Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
topiğin aranan kanı coco kriz dinlemeyen kozmetik kullanıcısı namı diğer çaklıt güzel günlerde kullan son nevaleleri . . .

brccmcmcm everyday minerallerine ben feci alıştım müthiş natur bi görünüm feci ışıltılı bi ten . . . ki kitlerin henüz ilki bile bitmedi bereketlide yani . . .

:asigim:

sendeki etkileri nasıl ?

kullandıkça daha da hakim oluyorsun fırçaya ve uygulamaya zaman geçtikçe daha başarılı görünüm elde ettim ben sanırım kimyasal içeren malzemelere veda raddesindeyim . . .
06ım sağ olsun . . . gerçekten sağ olsun ama dikkat etsin kendine daha fazla dikkat etsin ki hiç hastalanmasın . . .
:çok üzgünüm:

canım benim ilk aldığım zamanlarda hergün sürüyodum fondoteni ama artık sabahları işe geç kalıyorum diye fazla uğraşmıyorum açıkçası. farlarımı sürekli kullanıyorum çokçok memnunum iyiki almışım. fondoteni ilk kullandıgım zaman sürüyorum sürüyorum ee bişey olmuyor diyordum kapatmıyor sanıyodum aradan 1-2 dakika geçti inanamadım pürüzsüz kadife gibiydi cildim harika bi kapatıcılığı var ve evet kabukiye alışınca zamanla daha güzeloluyor
sabahları erken kalkabilsemm neler yapacam işte amaaaa:KK43:

tesekkur ederim huli ve damla =)
evet stilalar allik, ama yanak ve dudak renklendiricisi diye geciyor, yani dudaga da surulen krem allik =)
yok anam yok son makyaj malzemeleri bunlar, bende hal kalmadi... brigitte ve strawberry de gelsin, bitiriyorum =DDD

şekerim kullandınmı allıkları dudakta nasıl duruyo merak ettim....

img6502ti8.jpg

img6509qu1.jpg

bunların hepsini ebayden almıştım pudra hariç hepsi estee , 1 tane daha göz kalemi vardı kardeşime verdim, birde 30 tane kadar avon tester ruj vardı onların resmini koymadım tahmin edin ne kadara aldım??

Son düzenleme:
annembirmelek hoş geldin canımm:)

sehnsucht06,, tatlımmm bide ebaymı dadanacaz şimdiiii:KK43:(
çook çok güzeeller. güzel günlerde kullan inş.

kızlarr koşun body shop un bazı ürünlerinde %30 indirim vaarr..bi parlatıcı aldım onda indirim yok...
bi vücut spreji aldım indirimli birde c vitaminli göz kremi aldım resimlerini eklerim öptmmmm...

megilara-sehnsucht-dila cicilerinizi ii günlerde kullanın bende loreal mineral allık almayı planlıorm akşama kendime hakim olmaya çalışıorm şuan iç savaş veriorm:) bir ürün alana bir ürürn bedava varmış iki allık planlıorm ama offf tutamıorm kendimii
burçincm brigette de kargo ücreti varmıydı ve nasıl nekdrdı cnmm

canım benim ilk aldığım zamanlarda hergün sürüyodum fondoteni ama artık sabahları işe geç kalıyorum diye fazla uğraşmıyorum açıkçası. farlarımı sürekli kullanıyorum çokçok memnunum iyiki almışım. fondoteni ilk kullandıgım zaman sürüyorum sürüyorum ee bişey olmuyor diyordum kapatmıyor sanıyodum aradan 1-2 dakika geçti inanamadım pürüzsüz kadife gibiydi cildim harika bi kapatıcılığı var ve evet kabukiye alışınca zamanla daha güzeloluyor
sabahları erken kalkabilsemm neler yapacam işte amaaaa:KK43:

Herkes güle güle kullansın valla insanın sürekli bişiler alası geliyohihoyyyt bu sözünü ettiğiniz fondötenin markasını anlayamadım ben,şimdilik lancomu bıraktım laroche almayı düşünüyorum ama rengi çok koyu geldi sanki:1ninca:sadece iki tonu vardı.
bi de bi de bady shop tan hiç alışveriş yapmadım,ordan ne önerirsiniz

img6502ti8.jpg

img6509qu1.jpg

bunların hepsini ebayden almıştım pudra hariç hepsi estee , 1 tane daha göz kalemi vardı kardeşime verdim, birde 30 tane kadar avon tester ruj vardı onların resmini koymadım tahmin edin ne kadara aldım??

canim bunlar cok güzeller ya süper görünüyorlar, kaca aldin valla merak ettim, tahminde bulunamam hepsi bir fiyatmiydi?

max factor lipfinity kalıcı rujum
sdc10496jt3.jpg

w800.png

ve max factor masterpiece max maskaram
sdc10506pm7.jpg

w800.png

güle güle kullan tatlimmmşakkıdı

img4330ks5.jpg
[/IMG]

bunlar da benim aldıklarım.. arko böğürtlenli krem zaten vazgeçemediğim bişey.. maybelline'de 3 al 2 öde kampanyası yapmışlar; hemen bi fonföten, bi maskara, bi eyeliner aldım.. bi de göz makyajı temizleyicisi yine maybelline.. büyük tüpteki vücut peeling'ini for you'dan aldım kayısılı ve muhteşem kokuyo! çok da ucuz, 170 ml. fiyatı 4,90! şimdilik bu kdr yeter :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X