucuzu 48-50$ olan mineral ürünleri çinden satış yapanlar 1'99 $ a satıyorlar, fabrikası orada bile olsa bu kadar ucuz olabileceğini sanmıyorum ve taklit olduğnu düşünüyorum..birde nette bi yazı buldum araştırırken..
"Three great reasons not to buy from China (there are actually tons, I know, I work in business).

- The products produced there for the most part, do not have the legislation and regulatory constraints that North America and other non third world countries have. China does not have pollution controls in place as we have here in our manufacturing sectors. They are the heaviest polluters on the planet.
There have been recent documentaries on TV on this. I wish all would see them to know what is really going on. I will throw in ...cheap child labor costs in China as well.

- As a part of the first point mentioned, the products coming out of China do not have the quality controls we have, whereby North America ends up with tainted or poisonous goods

- China's objective is to monopolize the manufacturing sectors world wide. This will eventually put our manufacturing (and jobs here) out of business. China will be the only ones manufacturing, will have a monopoly, will eventually jack up the prices as a result, and you will have to take what you get, poisoned or not.

Sorry but that is what is going on in the real world economics regarding China. And buying their products is supporting their industry, while killing ours."
bende aynen böyle düşünüyorum, aldığım ürünler çokda ucuz değildi ama yine korktum
teşekkürler canım igilendiğin iin

zaten sirket de hong kong'da canim, yani hong kong'dan postaya vermek zorundalar. her marka nerede urettiriyorsa oradan geliyo aslinda urun.

öyledir inşallah canm inan çok rahatladım sen böyle diyince:lepi:a.s.

strawberryden aldığımız ürünlerin Hong Kongdan geldiğini biliyormuydunuz?????
bilsem asla almazdım ben.....kötükedihüso

bugune kadar strawberryden alınıpta orjinal çıkmayan ürün duymadım ben
ama mesela son kullanma tarihine yakın ürünler satılıgını biliyorum bu gibi ürünlerin bazılarında uyarı olarak görülüyor yazısı, şu tarihte kullanım süresi doluyor diye

yine bazı ürünler amerikadan gönderiliyor onlarında sayfalarında belirtiliyor zaten ki o ürünler daha uzun sürede geliyolarmış mirmirmirmir

sehnsucht06 arkadasim tskler bilgi icin. evet cinde kotu cok kotu sartlarda uretim yapildigi gibi cok kalite yerlerde de uretim yapilabiliyor. elbette isini onemseyen ve marka olan kuruluslar onlardan sadece tester isteyip onaylayip urettirmek yerine baslarina kontorl edilmesi icin kendi calisanlarini dikiyor.. inan amerikada da yasadim turkiyedeyim su an... en cok american eagle, hollister, aeropostale,, nike adidas , old navy cok tutan ve uygun fiyatli amerikan markalari....bunlar abd de uretilmiyor. hepsi cinden veya asya ulkesinden gelme. tum etiketlerinde kullandigimiz tum markalar asya menseiili. yani ben magazadan aliyorum gene asya yapimi... siz e - bay den aliyorsunuz.. ben bx ten aliyorum onlarin bile hepsi bandrollu satis numarali ve 100% orjinal olmasina ragmen uretim cin.. bu boyle maalesef. yani abd de uretilmis bulamazsin zaten. ama direk hongk kong ve asya ulkesinden gonderilen urunlerde sahtecilik olabilir olamayabilirde.., ben alcaksam mutlaka kullanicinin abd den olmasina bandrol seri numarasina ve feedback ine cok iyi dikkat ederim. e bay den cinden sadece zune marka ipod um icin sarj aleti ve ekipmanlari aldim 15 parca ivir zivir 20 dolara... inanin 2 yildir kullaniyorum hic bir sey olmadi .. fiyatida uygun kaliteside...

mineral urunlere gelince en iyisi ve tartisilmaz marka bare minerals. ama mineral adi altinda o kadar cok urun satiliyor ki marka ,marka vce kalite kalite onlar., yani yan sanayi oldugunu da belirtiyorlar. bare minerals 40- 50 dolar digerleri 2 dolardan basliyor farkindayim ama o urunlerde o kaliteye gore guvenen alir guvenmeyen almaz. ama ben zaten e- bayden alisveris yapmiyorum cok fazla .. yani gidip bx ten veya magazadan aliyorum. guvenmek size kalmis... bu arada internette cok fazla taklit marka satan websitesi var... onlarda zaten taklit mi diye sorunca evet a kalite taklit diyor. bir urunu taklit oldugu halde taklit oldugunu belirtmeden satmak abd de buyuk davalara sonuc acabilecek bir durum. sonuc e- bay den ve guvenmediginiz sitelerden guvenmiyorsaniz almayin. ama ben dedigim gibi e bayden kiyafet kozmetik alisverisi nadiren cok nadir yaparim , cunku magazalara ulasma imkanim var. strawberry kotu bir website degil acikcasi ama genede uyanik olmakta fayda var. korkmayin gercekten ama aldiginiz yere gore uyanik olun sadece,

missplayful,huli,malibu,b&m,çikolata kızlar hepiniz iyi günlerde kullanın süper valla hepsi. buarada inşallah adını unuttuğum biri olmamıştır. buarada ben loreal teleskopik aldım ve bi daha asla değiştirmem bayıldımmmmmmmmmdelikafaduldendelikafadulden

kızlar bende bugün inglota uğradım yine bi palet yaptım. iki pudra aldım ikiside pembe tonlarda biri hafif simli ama pek belli olmamış diğeri mat.-tatlicadiarzu- bide beyaz far aldım ben göz altılarınna ve allıktan sonra hemen yanak altına bazen pudra sürüyorum daha belirgin oluyor. mat beyazım vardı bu çok güzel hafif simleri var öle ışıl ışıl değil.

inglot markasini bilmiyorum acikcasi ilk kez bu siteden duydum turkiyede satiliyor dimi turkiyeden aliyorsunuz? arti nere urunu bunlar? yani nerde yapiliyor .. yardimic olup markayi tanitirsaniz cok sevinirim arkadaslar ulasabilirsem bu urune bende denemek istiyorum. fiyatlari belirtin ltf.

almagester loreali ne kadara aldın canımm :)
bende onu merak ediyorummm nasıllll cok muu güzell Şeniz
ayrıca güle güle kullan tatlımm

missplayful - evet canım tr den alıyoruz. valla polonya markası sanırım bide parkbravo group a ait bi marka. malzemelr mac kalitesinde diye geçiyo zaten mağazalarına girince hemen farkediyosun. ben çok beğeniyorum. bu kadar biliyorum :1hug:adanada varmış mağazası baktım netten.

malibu canım ben 32 ye aldım ama 28 e satıyolar ben ykm den aldığım için kazık yemişim azcıkklava: valla fırçası esnek ve en güzel tarafı bu diğer fırçalar klasik olan yani onlar gibi sıvısı yapışmıyor resmen tarak gibi ve nasıl diyim çok rahat kullanıyosun. fırçada rimelden fazlalık kalmıyor. ben diorshow u kullanıyodum ama buna tek kelimeyle bayıldım.birbirine bulaşmıyo kirpikler. zaten forumlarda da okumuştum en çok beğenilen rimellerden diye. cidden öle imiş. ama aldığım siyah dışlı olan carbon black olan yani.

tatlim hem tesekkür ederim hemde sende iyi gümlerde kullan derim, cok güzel görünüyor kaydirigubbakcemile2

almagestercigim birsey soracam ya bu inglottan yapilan paletler kaca maloluyor fiyatlari nedir

kizlar ben simdi inglot sitesine baktim. avustralya markasiymis. kucuk paletler 85 dolar buyuk palet yapmak 160 diyor sitede.

almagester'cim sen de gule gule kullan ve su an ismini tek tek saymadigim herkes de =)

ben de bugun inglot'daydim, integra ve m3ler geri donmus son kez =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…