Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım güle güle kullan ya bende o rimeli çok merak ediyorum normaldede maybelline kullanıyorum ama o değil

kızlar bişiy sorcam cahilliğime verin...
şu yuvarlak içine aldığım ürünü ben far zannedip almıştım.kutunun üzerinde göz kapağı resmi vardı.eve gelince açtım içi tuzluk gibi.yani sim sim.valla ne için kullanıyosunuz böle şeyleri.sankim vucut simi gibi....

Canım o farın markası nedir renkli renkli ne güzel.Birde arkadakı ruj paleti mi fa rpaleti mi onun d amarkası nedir çok beğendim de

ayyy o ruj paleti golden rose galiba dimi muhteşemdir bir kere kullandım sonra bir daha denk gelmedi hiç alamadım. o gri olan far canım ama dikkatli kullanmak lazım göze kaçabiliyor aynı markanın aynı renk sıvı farı var aslında eyeliner ama ben far gibi sürüp yayıyorum güzel oluyo. güle güle kullan aldıklarını çook güzeller

teşekkür ederim canım verdiğin bilgiler için.ama o kadar sert ki o bahsettiğimiz tuz gibi olan ürün anca bir yere serpilir sanırım.ben kapalıyım ve dışarda kesinlikle makyaj yapmam.sırf böle zevk olsun diye aldığım ürünler bunlar.ruj paletininde kutusuna bayıldım ondan almıştım ama evde canım sıkılınca süslüyorum kendimi.gerçekten güzel bende seviyorum

canım top allıgın markasını ögreneblrmiyim?renkleri çok hoşmuşhihoyyyt

Avon arabian glow multistylo shimmering bronz bunu kullanan arkadaşlar varmı? nasıl ?

ben kullanıyorum canım. beyaz tenli olduğum için ben de o rengini aldım. çok memnunum. yanakta süper bir bronzluk sağlıyor. hemde çok kalıcı. cildim yağlıya dönüktür ama stick olmasına rağmen hiç yağlandırmıyoryerimseniben

FONDOTEN ALMAYA GİTMİŞTİM SADECEsenağlama BİR TEK ONU ALMADIM....kaydirigubbakcemile3
İNŞALLAH MEMNUN KALIR BURAYA YAZARIMsırnaşık şey

sehnsucht neler almışın öyleeee delikafadulden
hepsini güzel günlerde kullan inşallah memnun kalırsın.en sağdaki şey ne canım merak ettim ruj hediyeli sanırım

YOK ŞEKERİM NE HEDİYESİkötükedihüso
YVES ROCHER DUDAK KORUYUCU ÇOK BEĞENEREK KULLANIYORUM HEM RENKLERNDİRİYO HEM KORUYO:1hug:
2. RESİMDEKİLER HEDİYE LANCOMEDA KAMPANYA VARMIŞ ÜRÜN OLANA BEYAZ ÇANTASINDA HEDİYE EDİYORLAR:teytey:

sehnsucht cnm ürünlerin çok güsel bide neyin ne olduğnu yazsaydn süper olucakmış:) ii günlerde kullan tatlım
gamzeli ne güsel öle glossun rujun güle güle sür sürüştür:)

Sol baştan yazıyım
shıseıdo göz altı kremi
clinique koruyucu krem
clinique nem maskesi
lancome tonik
lancome nemlendirici
yves rocher makyaj temizleyici
shıseıdo arındırıcı maske
estee peeling
yves rocher meyve özlü peeling
yves rocher dudak koruyucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…