Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
img6502ti8.jpg

img6509qu1.jpg

bunların hepsini ebayden almıştım pudra hariç hepsi estee , 1 tane daha göz kalemi vardı kardeşime verdim, birde 30 tane kadar avon tester ruj vardı onların resmini koymadım tahmin edin ne kadara aldım??

tahmin ediyorumm..5 liraya mı aldın testerleri

img4330ks5.jpg
[/IMG]

bunlar da benim aldıklarım.. arko böğürtlenli krem zaten vazgeçemediğim bişey.. maybelline'de 3 al 2 öde kampanyası yapmışlar; hemen bi fonföten, bi maskara, bi eyeliner aldım.. bi de göz makyajı temizleyicisi yine maybelline.. büyük tüpteki vücut peeling'ini for you'dan aldım kayısılı ve muhteşem kokuyo! çok da ucuz, 170 ml. fiyatı 4,90! şimdilik bu kdr yeter :)

tatlim güle güle kullan hihoyyyt

canım benim ilk aldığım zamanlarda hergün sürüyodum fondoteni ama artık sabahları işe geç kalıyorum diye fazla uğraşmıyorum açıkçası. farlarımı sürekli kullanıyorum çokçok memnunum iyiki almışım. fondoteni ilk kullandıgım zaman sürüyorum sürüyorum ee bişey olmuyor diyordum kapatmıyor sanıyodum aradan 1-2 dakika geçti inanamadım pürüzsüz kadife gibiydi cildim harika bi kapatıcılığı var ve evet kabukiye alışınca zamanla daha güzeloluyor
sabahları erken kalkabilsemm neler yapacam işte amaaaa:KK43:

canımcım nie uğraşıyosun ki sen o kadar zahmet ediyosun acaba fırçandan kaynaklanan bi maraz mı var ?

çünkü benim en fazla 5 dk da halloluyor . . . hatta önce kullanmış olduğum mineral olmayan ürünlere oranla çok daha az yorucu çükü o ürünü puf ile sürüyordum puf ya da süngerle sürüm fırçaya oranla daha uzun zaman alıyor . . . fırçanın fizyolojisinden sanırım çok daha çabuk yayılıyor yüze ürün . . .

fırçayı aldığım yerdeki hanım ürünü fırçaya döktükten sonra fırçanın poposunu set zemine 1 kaç defa vurun demişti ki bu biçimde yaptığında ürün fırça üzerinde müthiş homojen bi dağılım haline bürünüyor sonra hoop uygulama alanına . . .

ama hafta sonu 06mın tavsiyesi ile bi de maden suyu ile deneyeceğim yani ıslak kullanımını da denemek istiyorum . . .

bence yabana atma canımcım fondotenleri kullan derim, bende neredeyse herkes değişimi fark etti . . . bi şey var sende ama ne . . . yerimseniben

Herkes güle güle kullansın valla insanın sürekli bişiler alası geliyohihoyyyt bu sözünü ettiğiniz fondötenin markasını anlayamadım ben,şimdilik lancomu bıraktım laroche almayı düşünüyorum ama rengi çok koyu geldi sanki:1ninca:sadece iki tonu vardı.
bi de bi de bady shop tan hiç alışveriş yapmadım,ordan ne önerirsiniz

kaju everyday minerals fondoten . . .

kaç zamandır denemek istediğim rimelim sonunda geldii :lepi: ,çok büyük umutlarım var bu rimelle ilgili inşallah beklediğim gibi çıkar ..memnun kalırsam yazarım size..şuan makyajımı sildiğim için sürmeye üşeniyorum..:eek: ..ayrıca yıllardır kullandığım toniğim tipini yenilemiş şakkıdı ..rimel:eddie funkhouser kirpik kaş tarağıyla beraber geldi (amway),tonikte artistry ..

size romantik bi ortam yarattım kıymetimi bilin :jeyyar:

mkyjbz5.jpg

Kızlar bugün ucuzlukçuya gittim bebak acı badem kremi alacaktım(istediğimden kalmamış alamadım)
neyse makyaj reyonuna bakayım dedim bir tane allık buldum ve hoşuma gitti testırından denedim tam istediğim gibi pırıltılı falan arkasına baktım 1,5ytl yazıyor bende herhalde yanlış etiket yapıştırılmış dedim sonra çalışan kıza sordum 1,5 evet doğru dedi şok geçirdim allık yani bu bide :1shok:
zaten ucuzlukcu ucuz oluyordu ama 7ytl falandı en son baktığımda diğer markalar,
neyse yanağımada yapmış bulundum dedim şunu alayım arkadaşım var allık meraklısı ona göstereyim kız bakınca bayıldı fiyatı ne kadar bunun dedi söyledim tabi almaktan vazgeçti o da sırf göstermek için aldım ya cildime zarar verir diye kullanmıyorum
çünkü 1,5ytl yani mümkün değil normal bi allık için hemde beş rengi var ayrı ayrı delikafadulden
şimdi fotoğrafını ekliyorum öylesine sositososito

allkmq0.png

allk2wt4.png

bu arada demothy ürünlerine bayıldım cicim güle güle kullan

Son düzenleyen: Moderatör:
max factor 2000 calorie rimelim ve cts aldığım olay nemlendirici
krem değil losyonmuş, kadın bunu önerdi, diğerleri yaşlanma karşıtı size gerek yok dedi, ben onlardan alacaktım halbuki
dsc00302lq4.jpg

w640.png

megilara-sehnsucht-dila cicilerinizi ii günlerde kullanın bende loreal mineral allık almayı planlıorm akşama kendime hakim olmaya çalışıorm şuan iç savaş veriorm:) bir ürün alana bir ürürn bedava varmış iki allık planlıorm ama offf tutamıorm kendimii
burçincm brigette de kargo ücreti varmıydı ve nasıl nekdrdı cnmm
,

evet canım var ve sanırım min. 5 dolar ürün başına fiyat artıyor:kızgın:
Herkes güle güle kullansın valla insanın sürekli bişiler alası geliyohihoyyyt bu sözünü ettiğiniz fondötenin markasını anlayamadım ben,şimdilik lancomu bıraktım laroche almayı düşünüyorum ama rengi çok koyu geldi sanki:1ninca:sadece iki tonu vardı.
bi de bi de bady shop tan hiç alışveriş yapmadım,ordan ne önerirsiniz

tatlım bahsettiğimiz everdayminerals ama bende taylormademineralsin ürünleride var 2sindende çokçok memnunum

img4330ks5.jpg
[/IMG]

bunlar da benim aldıklarım.. arko böğürtlenli krem zaten vazgeçemediğim bişey.. maybelline'de 3 al 2 öde kampanyası yapmışlar; hemen bi fonföten, bi maskara, bi eyeliner aldım.. bi de göz makyajı temizleyicisi yine maybelline.. büyük tüpteki vücut peeling'ini for you'dan aldım kayısılı ve muhteşem kokuyo! çok da ucuz, 170 ml. fiyatı 4,90! şimdilik bu kdr yeter :)

güle güle kullan tatlımmm:eek:

demotycim amwaye bi ulaşamadım gitti çok istiyorum ürünlerinden denemek ballı sabunu varmış sanırım cilde çok iyi geliyomuş diye duydum ama satış yapan birini bulamadıgım için inceleyemiyorum malesef güle güle kullan tatlımŞeniz

sabunumm fırçalarımda sorun yok sorun bende hersabah geç kalıyorum o yüzden makyajım sadece gözüme sürdüğüm fardan ibaret oluyor bide allık bunları sürmekte max. 5 dakka:roflol: onu anlatmak istedim ne fondoten ne pudra erken kalkmayı bi öğrensem:tomato:

füsfüscüm güle güle kulan
olayin bi maskesi varya lifting etkisi yaratıyo diye reklamı vardı bi ara heryerde onu kullandınmı yada kullanan varmı???

kıslar cicilerinixi hepins ii günlerde kullanın çok güseller bende loreal allık alıcaktm gidemedm hala alsam mı almasam mı savaşındym kesin rüyama girer :) burçncm kargo parasını abartmışlar yaa bide ürün başına artış ne o öle alalaa:)

füsfüscüm güle güle kulan
olayin bi maskesi varya lifting etkisi yaratıyo diye reklamı vardı bi ara heryerde onu kullandınmı yada kullanan varmı???

ben kullandım gayet başarılı bir rimel :lepi: kirpiklerim uzun ama kıvrık değiller çok sıkta değiller ama sürdükten sonra tek tek ayırdı ve dolgun görünüm sağladı.Ama ne yaptıysam hiçbir rimel kıvırmıyor.:kızgın:İlla kirpik kıvırıcı kullanmam gerekiyor :nazar:

Ama gayet güzel başarılı bir rimel ablamda kullandı beğendi tavsiye ederim :hooray:

ben kullandım gayet başarılı bir rimel :lepi: kirpiklerim uzun ama kıvrık değiller çok sıkta değiller ama sürdükten sonra tek tek ayırdı ve dolgun görünüm sağladı.Ama ne yaptıysam hiçbir rimel kıvırmıyor.:kızgın:İlla kirpik kıvırıcı kullanmam gerekiyor :nazar:

Ama gayet güzel başarılı bir rimel ablamda kullandı beğendi tavsiye ederim :hooray:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

haha kendime çok güldümm alakaya maydanoz dereotu sen ne sormuşun ben ne anlatmışım.Benim anlattığım max factorün yeni çıkan tv reklamlarındaki rimel..Sağır duymaz uydururmuş hesabı bende doğru düzgün okumadan uydurmuşumm :roflol:
Pardonn :eek:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

haha kendime çok güldümm alakaya maydanoz dereotu sen ne sormuşun ben ne anlatmışım.Benim anlattığım max factorün yeni çıkan tv reklamlarındaki rimel..Sağır duymaz uydururmuş hesabı bende doğru düzgün okumadan uydurmuşumm :roflol:
Pardonn :eek:

kaydirigubbakcemile3

merhaba kıslar..:a015:
bende pastel ürünleri aldım..çok severek kullanıyorum..renkleride çok güsel
ikili olan far 68
gri olan 35
bronz olan 127 numara..maybellineın rimelinide ilk defa aldım ama çok memnunum..she'nin krem allığı vazgeçilmezim artık..bebek gibi yapıyor cildi..çok masum bir pembe..
kapatıcı bir harika..altında tuzluk şeklinde aydınlatıcısıda var..çok şeker bir ürün..tavsiye ediliryerimseniben sevgiler...

bu arada makinanın tarih ayarı 2005te kalmış :)

Eklentiler

• $HPIM1908.jpg
    $HPIM1908.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 25
  • $HPIM1910.jpg
    $HPIM1910.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 31
  • $HPIM1911.jpg
    $HPIM1911.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 27
kıslarr günaydın kaydirigubbakcemile2

felidae35 ürünlerin cok cici iyi günlerde kullan krem allığını merak ettim buralarda bulabilirsem bende düşünüyorum daha önceden oriflame mın jel allığını kullanmıştım dediğin gibi cok doğal ve bebeksi duruyor ama malesef artık üretmiyorlar

felidae ürünlerini ii günlerde kullan farlar harika görünüo nfiyatlarını yazarmsn cnm farların merak ettim:)

X