Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hülyalımm

canım keşke baştan söyleseydin, ben de bi heves aldım Rosense...ama pudrası hoşuma gitti, gerçekten güzel. her ne kadar kullanmasam da :roflol:

ama şimdi tatildeyim ya, akşam gezmeleri vs. kullandım bikaç sefer, çok beğendim =)

neyse ki alışverişi abartmamışım.=) Gülsuyunu da severek kullanıyorum bir de. a.s

chocolatestar
kız sen çılgın mısın yahu, hergün muhteşem ürünler alıyosun :))) a.s
son eklediğin renklendiricilere hayran hayran baktım =) güle güle kullan canım.
bi de bana Eminönündeki Bayer'in yerini tarif edersen özelden çok sevindirik olurum kuzum Şeniz

pis kızŞeniz gene neler almışsın özendirdin gene bizi:asigim:
bende somon rengine yakın bi gloss istiyorum dudaktatki duruşunuda ekle desem çok mu yüzsüzlük etmiş olurum
her bişeylerini hayırlarla kullan canım

canim =DDD hangisini gormek istiyorsun mac mi stila mi? stila daha cok renklendirme amacli, yuzune canlilik gelsin diye =) aslinda tam cekicektim ama makinenin sarji bitti, sarj ediyorum simdi =)

Kızlar İzmir'dekilere sormak istiyorum, bugün İnglot'a mail bile attım ama cevap gelmedi henüz.

Forum Bornova'da İnglot mağazası açıldı yazıyor sitede, ancak ben Forum'dan çıkmam, hiç yoksa haftada 2 kere giderim. Hiç görmedim İnglot mağazasını, bilen var mı acaba :uhm:

Bilemiyorum canım inglot.un sitesinde mağazalara tıklayınca otomatik açılıyor Forum Bornova AVM'de yeni şubemiz açıldı diye. Forum Bornova'nın sitesine baktım mağaza yok, iglot.a mail attım cevap yok ayy neden yok yaa Mac yok, İnglot yok, yok anam yok senağlama

chocolatestar aldıkların çok güzel ama makinanın görüntüsü çok daha güzel:)
iyi günlerde kullan cicilerini.a.s.
Bu arada makinanın markasını vs söyleyebilirmisin?

Forumda Park Bravonun içinde vara.s.

kızlarr dudak kalemi almak istiyorum da :ecrin_bebek: önerebileceğiniz bir marka var mı? tam dudağımın renginde istiyorum o yüzden renk seçeneği çok olduğu için M.A.C veya inglot düşünüyorum ama ne dersiniz?? bu markaları kullanan var mı? :uhm:

topiğin aranan kanı coco kriz dinlemeyen kozmetik kullanıcısı namı diğer çaklıt güzel günlerde kullan son nevaleleri . . .

brccmcmcm everyday minerallerine ben feci alıştım müthiş natur bi görünüm feci ışıltılı bi ten . . . ki kitlerin henüz ilki bile bitmedi bereketlide yani . . .

:asigim:

sendeki etkileri nasıl ?

kullandıkça daha da hakim oluyorsun fırçaya ve uygulamaya zaman geçtikçe daha başarılı görünüm elde ettim ben sanırım kimyasal içeren malzemelere veda raddesindeyim . . .
06ım sağ olsun . . . gerçekten sağ olsun ama dikkat etsin kendine daha fazla dikkat etsin ki hiç hastalanmasın . . .
:çok üzgünüm:

canım peki 2 tip kalemi var ya biri asansörlü diğeri normal kalemraşla açıyorsun arasında öyle çok bi fark var mı? ben sevmiyorum da kalemtraşla açmayı :dilcikar:
canım kalem seklinde olanların kalıcılıgı cok daha fazla,diger asansorlu diye tabir ettiklerinin renk skalası daha az fakat kalıcılıgı daha fazla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…