Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pinkk sugarım geldiii mutluyummmmmm. pasta gibiii kokuyorum annem yemek istiyorr beniisositososito:sm_cool:
acayip hızlı cheapsmells süper bir kargo mis kokulu parfüm. bundan sonra favori sitem cheapsmells. bana bir sorun yaşatmadılar tavsiye ederim kızlarr hihoyyythihoyyyt

pic0263tn1.jpg
pic0264wy5.jpg

rosense rimelimi cumartesi geri göndermiştim bugun yenisini göndermişler beklemiyodum çabuk oldu ama yine sevmedim butun boya sanki fırçanın üzerinde toplanmış belli bayat :kızgın::enbuyukkk:
pic0265ft1.jpg
pic0266ov3.jpg

sehnsucht06,, tatlışımm fontoden almaya gitmişsin bi onu alamadan çıkmışsın şanssızlık bebişimkaydirigubbakcemile3
alemsiz canım ya neler almışsın öyle hepsi birbirinden güzel tatlım güle güle kullanŞeniz

pinkk sugarım geldiii mutluyummmmmm. pasta gibiii kokuyorum annem yemek istiyorr beniisositososito:sm_cool:
acayip hızlı cheapsmells süper bir kargo mis kokulu parfüm. bundan sonra favori sitem cheapsmells. bana bir sorun yaşatmadılar tavsiye ederim kızlarr hihoyyythihoyyyt

pic0263tn1.jpg
pic0264wy5.jpg

rosense rimelimi cumartesi geri göndermiştim bugun yenisini göndermişler beklemiyodum çabuk oldu ama yine sevmedim butun boya sanki fırçanın üzerinde toplanmış belli bayat :kızgın::enbuyukkk:
pic0265ft1.jpg
pic0266ov3.jpg

canim sonunda gelmis cok sevindim senin adina =) benim strawberry ve brigitte de bugun yarin gelicek insallah koyucam ben de =)

kızlar herkese yenileri hayırlı uğurlu olsun, kokoşlarım benim! a.s Şeniz

ama bence artık biraz dinlenme vaktiniz gelsi sizin kaydirigubbakcemile3

M.A.C dudak kalemi -tatlicadiarzu- dudağımla aynı tonda

dsc04703jr1.jpg

w800.png

güle güle kullanın aldıklarınızı kızlarr çok güzel hepsii Şeniz

hammaddesini alıyomuş roz şanelden . . .
gurbağ bahsetmişti . . .

gamyoncuiremsu

teşekkr ederim çok garip ben yinede rosensin iyi olduunu düşnmorum belkide ön yargılıyım ama en basiti bi çok ürününde parfüm var ki bu da benim bildiim cilde çok zararlı

demothym tatlim, adasim hülyalim, füsfüsüm, felidae35, gamzelimmmm, sehnsuchtum

brcinnim, JiGSaw canim,

hepiniz güle güle kullanin aldiklarinizi

bu arada brcinnim ne kadar talihsizmisin ya, gercekten rimel kötü görünüyor bu sefer ne yapacaksin?

Bende bugünm Esteeden kapatici, ve Dior iconic rimel aldim,
fotolar daha sonra cekip koyarim simdi üseniyorum delikafadulden

brcinn canım rosense gülsuyu ve pudrayı ben bir eczaneden almıştım orada rimellerine de bakmıştım oldukça iyi gelmişti fisfisfis bence sipariş vermek yerine satışı yapılan bir yerden bak belki gönderdikleri eski falandır :1no2: renkli rimel istiyorsan avon color trend de vardı güzeldi onlar Şeniz

kaju everyday minerals fondoten . . .

Bende şu everydays mineral den çok istiorum ama türkiyede yok. Rengi deneme imkanımız da yok deneme yanılma yöntemiyle mi aldınız? ürünleri nereden sipariş ediosunuz birde renkler hakkında yeteri bilginiz varsa renk numarası önerebilirmisiniz ten rengine göre? biara alıcaktım i.d den ama bi hesapladım deli gibi bi para bırakıp çıkmam gerekiodu kıyamadım o an. bide heryanım toz içinde kalmıştı rahatsız oldum sorada unuttum gitti

Bende şu everydays mineral den çok istiorum ama türkiyede yok. Rengi deneme imkanımız da yok deneme yanılma yöntemiyle mi aldınız? ürünleri nereden sipariş ediosunuz birde renkler hakkında yeteri bilginiz varsa renk numarası önerebilirmisiniz ten rengine göre? biara alıcaktım i.d den ama bi hesapladım deli gibi bi para bırakıp çıkmam gerekiodu kıyamadım o an. bide heryanım toz içinde kalmıştı rahatsız oldum sorada unuttum gitti

yau ben de çok istiyorum every day kızlar ya...

küçük deneme kitlerinden sipariş etmek lazım önce değil mi ?

foruma baktım da bu marka burda satılmıyormuş galiba. doğru mu ki:1no2: istanbulda mutlaka bi yerlerde olmalııı:eek:

yok tatlım sadece kendi sitesinde alışveriş yapma imkanın var türkiyede yok

brcinn canım rosense gülsuyu ve pudrayı ben bir eczaneden almıştım orada rimellerine de bakmıştım oldukça iyi gelmişti fisfisfis bence sipariş vermek yerine satışı yapılan bir yerden bak belki gönderdikleri eski falandır :1no2: renkli rimel istiyorsan avon color trend de vardı güzeldi onlar Şeniz

canım çok isterdim deneyip almak ama rosensenin ürünlerini ben burda bulamıyorum yok malesef:1no2:
farkındayım çok kötüledim makyaj ürünlerini ama göstermeye çalışıyorum fotolarda
yoksa gül suyundan köpüğünden sabunundan kısacası cilt ürünlerinden çok memnun kalmıştım halada kullanıyorum
makyaj ürünlerinide büyük umutlarla aldım ama sanırım ellerinde kalan bayat ürünleri satıyolar ve o yüzden indirim yaptılar :bbo:

hulicim hiç bişey yapmıycam öyle durucak bi kenarda

kıslar hepinz cicilerinzisi ii günlerde kullanın
burçincm çok sevindm parfümün gelmiş kargo parası vermişmiydn cnm yaa unuttum:)

Burçincim bende şimdi ceh. rimelle saç bakım kremi alıyorum.Orda görülenın dışınd abir şey kesmıyorlar dımı

M.A.C dudak kalemi -tatlicadiarzu- dudağımla aynı tonda

dsc04703jr1.jpg

w800.png

güle güle kullanın aldıklarınızı kızlarr çok güzel hepsii Şeniz

canım güle güle sür sürüştür diyeyim öncelikle birde birşey sorayım bu dudak kalemini kendi dudağının renginde olduğu için tüm rujlarındamı kullanıyorsun?

lay burçinciminde bahsettiği gibi sadece netten satış yapan bi firma everyday ve evet renk seçimi tamamen içgüdüsel sırnaşık şey ama bu kitlerden bi kaç sefer spariş edersen eminim kendine olan uygun rengi keşfedersin çünkü her kitte zaten 3 fondoten var . . .

sitedeki renk skalasıda aslında yardımcı yani en azından ton bakımından . . .
ben çok memnunun tekrar belirteyim ve 06ıma da teşekkür edeyim . . .

kayboldu zaten atlatamadı sanırım ağır bi soğuk algınlığı geçiriyor . . .
:çok üzgünüm:

X