Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
esteenin kocaman bir setini almıştım bu gece resmini koyarım vakit bulursam malum sevgililer günüyerimseniben sonrada tahmin edin derim ne kadara aldım diye:jeyyar:

bu arada hepimizin sevgililer günü kutlu olsuunnn:içelim:

Evet evet hanımlarrrr sevgilisi olanlar kutlu olsun sevgililer gününüz . . .

:asigim: :asigim: :asigim:

sehncim estee nin seti çantalı olan sanırım parfüm alana hediye idi 150 tl lik parfüme idi galiba bende çok beğenmniştm ama almadım nedense ondan eksik kalmışmm:) bekliors cnm resmii:)

sehncim estee nin seti çantalı olan sanırım parfüm alana hediye idi 150 tl lik parfüme idi galiba bende çok beğenmniştm ama almadım nedense ondan eksik kalmışmm:) bekliors cnm resmii:)

öyle bişeydi tam hatırlamıyorum ama ben burdan almadım ebayden aldım burdaki kampanyaya yetişemedim tek tek almaya kalkarsanız 1000 lirayı bulur diyince kalsın canım demiştimkaydirigubbakcemile3

kizlar inglot markadan memnun musunuz?ben cok cahil kalmisim,nette arastirdim 5-6 tane var,biride türkiyede...ama ilk defa duydum...fiyatlar falan nasil?

INGLOOOOOOOOOOOT :asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:

=D saka bir yana, ben cok memnunum canim, fiyatlar mac kadar ucuk degil, fircalari biraz kazik, urun fiyatlari ortalama, kalitesi profesyonel, renk secimi inanilmaz, indirim yaptiginda tadindan yenmez... =DDD
istanbul'da bile 4-5 magazasi var canim, az degil yani turkiye'de.

arkadaşlar hepiniz güle güle kullanın. benim son günlerde gittiğim yerler eczane ve aldığım şeyler ilaçlarsenağlamasenağlama

severek kullandığım rimelim bitmişti,bugün tekrar aldım,tavsiye ederim...

resimta1.jpg

INGLOOOOOOOOOOOT :asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:

=D saka bir yana, ben cok memnunum canim, fiyatlar mac kadar ucuk degil, fircalari biraz kazik, urun fiyatlari ortalama, kalitesi profesyonel, renk secimi inanilmaz, indirim yaptiginda tadindan yenmez... =DDD
istanbul'da bile 4-5 magazasi var canim, az degil yani turkiye'de.

bu kadar seviosan kesin iyi biseydira.s.
türkiyeye geldigimde bende bakiyim bisengözlerimebaksanab
mac´ten daha ucuk markalar var...mac´in gözünü seveyim vallayerimseniben

1-22.jpg

Inglot pigment, krem rengi gibi duruyor ama surunce cok degisik bir mavi oluyor. 59 numara
MAC Blonde Brunette Redhead serisinden Strawberry Blonde Lipglass
Altta Stila Convertible Lip & Cheek Colour, krem yanak ve dudak renklendiricisi. Turuncu olan Gladiola, Pembe olan Petunia. Turkiye'de de var ama cok pahali oldugu icin Amerika'dan birinden rica etmistim, gondermis sagolsun.

2-22.jpg

Stila renklendiricilerin ici

almagestercm cnm çok geçmiş olsun bende sinüzitten yatıorm hala :KK43: şu soğuklar aman yaa
çikolatacm harika görünüo ürünlerin stila lar allık mı cnm yani nasıl bişiler öle:)

almagestercm cnm çok geçmiş olsun bende sinüzitten yatıorm hala :KK43: şu soğuklar aman yaa
çikolatacm harika görünüo ürünlerin stila lar allık mı cnm yani nasıl bişiler öle:)

tesekkur ederim huli ve damla =)
evet stilalar allik, ama yanak ve dudak renklendiricisi diye geciyor, yani dudaga da surulen krem allik =)
yok anam yok son makyaj malzemeleri bunlar, bende hal kalmadi... brigitte ve strawberry de gelsin, bitiriyorum =DDD

X